Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

uff działo się w Rallylandzie. Kto nie liczy się ze szkodami, lepiej niech nie upala przywaliłem parę razy przodem, bokiem i tyłem w ogranicznik toru, zrobiony z opon, wyleciałem w plener tzn zaryłem w pole i nie mogłem wyjechać mimo 4x4 (w końcu się udało), zgubiłem tablicę rejestracyjną, spryskiwacz reflektora, nadkole i śrubę zabezpieczającą felgę (został mi komplet 3 śrub, też mi..), ale mimo wszystko było świetnie.trzeba się uczyć jeździć, oj trzeba.

 

Czarnymi wołgami Cię ganiali :?: :shock: btw zazdroszczę zabawy, mój stoi i zdycha w garage... Olej ze skrzyni brudzi na czarno, umierające łożysko się przegrzewa :roll: ... eh i nawet nie mam kiedy tego zrobić...

 

robótka na 5 min to nie jest :roll:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musiałbyś uważać, żeby w opony nie przywalić Twojego Forka bardziej szkoda niż mojego ślisko było.

 

myślę, że w tak trudnych warunkach ustawił bym znacznie większy marines bezpieczeństwa. Masz jakieś wgniotki czy generalnie przytarcia?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz jakieś wgniotki czy generalnie przytarcia?

na pierwszy rzut oka po umyciu - ku mojemu zdziwieniu, ani śladu, poza urwanym zderzakiem i zgubionym nadkolem, co zresztą już ogarnąłem (tzn zderzak, bo nadkole muszę sobie kupić nowe - i tak było już zmęczone życiem) - wygląda lepiej, niż przedtem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabawy w RallyLandzie na prawdę było sporo. Jak się uda, to postaram się jakieś filmiki później opublikować, bo trasy warto zobaczyć, są na prawdę ok.

Rozmawiałem wczoraj z organizatorem odnośnie tras i jak spadnie śnieg, to chcą przygotować ok. 20 km odcinek... może być fajnie!

 

Tzd. pytałeś ich o tylną tablicę?

Znaleźli ją?

 

Mistral

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janek też się pojawił w Rallylandzie?

 

Niestety....do wieczora w piatek auto bylo skladane, wszystko zlozone, odpalone aby ladnie nabralo temp, wsiadam, wciskam sprzeglo.......pompa sprzegla wystrzelila :x

Ale juz jest wszystko zrobione i przygotowane do upalania :twisted: Skrzynie zalalem oczywiscie Millersem CRX75w90 NT razem z tylnym dyfrem :) Porownanie do pracy na Mobilu....bez porownania 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...