Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Tak jak zagadalem Cie na GG ja jestem chętny ale ścigant ze mnie zaden :mrgreen: Dopiero ucze sie samochodu i jakis normalnych zachowan za kierownica, bo nauka jazdy elką to był dramat :twisted: Wiem że jest możliwość pojechać i nieuczestniczyc w czasówkach. Chetnie skorzystam, ale niestety jutro niedam rady.

Pozdrawiam Tomir

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Pamietajcie tylko, ze ludzie sobie tam wykupuja pas i raczej nie chca, zeby im sie ktos krecil...

a ja mysle ze jak sie "pokręci" w dozwolonym i rozsądnym miejscu to nikomu nie bedzie przeszkadzac.

Szanowni,

może mały spocik w sobotę lub niedzielę?

Odnoszę nieodparte wrażenie, że trójmiejska ekipa marnieje

Pozdrawiam serdecznie,

Tomek

Nie bylo mnie na miejscu.

Pływałem sobie na jachcie az do niedzieli. :mrgreen:

Ale jak najbardziej mozna sie gdzies spotkac. Ja juz mowilem - spotykamy sie regularnie z Niumenem i Sebą. Wystarczy sie podłączyć, zadzwonić etc.

Albo poprostu zarzuć termin bardziej dogodny i tyle. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Pozdrowienia dla kierownika srebrnego Foresia GD..... z wielką nalepką V Zjazd Plejad (żałuję, nie byłem). Nie ma to jak Gdański OS Słowackiego->Potokowa->Rakoczego :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sobota 14.06.2008, godzina 18:00

 

Gdańsk, parking przy marinie na Starym Mieście, oczywiście przy ulicy Szafarnia:

http://wikimapia.org/#lat=54.3479056&lo ... 28&m=a&v=1

 

Zapraszam!

Kiedy następny termin bo przegapiłem :oops:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rydzada, Gtka kombi z forumowiczów w 3M chyba nikt nie ma, ale możesz np oblukac najpierw GT sedan, a później wolnossące kąbi i połączyć wrazenia :razz:

 

zawsze jakieś rozwiązanie :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sobota 14.06.2008, godzina 18:00

 

Gdańsk, parking przy marinie na Starym Mieście, oczywiście przy ulicy Szafarnia:

http://wikimapia.org/#lat=54.3479056&lo ... 28&m=a&v=1

 

Zapraszam!

Kiedy następny termin bo przegapiłem :oops:

 

Propzycję jakąś podaj, ja byłam pierwszy raz i było bardzo miło. Mam nadzieję, ze kiedyś zobaczę to cacko, co zdobi Twój avatar :wink: nie tylko na ulotce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yyyy... jestem w przyszły weekend tj. od czwartku do niedzieli w Zoppott. Jakbyście się spotowali, to wiecie - z chęcią bym się dołączył 8).

 

Tylko niestety będę inkoguto, tj. nie estiajem, bo kumple, z którymi jadę, są starymi nudziarzami i przeszkadza im, że "twardo i niewygodnie", oraz centusiami i robią taką minę na kalkulację ceny wycieczki esitajem " :neutral: ".

 

:twisted:

 

PS Stawiam piwko w barze "Przystań", jak by kto reflektował 8).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yyyy... jestem w przyszły weekend tj. od czwartku do niedzieli w Zoppott. Jakbyście się spotowali, to wiecie - z chęcią bym się dołączył 8) .

Okazja dobra, termin też powinien podpasować. Browarek-fajna rzecz, ale jakby ludziki chciały swoimi furkami przyjechać, to proponuję toasty przenieść na inny dzień (w końcu kilka ich będzie :razz: ), a miejsce spotkania przenieść w rejony bardziej spotogenne niż Sopot. Wydaje się, że miejsce przy marinie w na starym mieście w Gdańsku jest bardzo sympatyczne (lokale w razie czego o rzut beretem) i całkiem klimatyczne. Piszcie co o tym sądzicie i który dzień wchodziłby w grę? (piątek wieczór?)

 

pzdr

Seb@

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sobota 14.06.2008, godzina 18:00

 

Gdańsk, parking przy marinie na Starym Mieście, oczywiście przy ulicy Szafarnia:

http://wikimapia.org/#lat=54.3479056&lo ... 28&m=a&v=1

 

Zapraszam!

Kiedy następny termin bo przegapiłem :oops:

 

Propzycję jakąś podaj, ja byłam pierwszy raz i było bardzo miło. Mam nadzieję, ze kiedyś zobaczę to cacko, co zdobi Twój avatar :wink: nie tylko na ulotce.

 

Bardzo chętnie się z Wami spotkam - może niech Przemeq zaproponuje termin i miejsce bo w końcu On jest gościem a my się dostosujemy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo chętnie się z Wami spotkam - może niech Przemeq zaproponuje termin i miejsce bo w końcu On jest gościem a my się dostosujemy

 

A mnie nie będzie, szkoda :cry: . Bawcie się wesolutko :wink: . Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...