Jump to content

Trójmiejskie spoty

Recommended Posts

Primi, ja już nie mogę patrzeć na Ciebie, trzymającego Lecha free... :mrgreen: :x :mrgreen:
oj tam, oj tam - może raz czy dwa uwarunkowania komunikacyjne zmusiły mnie do Leszka :(

Swoją drogą wolałbym jakąś herbatkę bo Lech free smakuje syfiasto :roll:

• Replies 25.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Aga

2753

• tzd

1881

• AdaSch

1424

• kropkowicz

1395

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Ja mam jeszcze od d..rugiej strony. Dzięki za spotkanie  

Dzisiejszy iksfałowy spot  Dzięki za miłe spotkanie @Snuff , @keyman i @bmbm  

Coś się kończy coś się zaczyna.. Podobno z samochodu można cieszyć się dwa razy: raz przy kupnie, drugi przy sprzedaży. Ja poczułem smutek ale na dobrą wróżbę dla nowego właściciela robiłem dobrą

Posted Images

No ta...w pozostałych przypadkach po prostu nie dojechałeś. :mrgreen:

Przemilczę :P

Tylko winni się tłumaczą :wink:

Primi, jakby co to materacyk czeka, jest już nawet naplompany. :P 8)

Niumen dobrze gada. Tyle że ten materac ma pewien minus (albo i plus). Nawet jak położysz się sam to wysoce prawdopodobne że po przebudzeniu będziesz miał współśpiochałke :mrgreen:

Transport do domu ja i Primi mamy zapewniony, jedyne co musimy ustalić to czyjeś auto zostaje w gdańsku i tyle

Zatem żaden niebieski lech nie wchodzi w rachube

Ale z Was BABY :mrgreen::P planuję być jutro po południu na Matarni, więc te kilka kilometrów mogę podjechać do Bananowa.

Jak się zdecydujecie to dajcie znać :P .

Jak nie, to sobie wrócę do domciu i pojadę taksówką tak czy siak. Za zimno mi będzie w tramwaju :lol: .

Ale z Was BABY :mrgreen::P
Dokładnie :|

FIREK, koniec marudzenia. Jutro się zdzwaniamy. Impreza jak znam życie pewnie startuje wieczorem (19-20) :idea:

No własnie czas na męskie decyzje bo żadna BABA a tym bardziej BLONDYNKA nie bedzie nam tu wytykła. Jutro się nia zajmiemy i zobaczymy czy głowę ma równie mocna jak jęzorek :P

Zabieram Tomka i Kropka po drodze. Miejsce jeszcze wolne jest, nawet dwa jak się uda, także mogę zgarnąć po drodze kogoś jeszcze :) Także gdyby coś, to po co Primi z Firkiem mają naginać jeszcze do Gdańska, chętnie Agę zabiorę :)

kropkowicz, widziałem to ogłoszenie parę tyg. temu. Jak widać stoi co najmniej od lata (zdjęcia) :)

kolektor i ic wyglądają na silnik z GTka a nie 280KM... ale może się nie znam. W każdym razie póki co się nie interesowałem.

Nota bene mam zapytanie ofertowe, czy jestem zainteresowany GC8 z Japonii, znajomy kolegi z pracy (którzy obaj cośtam ćwiczą upalanie ale raczej w Evo) chce ściągnąć kilka sztuk hurtem. Cena wyszłaby 25k PLN + przekładka.

No i ten sam ktoś pyta o zainteresowanie Szkołą Jazdy czy też Upalanką :D w Borsku - jakoś się z kimś dogadali i chcą to zrobić w styczniu. Na razie zbieram info o chętnych, koszty później.

No i ten sam ktoś pyta o zainteresowanie Szkołą Jazdy czy też Upalanką :D w Borsku - jakoś się z kimś dogadali i chcą to zrobić w styczniu.

+1

No i ten sam ktoś pyta o zainteresowanie Szkołą Jazdy czy też Upalanką :D w Borsku - jakoś się z kimś dogadali i chcą to zrobić w styczniu. Na razie zbieram info o chętnych, koszty później.

Jak coś to ja bym się pisał na upalanie w Borsku.

OT: czy ktos bylby na tyle mily i powiedzial mi, co to za ustrojstwo wskazuje piekna hand-made strzalka na ponizszym foto? Takie wezyko-podobne-cos - tam, gdzie jest ten czerwonawy 'oring' u mnie gumowa rurka wchodzi w metalowa rurke :o

sub013.jpg

Szumi mi to badziewie niczym... alpejski strumyk (mialem inne porownanie, ale nie nadawalo sie do publicznej wiadomosci :D).

T.

co to za ustrojstwo

Pewnie jakieś węże od turbo

:mrgreen:

Dzięki za imprezkę, po tych dwóch Lechach miałem taką bombę, że ja pierdziele :mrgreen: Było git :)

Maxiu, kiędy następna parapetówa? ;)