Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu piątek, 27 października 2017 o 23:02, dr.elich napisał:

za dużo reklamacji zgłaszałem


 

53 minuty temu, dr.elich napisał:

Robotę zrobił dobrze

 

Troche mi sie to nie klei ;) Tak czy owak - dobrego lakiernika warto polecic, a o kiepskim ostrzec ;)

 

T.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż tak źle nie jest - z nie-ASO mnie nie przegonili.
Znalazłem mały defekt uszczelki pod lampą. I taki krajobraz w komorze lewarka gdzie stała woda. I nie wiem co z tym fantem zrobić.
Zastanawia mnie też czy to nie jest stary nalot - korozja z tego co pamiętam wymaga udziału tlenu - jak to możliwe przy stojącej wodzie? Pewnie to przez lata się robiło a nie w miesiąc czy dwa.3c9256ed4320eac4a925323809632659.jpg1117673ca105775d4c9e933d57ca71c2.jpg8e49dd49f77811341fe173e0c4d1a944.jpg5440e14ab19a25dff1221abe5653d703.jpg39baadb75464c35dba4fe3782f101d7c.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

H2O ;)

Sprobuj zdrapac/zeszlifowac ta rdze. Jesli jest tylko powierzchniowa, to szybko pojdzie. Ale ten rog mi sie nie podoba i super optymistycznie bym do tego nie podchodzil :/ Jak przeszlifujesz na wylot, to masz problem ;)

Sa niby jakies preparaty zatrzymujace korozje, ale trzebaby pogooglac testy. Pierwszy z brzegu https://jaktozrobilemwgarazu.pl/brunox-epoxy-czy-app-r-stop-test-skutecznosci/ Jesli w komoerze bedzie juz sucho, to pewnie poszedlbym w takim kierunku.

 

T.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to poza H2O potrzeba O2 żeby powstało OH- i wolny elektron ale może faktycznie wystarczy ilość O2 rozpuszczona w wodzie.

Przeczyszczę i zobaczę jak piszesz. Uprzednio pomęczę jwdnak lakiernika.

 

 

Na szybko trochę zeskrobałem - gruby płat takiego czegoś jak na foto a pod tym lakier. Czyli chyba jednak osad ze środka antykorozyjnego. Kuriozum. 4060188af3c4c6a9d219153ef3113320.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jutro będzie się komuś nudziło zapraszam na spota na Żabiankę - serwis pod gołym niebem :) Jeżeli pogoda w miarę dopisze chcę ogarnąć mechanizm przednich wycieraczek i każda para rąk i "podpowiadaczy" się przyda :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.11.2017 o 07:51, krik napisał:

Moja świnia, moje rewiry :) Swoją drogą bardzo ładny Lanosik ;)

ładnie idzie :D

mi już 2 razy udało się unieruchomić forka (raz potrzebny był caterpilar do wyciągniecia, innym razem 1 h odkopywałem auto z śniegu) .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie, zapisałem się na II stopień SJS do Kielc na czwartek 16.11 ale niestety nie mogę pojechać. Odstąpię swoje miejsce za 150zł (cena normalna 550zł). Jak ktoś chętny to prosze o info na PRV.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Siemka!


Zima zbliża się wielkimi krokami więc mam do Was pytanie.

Ktoś byłby zainteresowany szkoleniem z jazdy np. na Autodromie w Pszczółkach?

Jeśli udałoby mi się wynegocjować dobrą cenę za wynajem obiektu i zebrać kilku chętnych tutaj to mógłbym zorganizować luźne szkolenie jazdy w klimacie Subarowym.
Oczywiście jeśli byłby ktoś chętny innym samochodem, albo przy okazji chciał zabrać żonę/dziewczynę czy kogokolwiek o kogo się martwicie nie byłoby problemu.

Zaczęlibyśmy od szkolenia teoretycznego uwzględniając podstawy jak ustawienie fotela,  dla bardziej wymagających omówić tor przejazdu itp.   

Później chciałbym abyśmy przećwiczyli podstawowe elementy w praktyce już na torze jak slalom, omijanie przeszkody , jazda po okręgu , a sam koniec poświęcić na pełne okrążenia toru.

Myślę, że cena za szkolenie na osobę wyniosłaby ok. 350-500zł w zależności od tego ile osób byłoby chętnych , jaką cenę uda mi się wynegocjować itp.

Termin do ustalenia, pewnie wszystkim najbardziej pasuje weekend, także do dogadania. 

 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, tomek.s napisał:

Siemka!


Zima zbliża się wielkimi krokami więc mam do Was pytanie.

Ktoś byłby zainteresowany szkoleniem z jazdy np. na Autodromie w Pszczółkach?

Jeśli udałoby mi się wynegocjować dobrą cenę za wynajem obiektu i zebrać kilku chętnych tutaj to mógłbym zorganizować luźne szkolenie jazdy w klimacie Subarowym.
Oczywiście jeśli byłby ktoś chętny innym samochodem, albo przy okazji chciał zabrać żonę/dziewczynę czy kogokolwiek o kogo się martwicie nie byłoby problemu.

Zaczęlibyśmy od szkolenia teoretycznego uwzględniając podstawy jak ustawienie fotela,  dla bardziej wymagających omówić tor przejazdu itp.   

Później chciałbym abyśmy przećwiczyli podstawowe elementy w praktyce już na torze jak slalom, omijanie przeszkody , jazda po okręgu , a sam koniec poświęcić na pełne okrążenia toru.

Myślę, że cena za szkolenie na osobę wyniosłaby ok. 350-500zł w zależności od tego ile osób byłoby chętnych , jaką cenę uda mi się wynegocjować itp.

Termin do ustalenia, pewnie wszystkim najbardziej pasuje weekend, także do dogadania. 

 

 

A w Szczecinie zorganizujesz? ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę zorganizować wszędzie gdzie tylko jest teren i chętni :)
Niedaleko Szczecina kojarzę tylko Lotnisko Kluczewo.

Dla osób z Trójmiasta fajną miejscówką jest też lotnisko w Borsku. 

Chciałbym w przyszłości jeszcze wybrać się z ekipką rajdową do Torunia i Łodzi także możliwości jest sporo.

Na pewno prostsza i tańsza opcja niż SJS.  Dwie osoby w Subarakach szkoliłem z jazdy typowo rajdowej i byli zadowoleni. Może Goluszysko lub Darek z Malborka podzieli się opinią?



 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie to poza żoną może też i samego siebie bym zapisał - przy założeniu, że nie będzie to tylko bezpieczna ale i elementy sportowej jazdy.

 

Z innej beczki: czy ktoś korzystał z napraw lakierniczych typu smart, spot czy jak kto zwał? Jeśli tak i jest to warte polecenia mogę prosić info na PW?

Ktoś mi upiększył przedni zderzak, oczywiście winnego brak, jest to punktowe uszkodzenie ale na wysokości grilla i razi w oczy. Zderzak założony nowy jakiś rok temu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, tomek.s napisał:

Mogę zorganizować wszędzie gdzie tylko jest teren i chętni :)
Niedaleko Szczecina kojarzę tylko Lotnisko Kluczewo.

Dla osób z Trójmiasta fajną miejscówką jest też lotnisko w Borsku. 

Chciałbym w przyszłości jeszcze wybrać się z ekipką rajdową do Torunia i Łodzi także możliwości jest sporo.

Na pewno prostsza i tańsza opcja niż SJS.  Dwie osoby w Subarakach szkoliłem z jazdy typowo rajdowej i byli zadowoleni. Może Goluszysko lub Darek z Malborka podzieli się opinią?



 

 

Tomek, musisz mnie uprzedzac ze prosisz o referencje;)  rzadko tu juz zagladam...

 

a tak na powaznie - ktokolwiek chce sie nauczyc jezdzic - MUSI pojezdzic z Tomkiem.!

Kasa w porownaniu do "zawodowych" coachow rajdowo/wyscigowych po prostu smieszna, a podejscie super profesjonalne!

gdyby nie odleglosc to pewnie juz bysmy sie umawiali na jakis Borsk labo inne Bednary;)

 

ktokolwiek skorzysta z rad Tomka - nie pozaluje kolejnych treningow. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...