Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

Super zabawa była, myślałem że coś mi się pourywało bo na koniec mocno waliło, ale okazało się że to lód pod autem.

 

Kamerka na bocznej szybie:

 

Jazda za dr.elich:

 

I jeszcze jakiś przejazd

 

 

Polecam wszystkim  a i autka nie dostają mocno w tyłek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, zabawa bardzo udana. Trochę żałuję, że element zabawy przeważył nad szkoleniowym, ale jeździliśmy tak na dobrą sprawę 2,5 godziny. Jeżdżenia było sporo, bo inne auta zaczęły się zjeżdżać dopiero, gdy my się zwijaliśmy. Wyjeździliśmy po ok. 70-80 km wg moich szacunków, z czego większość bokiem...

Skoro już szlaki przetarte, w przyszłym sezonie warto pomyśleć o zorganizowaniu się większą grupą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, dr.elich napisał:

 

Skoro już szlaki przetarte, w przyszłym sezonie warto pomyśleć o zorganizowaniu się większą grupą.

:)

Bawiliscie się kiedyś na "Ikarusie"?

http://rajdikarusa.com

Kapitalny klimat dla tych co lubią Trójmiasto nocą i nietuzinkową zabawę. Ja jechałem trzy razy, w tym raz GT-kiem. Pamiętam, że chyba w 2011 też startował jakiś ładny oklejony GT

Edytowane przez rydzada
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, dr.elich napisał:

@rydzadaFPR ogarnąłeś?

W trakcie. Mam regulator, ale nic na razie nie tykam. Kolega K. "polecił" mi więcej nie grzebać :) ...i ma rację. Za dużo chaosu się narobiło. Będzie czytał logi. Może jutro. Na pewno zdam relację. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z diagnostyki mojego Forka zrobił się po części taki sobie mini spot ;) Dziękuję Kolegom za cenne obserwacje. Pomimo nie wykrycia głównej przyczyny nierównej pracy silnika zarysował się jakiś plan dalszego działania. Jedno wiem na pewno. Gównianie założony gaz to samo ZŁO w czystej postaci. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=24829]faza20[/mention] zdaje się Ty byłeś na takiej jeździe z instruktorem w jakiejś promocyjnej cenie? Czy pamięć mnie myli?

Bylem 4h na 2 auta z kumplem i 1 instruktor (jazda na zmianę, zawsze tylko 1 auto na torze).
Płaciliśmy po 300 zł na głowę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Bylem 4h na 2 auta z kumplem i 1 instruktor (jazda na zmianę, zawsze tylko 1 auto na torze).
Płaciliśmy po 300 zł na głowę.
Cena super. Nie chcesz jeszcze raz tak pojechać? Jak tylko zrobię hamulce w białym muszę sprawdzić co jest wart.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...