Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

JED, na dzień dzisiejszy to chyba tylko my się regularnie spotykamy bo z pozostałych 3-miejskich forumowiczy daaaawno już nikogo nie widziałem, a szkoda bo dzieje się sporo w 3-mieście i na razie jako jedyni reprezentujemy i bronimy honoru Plejad, a szkoda...przydało by się więcej aktywnych Subarowiczy na 3-miejskiej arenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kruk, Chętnie bym się z Tobą zobaczył w okolicach czwartku :mrgreen:
Tylko ze mną? Może tradycyjnie w czwartek się wylecimy w miasto większą grupą to zapraszam - zawsze jest fajnie i wesoło. Prawda JED? :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kruk, Z koleżanką apal już się umawiam, JED nie może i jeszcze taki mniej udzielający się forumowicz kjecik chce się ze mną widzieć. Chodził kiedyś do tej samej szkoły co ja w Dubaju.

 

Najprawdopodobniej w czwartek będę jechał odebrać OBK z Gdyni. Potwierdzę dziś wieczorem jak tata wróci z pracy. :wink: Było by miło was wszystkich poznać :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Harvester, ok. Jakby co to puść PW. Jak będzie pogoda to polatamy. Czwartki w 3-mieście to taka nasza tradycja więc powinno być sporo osób ale tylko Ja i JED jesteśmy z forum SIP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

apal, Wiesz jaka sytuacja była. Ten czwartek jest najbardziej prawdopoobny, a nie pisałem jeszcze nic do Ciebie, bo chcę najpierw na 100% potwierdzić, żeby znów nie musieć odwoływać :wink:

 

[ Dodano: Pon Paź 27, 2008 5:23 pm ]

Kruk, Napewno dam znać. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qóba, O widzisz :] Ja go znam głównie z opowieści, od kumpli z Dubaju, poczym poprzez forum poznaliśmy się gdy się okazało, że to on jest ten Piotrek, o którym mi opowiadali :mrgreen: Świat jest mały. Dobra robimy listę na jakiegoś mini spota jak przyjadę ??? Co wy na to ?

 

Wstępnie:

1. apal

2. kruk

3. kjecik

4. Qóba

??

 

Najprawdopodobniej będzie to czwartek jeśli uda się wszystko do tego czasu załatwić. Właśnie był u mnie kierowca i zabrał przetłumaczone dokumenty i pojechał z nimi na Południe Polski. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...