Jump to content

Trójmiejskie spoty

Recommended Posts

• Replies 25.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Aga

2753

• tzd

1881

• AdaSch

1422

• kropkowicz

1395

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Coś się kończy coś się zaczyna.. Podobno z samochodu można cieszyć się dwa razy: raz przy kupnie, drugi przy sprzedaży. Ja poczułem smutek ale na dobrą wróżbę dla nowego właściciela robiłem dobrą

Ja mam jeszcze od d..rugiej strony. Dzięki za spotkanie  

Dzisiejszy iksfałowy spot  Dzięki za miłe spotkanie @Snuff , @keyman i @bmbm  

Posted Images

Tomas_M5, znajdzie się - daj mi jeszcze kilka tygodni to będziesz prosił żebym jednak już nie przyjeżdżał :twisted:

Tomas_M5, znajdzie się - daj mi jeszcze kilka tygodni to będziesz prosił żebym jednak już nie przyjeżdżał :twisted:

baju baju

a jakies inne subaryny??? nikt nie przyjmie wyzwania???

Cześć

Tak jak zagadalem Cie na GG ja jestem chętny ale ścigant ze mnie zaden :mrgreen: Dopiero ucze sie samochodu i jakis normalnych zachowan za kierownica, bo nauka jazdy elką to był dramat :twisted: Wiem że jest możliwość pojechać i nieuczestniczyc w czasówkach. Chetnie skorzystam, ale niestety jutro niedam rady.

Pozdrawiam Tomir

• 1 month later...
Borsk, to świetna propozycja.

Pamietajcie tylko, ze ludzie sobie tam wykupuja pas i raczej nie chca, zeby im sie ktos krecil...

Pamietajcie tylko, ze ludzie sobie tam wykupuja pas i raczej nie chca, zeby im sie ktos krecil...

a ja mysle ze jak sie "pokręci" w dozwolonym i rozsądnym miejscu to nikomu nie bedzie przeszkadzac.

Szanowni,

może mały spocik w sobotę lub niedzielę?

Odnoszę nieodparte wrażenie, że trójmiejska ekipa marnieje

Pozdrawiam serdecznie,

Tomek

Nie bylo mnie na miejscu.

Pływałem sobie na jachcie az do niedzieli. :mrgreen:

Ale jak najbardziej mozna sie gdzies spotkac. Ja juz mowilem - spotykamy sie regularnie z Niumenem i Sebą. Wystarczy sie podłączyć, zadzwonić etc.

Albo poprostu zarzuć termin bardziej dogodny i tyle. :mrgreen:

• 3 weeks later...
Gdańsk, parking przy marinie na Starym Mieście, oczywiście przy ulicy Szafarnia:

Moja "dzielnia"!moalarm34ia4.gif

Ale niestety, nie ma mnie w PL... :cry:

Pozdrowienia dla kierownika srebrnego Foresia GD..... z wielką nalepką V Zjazd Plejad (żałuję, nie byłem). Nie ma to jak Gdański OS Słowackiego->Potokowa->Rakoczego :twisted:

Kto z Naszych w Trójmieście ma GT-ka kombi, chciałem się bliżej przyjrzeć ?

rydzada, Gtka kombi z forumowiczów w 3M chyba nikt nie ma, ale możesz np oblukac najpierw GT sedan, a później wolnossące kąbi i połączyć wrazenia :razz:

zawsze jakieś rozwiązanie :???:

Sobota 14.06.2008, godzina 18:00

Gdańsk, parking przy marinie na Starym Mieście, oczywiście przy ulicy Szafarnia:

http://wikimapia.org/#lat=54.3479056&lo ... 28&m=a&v=1

Zapraszam!

Kiedy następny termin bo przegapiłem :oops:

Propzycję jakąś podaj, ja byłam pierwszy raz i było bardzo miło. Mam nadzieję, ze kiedyś zobaczę to cacko, co zdobi Twój avatar :wink: nie tylko na ulotce.

Yyyy... jestem w przyszły weekend tj. od czwartku do niedzieli w Zoppott. Jakbyście się spotowali, to wiecie - z chęcią bym się dołączył 8).

Tylko niestety będę inkoguto, tj. nie estiajem, bo kumple, z którymi jadę, są starymi nudziarzami i przeszkadza im, że "twardo i niewygodnie", oraz centusiami i robią taką minę na kalkulację ceny wycieczki esitajem " :neutral: ".

:twisted:

PS Stawiam piwko w barze "Przystań", jak by kto reflektował 8).

Przemeq, kurcze, co za pech, ja wyjeżdżam w środę na urlop, ale jak będziesz następnym razem, to daj znać :idea: . Jakiś spocik się zorganizuje :cool: :wink: :mrgreen: .

Yyyy... jestem w przyszły weekend tj. od czwartku do niedzieli w Zoppott. Jakbyście się spotowali, to wiecie - z chęcią bym się dołączył 8) .

Okazja dobra, termin też powinien podpasować. Browarek-fajna rzecz, ale jakby ludziki chciały swoimi furkami przyjechać, to proponuję toasty przenieść na inny dzień (w końcu kilka ich będzie :razz: ), a miejsce spotkania przenieść w rejony bardziej spotogenne niż Sopot. Wydaje się, że miejsce przy marinie w na starym mieście w Gdańsku jest bardzo sympatyczne (lokale w razie czego o rzut beretem) i całkiem klimatyczne. Piszcie co o tym sądzicie i który dzień wchodziłby w grę? (piątek wieczór?)

pzdr

Seb@

Sobota 14.06.2008, godzina 18:00

http://wikimapia.org/#lat=54.3479056&lo ... 28&m=a&v=1

Zapraszam!

Kiedy następny termin bo przegapiłem :oops:

Propzycję jakąś podaj, ja byłam pierwszy raz i było bardzo miło. Mam nadzieję, ze kiedyś zobaczę to cacko, co zdobi Twój avatar :wink: nie tylko na ulotce.

Bardzo chętnie się z Wami spotkam - może niech Przemeq zaproponuje termin i miejsce bo w końcu On jest gościem a my się dostosujemy :mrgreen:

Bardzo chętnie się z Wami spotkam - może niech Przemeq zaproponuje termin i miejsce bo w końcu On jest gościem a my się dostosujemy

A mnie nie będzie, szkoda :cry: . Bawcie się wesolutko :wink: . Pozdrawiam.