Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

Kłaniam się, kilka chwil temu wraz z Młody, wpadliśmy na pomysł aby zorganizować wysoce kulturalne spotkanie forumowiczów na Anny Jagiellonki.

 

Moja propozycja (z racji całkowicie wolnego lokalu ;) ) jest taka aby po spocie zainteresowani udali się na Anny Jagiellonki w celu wspólnej integracji alkoholowej.

 

Kto jest za, ręka w górę!?

 

 

Ahoj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak juz jestesmy w temacie, to ja nie moge zrobic nic innego niz polecic porodowke w Swissmedzie na Morenie.

Jak czytam o takich przebojach jak AdaSch'a, to mi cisnienie rosnie. A dzisiaj payslipa dostalem i znowu MOJA kasa poszla na publiczna sluzbe zdrowia :/

 

T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak juz jestesmy w temacie, to ja nie moge zrobic nic innego niz polecic porodowke w Swissmedzie na Morenie.

Jak czytam o takich przebojach jak AdaSch'a, to mi cisnienie rosnie. A dzisiaj payslipa dostalem i znowu MOJA kasa poszla na publiczna sluzbe zdrowia :/

 

T.

 

 

Nie jestem do końca w temacie, ale... moje dwie córki urodziły się w swissmedzie; dziewczęta, jak i my, rodzice zadowoleni!!! :) Fachowa i miła pomoc + wszystko na pstryk palca.

 

Trochę konto ucierpiało, no ale na dzieciach nie można oszczędzać!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ręka w górę!! :)

 

Co do kartów raczej chyba trza odpuścić ten tydzień. Przyszły, ewentualnie środa (w czwartek spiżdżam do Suwałk), ale nie obraże się jak mnie coś ominie :)

 

Avamys (furoinian flutykazonu) to glikokortykosteroid, wydawany na receptę. Jam dopiero adept farmakologii także Kruk pewnie powie więcej.

 

Co do lekarzy, pięlegniarek, farmaceutów, cóż zdarzają się i czarne owce i perełki, także ciężko generalizować. Jeden może okazać się konowałem, a drugi podejść zgodnie z etosem, ale to nie temat na takie rozmowy chyba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AdaSch, mam coś especially 4U

 

Jak już kiedyś pisałem, nie jestem zadowolony z podejmowanych decyzji.

Nie wiem jak bardzo trzeba być niskourodzonym aby negocjując warunki remontu nie zabezpieczyć starowania ruchem. Co to za problem w godzinach "korkowych" stawaić faceta z drogówki który ręcznie steruje ruchem lewy,prawy,lewy,prawy itd. To co się dzieje popołudniami na obwodnicy w straszynie woła o zemstę do nieba :evil:

 

to samo dotyczy wylotu z gdańska. Wystarczyła by inforamcja - ręczne kierowanie ruchem przez Policję w godzinach od do od pn-pt

 

jeden powinien stać z lizakiem i pokazywać lewo prawo aby zmusić bezmózgich kierowców do jodełki a drugi z tyłu z bloczkiem dla tych którzy bu się nie zastosowali.

 

czy to jest aż tak wielki problem?

 

a za akceptację organizacji ruchu przy węźle auchan winni powinni zostać tam ukamienowani. Tam nawet nocą jest "korek".

 

Nie przyglądałem się nazwiskom itp, jak będzie alternatywa dla Adamowicza to ją wybiorę.

czekam na "konfigurator w "GW". Oczywiście politycy z partii ekstremistów religijnych na pokaz nie mają co na mnie liczyć. Co do słowa na pokaz - to jeden z nich sam się postarał o dwójkę z invitro. Czyli pod publiczkę gadka a życie życiem. "Ciemny lud i tak to kupi"

 

Jeden może okazać się konowałem, a drugi podejść zgodnie z etosem

 

dokładnie :roll: i o tym napisałem. :mrgreen:

 

AdaSch, czyżbym już to gdzieś czytała?

 

opowiadałem :mrgreen: - leci edit kto zdążył to przeczytał :twisted:

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SebastianZ1, czy jadący miał możliwość sprawdzać swój czas na każdym przejeździe?w polifarbie były ekrany gdzie można było próbować ...

kropkowicz - tak. W Kart Center masz wyniki na monitorach, a dodatkowo po skończonych jazdach otrzymujesz na życzenie wydruk z czasami wszystkich swoich kółek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...