Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla kierownika wiekowego już Legasia sedana (chyba Legasia), co w poniedziałek wieczorem szarżował po Alejach Zwycięstwa i 3.Maja w Gdańsku. Fajne auto, a jeszcze lepszy - klang z wydechu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś się wybiera na prolog Lotos Baltic Cup. Bo ja się może wybiorę

http://www.rajdlotos.pl/program.php

Ja się wybieram. Wcześniej o 18 postaram się jeszcze podjechać pod Pomnik Poległych Stoczniowców przy bramie stoczni, gdzie zjadą się rajdówki i będą składane kwiaty. W zeszłym roku (przy okazji RSMP) klimatycznie to wyglądało. Wiadomo, w tym roku nie będzie eSek, WRCów (zerówka) czy takiej ilości eNek, jak ostatnio, ale też powinno być git.

Później śmignę na stadion. Przemeq, daj znać czy dajesz od razu na prolog, czy może będziesz wcześniej na Starym Mieście (start honorowy-ja nie zdążę), a potem pod pomnikiem?

Przemeq, Twój numer mam. Bede dzwonił w weekend.

Kashu, nie będzie Cię w piątek? Co do soboty, to z tego co pamiętam, zgłaszałeś swoją gotowość? Ja się na OESy wybieram. Niumen z tego, co mówił - też.

 

PS. No i słońce podobno ma zdrowo smażyć :twisted:

 

pzdr

Seb@

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piątek siedzę w fabryce. A w sobotę jestem do 14 :mad: Zapomniałem o tym. Więc pewnie na trasach byłbym w okoliach 15 :/ Trochę po ptakach może być :evil:

 

edit: widzę na planie że załapię się jedynie na rozdanie nagród :evil: Szkoda że w niedzielę nie działaja :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

edit: widzę na planie że załapię się jedynie na rozdanie nagród :evil: Szkoda że w niedzielę nie działaja :/

No szkoda Tomir, że nie podziałasz. Trudno, może przy kolejnej okazji...

Ja się chyba pojawię na starcie na Starówce, bo mam blisko :wink: , to i pod pomnik też się chętnie wybiorę :mrgreen: .

Ha, ja też mam całe 10min piechotą na stare miasto. :razz: Widzimy się zatem przy pomniku.

 

pzdr

Seb@

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak się rozpoznamy

Może dzwoniąc do siebie? :mrgreen: :arrow: priv

tam na co dzień są tłumy, a co dopiero w taki dzień

Eeee, tam jest pusto jak wokół Czarnobyla. No chyba, że stoczniowcy akurat robotę kończą :wink:

PS. W zeszłym roku (przy okazji RSMP podkreślam), byłem tam SAM! Dokładnie ja sam i ponad 10 rajdówek. Dopiero po kilku minutach przyszło parę osób zwabionych dźwiękiem tuzina uwolnionych wydechów :twisted:

 

pzdr

Seb@

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się pojawie na stadionie wkoncu mieszkam 100 metrów od niego :smile:

Strefa serwisowa będzie pewnie jak zwykle na parkingu przed stadionem więc można wpaść trochę wcześniej i pochodzić sobie i popatrzeć jak przygotowują swoje rajdówki do prologu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ufff...wrocilem z Jezioraka. Koniec urlopowania. Trza by coś wypić w jakiegos łikenda towarzysze Niumenow i Sebastianow...oraz reszta bo moja alkoholowa abstynencja trwa i trwa i kurna nie moge jej przerwac. :mrgreen:

 

Chętnie. My tydzień temu popilim porządnie, ale jak Tyś się uchował o suchej gębie to nie wiem :roll: :mrgreen: . Proponuję za tydzień w piątek lub sobotę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mistrzostwa Polski w Wyścigach Równoległych na 1/4 mili 16.08.2008r.

 

http://www.akorski.pl/1_4_mili.php

 

Czy ktoś się tutaj wybiera? Zasadnicze mam pytanie: kiedy to będzie - na stronie akorski podają, że 16, a na plakacie jest 11.08 :roll: :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...