Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

Platon, thx, deszcz przez większość dnia....ALE mamy dzbanki za drugie w klasie :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

ile w klasie jechalo :?: :P

 

 

 

O ile pamiętam to 4 załogi :)

 

-- N paź 07, 2012 8:14 pm --

 

Postaram się jutro zdjęcia załadować

 

-- N paź 07, 2012 8:16 pm --

 

Liczy się,że dojechali pomimo sprzęgła

 

Gratki dla JD555 i pilota !!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile w klasie jechalo :?: :P

O ile pamiętam to 4 załogi :)

Proszę tutaj nie umniejszać naszych zasług! :wink: W naszej klasie było 5 samochodów i co więcej - wszystkie dojechały do mety i były sklasyfikowane! :P

Ogólnie jechało się bardzo sympatycznie, zrobiliśmy co się dało, a sytuacja tak fartownie się ułożyła, że chyba 37. miejsce w generalce dało nam drugie w klasie :shock: Na bardzo szybko podliczyłem, że gdybyśmy nie musieli załapać taryf na trzech ostatnich OSach, to może byłoby coś w okolicach 7-8 w generalce... jakieś 2 minuty za kolesiami w "syfikach" 1.6 :shock:

Janek, dzięki za jazdę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczepan1, nadadza sie, dzięki za fotki 8)

 

mzy, tak na prawdę to nie wiadomo gdzie byśmy byli gdyby nie było problemów...od 3 os z problemami więc nie ma co gdybac :?

 

Platon, reklama sponsora :P

 

kropkowicz, goście w tym roku sie popisali sie :mrgreen: gdy wywieszone zostały wyniki to nie wiem ile razy ale sprawdziliśmy kilkukrotnie czy dobrze widzimy :lol: będąc na 37 w generalce dostaliśmy puchar za 2 miejsce w klasie :lol::lol::mrgreen:

Wynik jest wynik :P:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Subaru nawet jak stoi to jedzie :P

:mrgreen:

 

 

Przesyłam zaległe pozdrowienia dla Darka V-max'a ... bo to chyba Twój bolid stał na parkingu Alfa Centrum w zeszłą środę :wink:

 

Dzisiaj na estakadzie na węźle leningradzkim kogoś w niebieskim hawku N/A z gołą pupką, GKA.... wyprzedziłam... prawym pasem :oops::P

Ktoś z forum?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JD555, mzy, graty za rajd!

 

i pozdrawiam Państwa Młodych spotkanych w porannym koreczku na Wilanowskiej 8)

 

Odpozdrawiamy!

 

Chyba pierwszy raz śnieżynkę widziałem, cóż, kochałbym :) Może w czwartek uda mi się pomacać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JD555, mzy--> Gratuluję:)

 

Dojrzewam już chyba do naklejenia sobie świnki, a już na pewno do nabycia takowej cobym już był przygotowany jak dojrzeję całkowicie:D Pytanie tylko gdzie takową nabyć i czy jest jakaś "właściwa" i jedynie słuszna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...