Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

a ja założyłem zimówki w darmowozie na 30 listopada. Miały ponad 7,5mm

 

dzisiaj sprawdzam i 6,5mm. Kurcze, za szybko je założyłem, było sucho, ciepło i zeżarło 1mm

 

Forek leży w garage na letnich mega łysych :mrgreen:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam zimówek do upalania, ale w tydzień można spróbować to zmienić :)

w Gdyni jest jakiś przedstawiciel MarkGum-a, ktoś korzystał? póki co posłałem tam maila, ciekawe czy i kiedy odpisze.

 

Dziś pośmigałem po lasach w okolicy Kamienia, Bieszkowic, piękna zima, ale trasy dla Forka, nie dla Imprez :) jedyny minus - buda skrzypi mi jeszcze bardziej :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obyś nie miał ukrytej "wady"

:?:

 

Na poprzednim zawiasie też skrzypiało. Po prostu plastiki się rozłażą, z każdą przejechaną nierównością...

 

Zamówiłem sobie za to przednią rozpórkę, jest chyba minimalnie regulowana na śrubie to może wejdzie do mojej budy :mrgreen:

http://www.rallyshop.pl/index.php?p2693 ... ru-impreza

 

Ostatnio i tak jeżdżę na benzynie, to kompa od gazu jakoś się przełoży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AdaSch, najwyżej sie rozpadnie (ewentualnie będzie się trzymał na rozpórce) i będzie trzeba kupić inne auto...

 

a tak serio to na pewno plastiki mi pracują i trzeszczą. trzeba by cały tył rozebrać i jakoś wygłuszyć ale ja oczywiście a) nie umiem B) nie mam czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja pierwsza zima i pierwszy snieg w subaru. Coś pięknego :mrgreen: Pół roku na to czekałem i zastanawiałem się jak to będzie..

Sobota, 4rano, 3pasy, główna z gda do gdy cała biała... czerwone, żółte.. zielone.. 1 but hals prawy, 2 but hals lewy, 3 but hals prawy, 4 but hals lewy.. lekkie odpuszczenie i prostowanie toru jazdy... ale adrenalina :mrgreen: 4biegi w pełnym ślizgu :mrgreen: Nie mam turbo, tylko 115km ale też jest fajnie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...