Jump to content

Trójmiejskie spoty

Bergen

Recommended Posts

Strach się bać, jutro też tam będę :P

Jadę porządki zrobić :P

W takim razie liczę na Ciebie :mrgreen:

A na jakim wydziale jesteś męskim czy mechaniczno gorszym czyli elektrycznym, czy nie daj Boże na wydziale gier i zabaw ?  :D

Ja myję na Morenie na Myśliwskiej i jestem zadowolony, ale nie mam porównania do innych. Ciekawą opcją jest mycie podwozia w Manhattanie - 50 PLN. Zawsze po zimie i soli robię.

• Upvote 1

Dzięki. Ostatnio byłem na myjni77 na Słowackiego w Gdańsku (przy BP) i nie polecam - niedomyty samochód, pani bardzo mocnym karcherem z bliskiej odległości "jechała" po naklejkach/emblematach, generalnie dramat jak za 30-40 zł.

zdjęcia sielana - wszystkich poznaję i wielu brakuje na "co czwartek" będzie jeszcze okzja, ale taki lajf 

no kiedys przy takiej pogodzie Westerplatte byloby obowiazkowe ... ;) 

Ja z kolei wczoraj sobie z pachołkami jeździłem na parkingu pod Stadionem Energa - po ok. 20-30 minutach wyprosił nas ochroniarz. Ponoć na Auchan przy Obwodnicy jest dość spokojnie :)

A ja przegrałem ze śniegiem i nie dojechałem wczoraj do domu, musiałem zostawić auto przy płocie na zakręcie.

BRZ to jednak nie auto na taka pogodę ;) na szczęście dzisiaj przejechał pług, założyłem tekstylne łańcuchy :mrgreen: i jakoś wjechałem na swoją górkę :)

Plus z tego taki, że dzisiaj smigalem imprezą i na razie nie zamierzam z niej wysiadać. Przy okazji pozdro dla niebieskiego geteka dzisiaj rano na Kołobrzeskiej, jechałem zielonym ogórkiem :mrgreen:

no dobra, to parkingi westerpaltte? żonkę cisnę aby w końcu potrenowała przejazd bokami na śniegu ale oficjalna wersja jest taka,aby zobaczyć jak działa VTC czy jak to się nazywa. Jak usłyszy polatać bokami to nie ma szans aby ją nawet siłą do auta zaciągnął :)

a kto ma "nasze" pachołki?

czyli tutaj?

https://www.google.pl/maps/place/Parking+Westerplatte,+80-980+Gda%C5%84sk/@54.4062379,18.677591,191m/data=!3m1!1e3!4m12!1m6!3m5!1s0x0:0x69a7651275b4b5a2!2sWesterplatte!8m2!3d54.4067051!4d18.6669677!3m4!1s0x46fd0cbade4318bd:0x9dccce93121657fc!8m2!3d54.4066754!4d18.6780573

czy może tutaj?

https://www.google.pl/maps/place/Pla%C5%BCa+przy+Westerplatte/@54.4031839,18.6832899,382m/data=!3m1!1e3!4m5!3m4!1s0x0:0x82f7311bf10ba5a5!8m2!3d54.4037072!4d18.6843659

Edited by AdaSch

Waszych nie mam ale mam swoje, mógłbym wrzucić do bagażnika i w końcu zaliczyć jakiś ślizgo-spot.

Pytanie tylko gdzie i kiedy? Westerplatte czy coś innego?

chyba Niumenek 

Już lepiej Auchan :P

Wczoraj była mega zabawa :-)

w Osowej ?

Karczemki i Osowa :yahoo: Na Karczemkach więcej "pachołków", więc i adrenalinka lepsza :-)