Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

co się działo na 1 biegu, że niektórzy mają czas po 7-8 minut?

 

żałuję, że nie mogłem sobie poćwiczyć z Wami, ale okoliczności są wciąż bardzo niesprzyjające :/

 

Niestety mgła pokrzyżowała nam plany, i do 11.30 nie dało się jeździć. Było takie mleko, że podczas pierwszego przejazdu nie było widać kolejnych pachołków więc ludzie podostawali taryfy, potem było już super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem :mrgreen:

Zapowiadają śnieg, a ja mam letnie do dobicia :twisted:

tzd, ogarniaj sprzęta aby się jeszcze "pobawić" na koniec sezonu.

Czy coś się kroi w kopaniewie w najbliższych łikendach?

może jakiś rusocin?

 

Kropkowiocz, springi nie aktualne (przynajmniej na razie) :twisted: teraz mam setup od abartha z negatywami 0,08

 

czy ktoś jest chętny na materiały/gąbki/poduszkę w bdb stanie od siedziska kierowcy z wrx 2004?

Garaż mam tak zawalony gratami, że fiatem nie daję rady wjechać :x

siedzisko też mogę dać ale jest od fotela pasażera uk.

 

tzd, czy dasz radę mi przetoczyć tarcze?

 

Pozdrawiam

 

-- 23 paź 2012, 20:47 --

 

A co do nikko - najłatwiej zrzucić na termostat! Wg mnie da się go przetestować i zobaczyć jak się zachowuje :idea: ale osobiście wątpię.

 

dodatkowo, zanim przegrzejesz to widać to na wskaźniku temp :idea:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27.10 w sobotę jest track day w rally landzie jest track day, a ja ani nie mam sprzętu, ani wolnej soboty.

 

Forek stoi i moknie pod chmurką, a ja wciąż czekam na graty od Xbike-a. Podobno półośki dla mnie są już tuż tuż, ale jeszcze ich nie ma.

Do klepania silnika na zimnym w imprezie jeszcze się nie przyzwyczaiłem, grunt, że zapiernicza w miarę, ostatnio mi zapikował na 1.2 bara to go nieco przykręciłem. Wciąż jest jednak kłopot z utrzymaniem doładowania, bo dobija do zadanego peaku i odpuszcza do pół bara.

 

Adam, nie jestem tokarzem :shock: , więc nie dam rady Ci przetoczyć tarcz, ale dzwoń pod nr 503 922 634 do tokarza ze spółdzielni inwalidów na Kartuskiej, koło Reno Car.

 

A nikko pozostaje tylko współczuć, to co Ty piszesz to jest oczywista sprawa, ale wiesz jak to jest z gwarancjami, niektórzy dają ją "do bramy" a inni mówią, że na rok, ale i tak nie działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Niestety mgła pokrzyżowała nam plany, i do 11.30 nie dało się jeździć. Było takie mleko, że podczas pierwszego przejazdu nie było widać kolejnych pachołków więc ludzie podostawali taryfy, potem było już super.

 

Takiej mgły to chyba nawet w smoleńsku nie było :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bartolomeo, wiele Ci nie brakowało :) daj znać nast razem - wpadniemy, dodamy otuchy i będziesz wyżej :mrgreen::mrgreen:

a autka to Ci nie jeden zazdrości :wink:

 

-- 24 paź 2012, o 06:44 --

 

wciąż czekam na graty od Xbike-a

 

witki opadają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AdaSch, chciałbym uniknąć tych z ASO, szajs metal jak na mój gust. A odkręcane były ręcznie, puszczały, robiły 1 obrót i stawały. Gwint się musiał skopać. Myślałem o mocniejszych niż oryginalne, żeby uniknąć przygód w przyszłości, tym bardziej, że sti (większe siły itp itd)

Niestety, raczej jestem skazany na oryginalne... :( póki co

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mamy kogoś od instalacji w UPC?

 

w raz z nową usługą dostałem modemorouter z wifi-N dla ciemnej masy czyli brak zewnętrznego IP dla usera czyli brak FTP itd. brak jakichkolwiek funkcji VPN -generalnie dramat. Reklamowanie i bijatyka z UPc niczego nie wniosła do sprawy...

 

Kupiłem specjalny modem cisco który teoretycznie działa w UPC ale ciekawy jestem czy wymaga jakiegoś klonowani mac czy nie wiadomo jeszcze czego aby go zmusić do pracy z UPC. Wydaje mi się, że instalator rejestrował MAC tej tandety którą mam obecnie...

 

oczywiście obecne dziadostwo teoretycznie ma możliwość wyłączenia wewnętrznego routera ale soft jest customizowany pod UPC i ta funkcja jest wyłączona.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mamy kogoś od instalacji w UPC?

Znam inspektora ale niestety ma wyłączony telefon i na teraz nie wiem czy będzie w stanie coś pomóc. ( jak się dodzwonie to Ci napiszę co i jak ).

 

szukam uzytkownikow outback'a H6 w okolicach trojmiasta. chcialbym wymienic kilka opinii na temat tego modelu.

Na trójmiejskim forum nie kojarze ale jak coś to ja użytkuje legasia H6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos CNF,kiedyś złapałem kapcia koło nich,to zajechałem,obsługa O.K ale po trzech miesiącach w Zakopanem

to samo koło rano nie miało powietrza,.Okazało się,że powinni założyć wzmocnioną łatkę bo to na boku było a oni rowerową założyli :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adasia tyle czasu nie było, a dziś taka aktywność... no no, chwali się wielkie powroty :D

Czyżby to za sprawą tego UPC? W końcu internet Ci podłączyli...

Obyś tylko o czwartku nie zapomniał :D

 

A zda ktoś relacje, jak tam dzisiaj w Pruszczu wyglądało?

 

 

P.S.

Ostatnio osobiście się przekonałem, jak wielkim złem jest egr w samochodzie... pół roku bujałem się ze stratą mocy niewiadomego pochodzenia w Focusie, Janek na grzebanie przy nim stracił 5 dni i nic... a jak zaślepiłem egr blaszką wyciętą z blachy do pieczenia z Kauflanda za 7 PLN, to auto teraz chodzi jak nowe...

 

BTW: Janek, raz jeszcze wielkie dzięki za walkę z dupowozem żony :mrgreen:

 

Mistral

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio osobiście się przekonałem, jak wielkim złem jest egr w samochodzie

pewnie, ale zaślepienie równa się większe spalanie, chyba, że zrobisz remap.

wg moich doświadczeń 0,5l/100. regeneracja egr to koszt 120 pln ale faktem jest, że egr to pomyłka...

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio osobiście się przekonałem, jak wielkim złem jest egr w samochodzie

pewnie, ale zaślepienie równa się większe spalanie, chyba, że zrobisz remap.

wg moich doświadczeń 0,5l/100. regeneracja egr to koszt 120 pln ale faktem jest, że egr to pomyłka...

 

pozdrawiam

 

U mnie regeneracja jest raczej wątpliwa - nikt nie pisze o tym, a jedynie o czyszczeniu bądź o wymianie, a to koszt już 1500 zł. Czyszczenie nie pomogło kompletnie, auto szarpało przy równej jeździe i nie nadawało się do jazdy, choć faktycznie moc odzyskało na wysokich obrotach. Zaślepienie to koszt 7 zł... i na prawdę jest ok. A jak przyjdzie czas na kasację DPFa, to i mapa wjedzie nowa...

 

Mistral

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

U mnie regeneracja jest raczej wątpliwa - nikt nie pisze o tym, a jedynie o czyszczeniu bądź o wymianie, a to koszt już 1500 zł. Czyszczenie nie pomogło kompletnie, auto szarpało przy równej jeździe i nie nadawało się do jazdy, choć faktycznie moc odzyskało na wysokich obrotach. Zaślepienie to koszt 7 zł... i na prawdę jest ok. A jak przyjdzie czas na kasację DPFa, to i mapa wjedzie nowa...

 

Mistral

 

Kiedyś wymieniłem egr w touranie i ..... okazało się, że jednak jakiś kabelek (pewnie chiński) gdzieś się przetarł, bo po wymianie egr w ASO objawy nie ustąpiły. oczywiście reklamacja odrzucona

 

-- Cz paź 25, 2012 5:36 am --

 

Od tamtego czasu jak słyszę gdziekolwiek o egr to najpierw elektryk sprawdza, czy wszystko gra w instalacji.

Nie życzę nikomu wymiany egr za 1500-2000 pln i późniejszego zdziwienia, że nie pomogło :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...