Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

Ayo--> Ja posiadam internet w Multimedii 12 mb bodajże. Stabilność właściwie 100%. Przez 10 lat łącznie sumując wszystkie awarie i przerwy to nie miałem internetu może przez kilkanaście godzin. Szwagier w tym samym domu ma z kolei UPC 20 mb, albo teraz nawet większe, bo coś w ostatnim czasie zmieniali. No i sytuacja wygląda podobnie, awarii praktycznie nie ma, internet stabilny. Jeśli chodzi o granie to zarówno w jednej jak i drugiej jest super. Lagów nie ma, można szaleć:)

 

Tak więc wybór zależy od aktualnych promocji i dostępności w pobliżu, bo jeśli specjalnie do Ciebie będą musieli ciągnąć kable to koszty rosną. Ja chciałem u siebie zrobić UPC z uwagi na ofertę telewizyjną (jakaś promocja na C+ była) i nagrywarkę. Kiedy przyszli monterzy to okazało się, że musieliby ze słupa ciągnąć drugi kabel (mimo że piętro wyżej jest UPC) bo sygnał do internetu i telewizji HD byłby za słaby gdyby go dzielić z tego jednego kabla. Wiąże się to w takiej sytuacji z procedurą uzyskiwania zgody od Miasta, opłaceniem "specjalisty" który miałby przyjść i popatrzeć którędy kabel puścić, no i wycena za montaż wyniosłaby minimum 400 zł. Ładnie podziękowałem i zostałem przy Multimedii.

 

 

Swoją drogą czy to ktoś stąd podwoził dziś Imprezą dziewczynę/żonę pod siedzibę wp w Gdańsku?:) Ja byłem tym potwornie brudnym Outbackiem stojącym poniżej bramy głównej:> Jak jest czysty to jest zielony:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Platon--> Hehe to widać są dwa takie brudne Outbacki aktualnie w Trójmieście, bo dwa dni temu mnie w Gdańsku nie było:D Zazdroszczę czystego Outbacka:> Ja to mam niestety takiego pecha, że jak umyję samochód to zawsze albo jeszcze tego samego dnia, albo w dniach najbliższych, spada śnieg, robi się błoto, samochody chlapią tym syfem którym sypią teraz drogi a który na karoserii i szybach robi się biały i zielonego koloru prawie już nie widać:P Do tego ostatnio stanąłem w jakimś fatalnym miejscu gdzie ptaki zostawiły mi tyle niespodzianek, że przy dwucyfrowej liczbie przestałem liczyć dalej. A o dziwo nie stałem pod żadnym drzewem, słupem ani pod kablami. Wydawało się całkiem przyjemne i bezpieczne miejsce parkingowe, a jednak okazało się inaczej...:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AYO--> Dokładnie. Zadzwoń tu i tu i zobacz co Ci zaoferują przy dokładnym wskazaniu domu/bloku i nr mieszkania i 3 krotnym zapytaniu ich czy na pewno do tego lokalu mogą dokonać podłączenia i za ile:> Bo w zasadzie te promocyjne aktywacje za 1 zł, to są wtedy kiedy podpinają po prostu kogoś pod skrzynkę w bloku/domu. Jak trzeba ciągnąć kabel to jak już wspominałem zaczynają się poważne finansowe schody i długa procedura.

 

A no i jeszcze jedno, jeśli zdecydujesz się na multimedię i mieszkasz w domu, to licz się z tym że na 90% będą chcieli Ci pieprznąć na ścianie domu od zewnątrz obskurną metalową skrzynkę, twierdząc przy tym, że muszą mieć do niej dostęp 24h na dobę nawet jak Cię nie ma w domu. Ja walczę o przeniesienie tej skrzynki na klatkę schodową już rok, bo planujemy otynkować dom i ta skrzynka będzie ni w trąbę ni w oko. W UPC o podobnych problemach nie słyszałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

pytanie za 100 pkt:

 

gdzie dobrze zakonserwuję podwozie (impreza) ??

 

:)

 

jakis przyblizony zakres cenowy takiej konserwacji?

Wszystko zależy o postępu korozji. ok.500

Skorodowane punkty są czyszczone, punktowo piaskowane, zabezpieczane podkładem epoksydowym i pokrywane barankiem.

 

 

Dziękuję :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

upc, dopiero co podłączone 60 Mbps

 

2549485823.png

 

 

 

może dopiero się rozkręca i wzrośnie bliżej tych 60 Mb

 

masz nadzieje ....... :P

 

Niestety te wredne syny podaja predkosc do 60, a w moim przypadku do 50Mb. Nigdy jeszcze nie udalo mi sie tego osiagnac, maks co wyciagnalem to 30 :angry:

A przed chwila to nawet 10 nie chcial osiagnac :(

Edytowane przez Ireq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...