Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

wspólne zdjęcie z Subarami sobie zrobić

 

Cwaniaku, to ja na myjnię mam jechać :?: Pada pada i końca nie widać :wink:

 

Słuchajcie, możemy się spotkać gdzie chcecie i o której chcecie tylko dajcie mi wcześniej znać, bo ja muszę koło 16tej córkę odebrać ze szkoły albo zorganizować innego odbierającego. Zaglądam na forum, jakby co to jesteśmy Harvester, w kontakcie tel. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

apal, Nie ma sprawy :]

 

Jakieś złe moce chcą, żebym nie odebrał swojego Subaru.... :evil: Mój tata wpadł w dziurę dzisiaj i rozwalił koło w Allroadzie..... :evil:

 

Ale dobre wieści, jest już auto zastępcze :smile: :wink:

 

Cwaniaku, to ja na myjnię mam jechać :?: Pada pada i końca nie widać :wink:

A w wawie już z dwa tygodnie nie padało :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako iz Qóba, i Ja nie mamy latwej komunikacji proponuje gdzies sie spotkac w okolicy Sopotu czyli Sopot, orlowo, oliwa

hot spoty:

http://www.mmtrojmiasto.pl/2633/2008/7/23/

mi niestety tylko pasuje tak od 15 do 16 i po17:30 inaczej nie da rady najwyzej tylko poogldam zdjeciochy :P

jak cos Harvester, tel. kontakt

z miejscem moze byc problem iz caly czas pada u nas....

szkoda ze Kolibki zamkneli :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proponuje gdzies sie spotkac w okolicy Sopotu czyli Sopot, orlowo, oliwa
mi niestety tylko pasuje tak od 15 do 16 i po17:30

 

może być, jak już wspomniałam dostosuję się i ewentualnie jakąś opiekę dla dziecka zorganizuję, a jak tam reszta towarzystwa :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanawialem sie juz dlugo gdzie jest jakis fajny daszek polaczony moze z chmurka i nie wymyslilem ...]

moze Sabat przy Lysej Gorze w Sopocie albo Harnas

tylko godziny otwarcia....

http://sopot.naszemiasto.pl/kontakty_ad ... 48_21.html

a Harnasia nie znalazlem

nie wiem czy to dobre miejsce bo nie chadzam na obiatki we wlasnym miescie ale jest troche i pod chmurka i nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na granicy Sopotu i Gdańska jest taka Karczma Polska czy jak tam sie to nazywa (przy Statoilu, jak sie jedzie w stronę Gdyni), adres jak do salonu VW Gajos Sopot, Kasztanowa 4. Co Wy na to :?: Jeść dają chyba dobrze, raz tam byłam i żyję :wink: .

 

[ Dodano: Sro Paź 29, 2008 9:53 pm ]

Otwarte jest od 12.00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie sprawa komplikuje się pod tym względem, że jutro mam ostateczny termin napisania próbnej matury z j.polskiego, zaczynam o 14:45-15:00, nie wiem ile mi to zajmie.

 

Nie bierzcie mnie pod uwagę przy ustalaniu terminu, do tej karczmy na rowerze mam 15 min, więc jak się sprężę to dam radę wlecieć, jak nie to pewnie damy radę się spotkać jakoś w przyszłe wakacje ;)

 

Pozdrowienia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Harvester, to zależy o której wyjedziesz OBKiem z portu, stoi w terminalu kontenerowym? Stamtąd do tej karczmy dojedziesz w godzinę z palcem w ...Zaproponuj jakiś czas, a w razie przesunięcia dasz znać smsem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

apal, Auto nie stoi już w porcie, tylko na parkingu u mojego taty znajomego, który zajmował się transportem aut. Więc ciężko mi powiedzieć dokładnie..... Zakładając, że około 13 się wyrobię z autami, to może 14 ???

 

[ Dodano: Sro Paź 29, 2008 10:06 pm ]

mam numer do:

apal i kjecika

 

jeśli ktoś jeszcze jest zaintersowany to niech podrzuci mi na PW swój numer. Jutro jak złapie sygnał wireless, to napiszę też na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Harvester, daj mi znać jutro jak się wyrobisz, bo ja się będę kręciła po 3mieście i mogę się spotkać również w Gdyni. Tam też jest dobre żarcie :wink: .

 

[ Dodano: Sro Paź 29, 2008 10:25 pm ]

No i nie znam kolegi kashmere, a może byłaby okazja się poznać :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...