Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

A to nie było tak, że nie dało się go czytać? Tak czy inaczej to dobry trop

 

Wysłane z mojego NexusHD2 przy użyciu Tapatalka

ciekawe czy da sie to podłączyć do forka?

http://www.ebay.co.uk/itm/SUBARU-IMPREZA-WRX-HAWKEYE-PRODRIVE-ENGINE-ECU-C-B-/190532265330?hash=item2c5c9ba572:m:me7A6kNKXrzwUTMUZ_RZw0w

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a faktycznie ppp były na ecuteku zatem zablokowane

zresztą... to był custom tune dla konkretnych modów zrobionych przez prodrive, więc jeśli nie odtwarzasz ich całkowicie u siebie to nie ma sensu bo i tak mapa będzie zamknięta dla niewspółpracujących z ecutekiem a może nawet nie dla tych wszystkich zależnie od licencji.

 

dla stickersa "ppp ecu" to chyba nie warto ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

więc jeśli nie odtwarzasz ich całkowicie u siebie to nie ma sensu

tylko IC z STI - mam i back box mam

jak dorwę ECU PPP do mojego forka to będę mocno myślał czy kupić. jeden był ale do tego starszego 2.5t z o dziwo sporo mniejszą mocą. Nie jest to krytyczny mod na mojej liście w każdym razie. Obecnie "odpukać" auto jeździ jak nowe więc nie mam się co czepiać. Czekam na blachy wzmacniające skrzynię i jeszcze kilka gadgetów. Chyba jeden z grubszych tematów to będzie dolne tylne mocowanie cusco do dolnego dyfuzora od STI. Mam wszystko oprócz tego mocowania które jest przerażająco drogie.


był kiedyś ppp od my05 2.5T ale tam jest coś mocno innego (precat?)

http://www.subaruclub.net/foorum_pics/data/05MY-Forester-PPP.pdf

w moim jest zadecydowanie lepiej

http://www.subaruclub.net/foorum_pics/data/06MY-Forester-PPP.pdf

ale o dziwo gorzej niż w wrx pomimo lepszej forkowskiej skrzyni biegów (pompa oleju)

http://www.subaruclub.net/foorum_pics/data/06MY-WRX-PPP.pdf


melduje, że się wczoraj ślicznie poślizgałem na dzielni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacyjnie: W najbliższy weekend w Dębrznie druga edycja akcji jeździmy bezpiecznie. Można za free spróbować sił na przygotowanym odcinku i parę innych atrakcji.

Byłem rok temu i było bardzo fajnie. Jedyne co w tym roku mnie powstrzymuje to niestety praca w weekend :(

 

 

https://www.facebook.com/jezdzimybezpiecznie/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanko: potrzebuje pilnie wymienić klocki w swoim wrx. Aso oraz popularny nie-Aso niestety zarobione. Możecie polecić jakiś inny sprawdzony warsztat? W razie czego samemu się za to zabiorę, ale u mnie tez trochę krucho z czasem :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Szybkie pytanko: potrzebuje pilnie wymienić klocki w swoim wrx. Aso oraz popularny nie-Aso niestety zarobione. Możecie polecić jakiś inny sprawdzony warsztat? W razie czego samemu się za to zabiorę, ale u mnie tez trochę krucho z czasem :-]

to forum SIP i konkurencji polecac nie mozna,

sprobuj na naszym fejsie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Informacyjnie: W najbliższy weekend w Dębrznie druga edycja akcji jeździmy bezpiecznie.

imprezka fajna,

niestety znowu duzo czekania, malo jezdzenia,

trasa zaawansowana dostepna jedynie dla aut z klatka,

amatorska bardzo oblegana, 30 min czekania, 3 min przejazdu :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga jeśli naruszyłem regulamin a może tak być to usuń proszę ... (po prostu nie stać mnie na nowa przekładnie a ASO nie regeneruje)

 

Prośba o pomoc w poleceniu zakładu, który zregeneruje ponownie moją przekładnie kierowniczą. Dwa lata temu regenerowałem przekładnie, która teraz zaczęła ciec (wyciek jest pod osłonami przy drążkach ...).

Wiem, że są dwie firmy w trójmieście ale może ktoś zna jeszcze jakąś ?

Nan .... kiedyś dał ciała z przekładnią w mojej toyocie więc tak jakoś niechętnie

Zakład z sopotu ostatnio dał ciała z pompą więc też mam ograniczone zaufanie ...

 

ktoś, coś poleci ...

 

Najchętniej oddałbym tylko do uszczelnienia i ewentualnie sprawdzenia ale boję się, że gdzie nie oddam to powiedzą, że trzeba cała regenerować ...

 

w grę wchodzi wysyłka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nagengast chce 850 zł a według mechanika z firmy mojego brata wymieniłby tylko uszczelniacze i nie dawał się naciągnąć na cała regeneracje ... Przekładnia dwa lata temu była regenerowana , nie ma luzów i działa prawidłowo grr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heee a ile tej zniżki :D cały czas myślę jak to zrobić aby było dobrze. Może ktoś się orientuje z jakiego modelu magiel przypasowałby p&p do forka sturbo.

W firmie na N zaproponowali mi naprawę za 1350 :D 500 (za montaż demontaż)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla przypomnienia - we wspomnianej firmie na N mam rzekomo dostać upust na "przyszłe naprawy" za zmasakrowanie przez nich moich Teinów... Ja nie skorzystam, ale jeśli będziesz chętny, to daj znać :biglol:

 

brzmi jak upust na kolejne zmasakrowanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...