Jump to content

Trójmiejskie spoty

Recommended Posts

• Replies 25.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Aga

2753

• tzd

1881

• AdaSch

1424

• kropkowicz

1395

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Ja mam jeszcze od d..rugiej strony. Dzięki za spotkanie  

Dzisiejszy iksfałowy spot  Dzięki za miłe spotkanie @Snuff , @keyman i @bmbm  

Coś się kończy coś się zaczyna.. Podobno z samochodu można cieszyć się dwa razy: raz przy kupnie, drugi przy sprzedaży. Ja poczułem smutek ale na dobrą wróżbę dla nowego właściciela robiłem dobrą

Posted Images

Tomas_M5, znajdzie się - daj mi jeszcze kilka tygodni to będziesz prosił żebym jednak już nie przyjeżdżał :twisted:

Tomas_M5, znajdzie się - daj mi jeszcze kilka tygodni to będziesz prosił żebym jednak już nie przyjeżdżał :twisted:

baju baju

a jakies inne subaryny??? nikt nie przyjmie wyzwania???

Cześć

Tak jak zagadalem Cie na GG ja jestem chętny ale ścigant ze mnie zaden :mrgreen: Dopiero ucze sie samochodu i jakis normalnych zachowan za kierownica, bo nauka jazdy elką to był dramat :twisted: Wiem że jest możliwość pojechać i nieuczestniczyc w czasówkach. Chetnie skorzystam, ale niestety jutro niedam rady.

Pozdrawiam Tomir

• 1 month later...
Borsk, to świetna propozycja.

Pamietajcie tylko, ze ludzie sobie tam wykupuja pas i raczej nie chca, zeby im sie ktos krecil...

Pamietajcie tylko, ze ludzie sobie tam wykupuja pas i raczej nie chca, zeby im sie ktos krecil...

a ja mysle ze jak sie "pokręci" w dozwolonym i rozsądnym miejscu to nikomu nie bedzie przeszkadzac.

Szanowni,

może mały spocik w sobotę lub niedzielę?

Odnoszę nieodparte wrażenie, że trójmiejska ekipa marnieje

Pozdrawiam serdecznie,

Tomek

Nie bylo mnie na miejscu.

Pływałem sobie na jachcie az do niedzieli. :mrgreen:

Ale jak najbardziej mozna sie gdzies spotkac. Ja juz mowilem - spotykamy sie regularnie z Niumenem i Sebą. Wystarczy sie podłączyć, zadzwonić etc.

Albo poprostu zarzuć termin bardziej dogodny i tyle. :mrgreen:

• 3 weeks later...
Gdańsk, parking przy marinie na Starym Mieście, oczywiście przy ulicy Szafarnia:

Moja "dzielnia"!moalarm34ia4.gif

Ale niestety, nie ma mnie w PL... :cry:

Pozdrowienia dla kierownika srebrnego Foresia GD..... z wielką nalepką V Zjazd Plejad (żałuję, nie byłem). Nie ma to jak Gdański OS Słowackiego->Potokowa->Rakoczego :twisted:

Kto z Naszych w Trójmieście ma GT-ka kombi, chciałem się bliżej przyjrzeć ?

rydzada, Gtka kombi z forumowiczów w 3M chyba nikt nie ma, ale możesz np oblukac najpierw GT sedan, a później wolnossące kąbi i połączyć wrazenia :razz:

zawsze jakieś rozwiązanie :???:

Sobota 14.06.2008, godzina 18:00

Gdańsk, parking przy marinie na Starym Mieście, oczywiście przy ulicy Szafarnia:

http://wikimapia.org/#lat=54.3479056&lo ... 28&m=a&v=1

Zapraszam!

Kiedy następny termin bo przegapiłem :oops:

Propzycję jakąś podaj, ja byłam pierwszy raz i było bardzo miło. Mam nadzieję, ze kiedyś zobaczę to cacko, co zdobi Twój avatar :wink: nie tylko na ulotce.

Yyyy... jestem w przyszły weekend tj. od czwartku do niedzieli w Zoppott. Jakbyście się spotowali, to wiecie - z chęcią bym się dołączył 8).

Tylko niestety będę inkoguto, tj. nie estiajem, bo kumple, z którymi jadę, są starymi nudziarzami i przeszkadza im, że "twardo i niewygodnie", oraz centusiami i robią taką minę na kalkulację ceny wycieczki esitajem " :neutral: ".

:twisted:

PS Stawiam piwko w barze "Przystań", jak by kto reflektował 8).

Przemeq, kurcze, co za pech, ja wyjeżdżam w środę na urlop, ale jak będziesz następnym razem, to daj znać :idea: . Jakiś spocik się zorganizuje :cool: :wink: :mrgreen: .

Yyyy... jestem w przyszły weekend tj. od czwartku do niedzieli w Zoppott. Jakbyście się spotowali, to wiecie - z chęcią bym się dołączył 8) .

Okazja dobra, termin też powinien podpasować. Browarek-fajna rzecz, ale jakby ludziki chciały swoimi furkami przyjechać, to proponuję toasty przenieść na inny dzień (w końcu kilka ich będzie :razz: ), a miejsce spotkania przenieść w rejony bardziej spotogenne niż Sopot. Wydaje się, że miejsce przy marinie w na starym mieście w Gdańsku jest bardzo sympatyczne (lokale w razie czego o rzut beretem) i całkiem klimatyczne. Piszcie co o tym sądzicie i który dzień wchodziłby w grę? (piątek wieczór?)

pzdr

Seb@

Sobota 14.06.2008, godzina 18:00

http://wikimapia.org/#lat=54.3479056&lo ... 28&m=a&v=1

Zapraszam!

Kiedy następny termin bo przegapiłem :oops:

Propzycję jakąś podaj, ja byłam pierwszy raz i było bardzo miło. Mam nadzieję, ze kiedyś zobaczę to cacko, co zdobi Twój avatar :wink: nie tylko na ulotce.

Bardzo chętnie się z Wami spotkam - może niech Przemeq zaproponuje termin i miejsce bo w końcu On jest gościem a my się dostosujemy :mrgreen:

Bardzo chętnie się z Wami spotkam - może niech Przemeq zaproponuje termin i miejsce bo w końcu On jest gościem a my się dostosujemy

A mnie nie będzie, szkoda :cry: . Bawcie się wesolutko :wink: . Pozdrawiam.