Jump to content

Trójmiejskie spoty

Recommended Posts

stukającej przekładni
U mnie też stuka to normalne i tak ma być czy jakaś wada techniczna, czy zużycie??

Gdzie można pojeździć w okolicach gdańska, jakis duży równy plac bez słupów i bez czepiających sie ludzi?? Lub coś nadającego sie do potrenowania kontrolowanego poślizgu w zakręcie:)

śnieg spadł:)

• Replies 25.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Aga

2753

• tzd

1881

• AdaSch

1422

• kropkowicz

1395

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Coś się kończy coś się zaczyna.. Podobno z samochodu można cieszyć się dwa razy: raz przy kupnie, drugi przy sprzedaży. Ja poczułem smutek ale na dobrą wróżbę dla nowego właściciela robiłem dobrą

Ja mam jeszcze od d..rugiej strony. Dzięki za spotkanie  

Dzisiejszy iksfałowy spot  Dzięki za miłe spotkanie @Snuff , @keyman i @bmbm  

Posted Images

U mnie też stuka to normalne i tak ma być czy jakaś wada techniczna, czy zużycie??

Stukanie przekładni to wada fabryczna, ale w Twoim przypadku, ze względu na wiek samochodu, może to świadczyć o nadmiernym zużyciu elementów. Standardowo odpowiem - wrzuć samochód na podnośnik w jakimś warsztacie. Wszystkiego się dowiesz, czy te stuki fabryka czy usterka. :wink:

Gdzie można pojeździć w okolicach gdańska, jakis duży równy plac bez słupów i bez czepiających sie ludzi?? Lub coś nadającego sie do potrenowania kontrolowanego poślizgu w zakręcie:)

W okolicach Gdańska krucho z takimi terenami. Jedyne miejsce to pas startowy na Zaspie, od kiedy spadł śnieg pełno samochód się ślizga - policji z tego co widziałem (widzę z okna) nie było. A nawet jak jest to można sobie z nią poradzić, prawda Ninja? :twisted:

Jest jeszcze parking przed Olivią, ale podczas jednego "boka" zauważyliśmy monitoring, także... :mrgreen:

:wink:

• 1 month later...

Blacharze z Wielkopolskiej donieśli mi wczoraj, że Tomasz swoim bugeyem miał przygodę z krawężnikiem :roll:

Uprzedzając pytanie - moja wizyta u blacharzy nie była związana z żadną przygodą, dotyczyła konserwacji profili zamkniętych :razz:

Dawno nie odwiedzałem tego wątku...kompletnie o nim zapomniałem :oops: Myslicie coś o jakimś wiosennym spociku z wieczornym zakończeniem browarno-libacyjnym? (po odprowadzeniu naszych cudeniek do garażu oczywiście :mrgreen: )

edzie ktoś z 3-miasta na Plejady?

Ja tak.

Powodzenia.

Dawno nie odwiedzałem tego wątku...kompletnie o nim zapomniałem :oops: Myslicie coś o jakimś wiosennym spociku z wieczornym zakończeniem browarno-libacyjnym? (po odprowadzeniu naszych cudeniek do garażu oczywiście :mrgreen: )

U nas jest tak niemal co sobote. :mrgreen:

Nic tylko pozostaje Ci zadzwonić do ktoregokolwiek z nas i juz.

Chociazby dzis wlasnie przed chwila wrocilismy z Sopotu.

Myslicie coś o jakimś wiosennym spociku z wieczornym zakończeniem browarno-libacyjnym?

Jak najbardziej, może jakoś za tydzień w sobotę?

po odprowadzeniu naszych cudeniek do garażu oczywiście :mrgreen:

Rozumiem, że mówisz o dziewczynach? :twisted::mrgreen:

Hej

Był ktoś z was kiedyś w Borsku ? Podobno jest tam ciekawe miejsce gdzie można ułożyć jakaś trase i pojeździć. Wiecie coś na temat samego pasa, wynajęcia i dostępności ??

Pozdrawiam Tomir

[ Dodano: Wto Kwi 08, 2008 12:56 pm ]

nawierzchnia głównych pasów równoległych ma być ok, są połączone kilkoma pasami z płyt

widok z lotu ptaka

lotnisko2.jpg

Tomirros, Ty jakis nie teges jestes czy cos?

Przeciez co chwile Tomas_M5 pisze o Borsku ze są organizowane pojeżdzawki. :shock:

a my znowu organizujemy pojeżdżawke w Borsku, tym razem Sobota 29.03.2008, ma ktos ochote sie sprawdzic na równym bezpicznym terenie??

Hehe nieczyta się dokładnie :oops: poza tym ja to raczej szkoleniowo bym się wybrał, poznać samochód bo nieogarniam a nie pościgać. WIELKIE DZIĘKI. Zaraz napisze PW do Tomasa_M5

Tomirros, spotykam się regularnie z ekipą SRT (Street Racing Trójmiasto) na mieście m.in. z Tomasem_M5. Są organizowane regularne wypady do Borska. Swoją drogą to jak nam się tak nie kleją te spoty Subarowe to zapraszam wszystkich na spociki SRT pod Lidla we Wrzeszczu, na pas Zaspa lub na skwer w Gdyni: jest wesoło, są wyścigi i pogaduchy no i to co lubię najbardziej czyli czysto tuningowo-mechaniczne dyskusje i rywalizacja :twisted: Terminy spotów wypadają spontanicznie mniej więcej w każdy weekend jak jest fajna pogoda...kto jest wtedy na mieście na pewno go dopadniemy i skillujemy :twisted:

Chętnie przyjżę się z bliska GT kombi, jeśli ktoś z Was ma coś takiego w Trójmieście.

Myślę o zamianie mojego OBK-a na GT-ka 1998-2000, musi być kombi. Nie znam nikogo, kto by mi pokazał, jak on wygląda w środku, ile ma miejsca w bagażniku, pozycja za kierownicą, itp.

Tomirros, spotykam się regularnie z ekipą SRT (Street Racing Trójmiasto) na mieście m.in. z Tomasem_M5. Są organizowane regularne wypady do Borska. Swoją drogą to jak nam się tak nie kleją te spoty Subarowe to zapraszam wszystkich na spociki SRT pod Lidla we Wrzeszczu, na pas Zaspa lub na skwer w Gdyni: jest wesoło, są wyścigi i pogaduchy no i to co lubię najbardziej czyli czysto tuningowo-mechaniczne dyskusje i rywalizacja :twisted: Terminy spotów wypadają spontanicznie mniej więcej w każdy weekend jak jest fajna pogoda...kto jest wtedy na mieście na pewno go dopadniemy i skillujemy :twisted:

a zakladacie dresiki? Bo jak nie to słaaaabo. :mrgreen: Bylem pare razy na takim spocie. Procz paru porządnych aut z ich wlascicielami to niektorzy to naprawde żal.pl

Pamietamy doskonale te "spoty" na pasie na zaspie jak policja sie rozszalała. Faaaajnie bylo. :mrgreen:

Swoją drogą komu sie nie kleja spoty subaru temu nie kleją.

Seba,Niumen i Ja jakos dajemy rade. :twisted:

Swoją drogą komu sie nie kleja spoty subaru temu nie kleją.

Seba,Niumen i Ja jakos dajemy rade.

Ninja co do spotów Subaru to Ty chyba Oplem Omegą przyjeżdżasz z tego co pamiętam :razz:
a zakladacie dresiki? Bo jak nie to słaaaabo. Bylem pare razy na takim spocie. Procz paru porządnych aut z ich wlascicielami to niektorzy to naprawde żal.pl
To nie ta ekipa o której myślisz - spotykamy się w starym gronie jeszcze sprzed czasów pasa startowego więc są sami konkretni ludzie - spotkania z dresikami mnie nie interesują.
Ninja co do spotów Subaru to Ty chyba Oplem Omegą przyjeżdżasz z tego co pamiętam :razz:

Kruk, nie ma już czegoś takiego jak spoty Subaru. Kiedyś, a i owszem - były auta spod znaku plejad, była dość zgrana ekipa, było sympatycznie. Niestety niektórzy pozmieniali auta, część się wyalienowała, nie daje znaku życia, inni rozjechali się po kraju lub po prostu ciężko pracuje i nie ma czasu. No cóż..życie. Jednak forum Subaru, to przede wszystkim ludzie. Ci którzy chcieli mieć stały kontakt ze sobą niezależnie od posiadanego auta, nie mają problemu aby się regularnie spotykać. Samochód, po pewnym czasie, staje sie sprawą drugorzędną. Ja tak to odbieram.

PS. Znaczy się chciałem powiedzieć, że wszystkich chętnie i zawsze zapraszamy na wódkę :mrgreen:

pzdr

Seb@

kashmere, Ty i tak pewnie przyjedziesz samochodem, padniesz po 2 kielonach albo co gorsza wogole nie przyjedziesz bo...paliwo za drogie :twisted::mrgreen: hyhy joke

padniesz po 2 kielonach

do mnie nalezy niechlubny dzielnicowy rekord 24 browarów w ciagu 7 godzin, wiec swojego czasu zawodnikiem byłem dobrym :mrgreen:

albo co gorsza wogole nie przyjedziesz bo...paliwo za drogie :twisted::mrgreen:

Juz nie rob ze mnie takiego sknery, w Gtka ładuje kase zdrowo. Nie przyjechałbym tylko ze względu na brak czasu :sad:

hyhy joke

no ja myśle :!: :cool:

padniesz po 2 kielonach
Kashmere nie pije.
ja jestem
no nie wiem...do mnie się jakoś przestałeś odzywać :roll:
Jednak forum Subaru, to przede wszystkim ludzie. Ci którzy chcieli mieć stały kontakt ze sobą niezależnie od posiadanego auta, nie mają problemu aby się regularnie spotykać.
Jasna sprawa ale przestańmy w takim razie mówić o spotach Subaru w 3-mieście skoro nie ma czegoś takiego.