Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

Serio, sądzę, że tak było. Aku nie był nowy, ale do czasu jak nie wstawiłem fury do KMJ nie sprawiał najmniejszych problemów. Dwa razy zjadło prąd do zera, podładowali ciut, aby tylko zapalił i efekt taki, że po odebraniu samochodu aku ledwie ciągnął. W piątek już nie chciał się ani trochę podładować. W sobotę zapaliłem samochód raz i to był koniec - następny raz już nie zakręcił. Kolejny koszt związany z tą stłuczką :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IRAZU, róźiowej Ci nie dam :P bo pasuje tylko do niebieskiego 8) :mrgreen:

Aga jak siedzę w środku to i tak nie widzę :wink:

Zapomniałem o żarówce do podświetlania prędkościomierza - nie wiem z jaką prędkością jadę :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga jak siedzę w środku to i tak nie widzę :wink:

hmm.. to może w kropki byś chciał :mrgreen:

 

 

 

Może to dla Was żadna nowość, dzisiaj wyczytałam tu:

:arrow: http://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/Tro ... 42957.html

 

Robert Kubica, Michael Schumacher Felipe Massa, Sebastian Vettel, czy Nelson Piquet. Każde z tych wielkich nazwisk Formuły 1, zdobywało pierwsze szlify w "branży" wyścigów samochodowych na gokartach. Gokarty to jednak nie tylko sport, ale także fantastyczna zabawa.

 

Wiedzą o tym wyżej wymienieni panowie, którzy co roku urządzają sobie mini mistrzostwa gokartowe. Co ciekawe, osiągane w nich wyniki, znacznie różnią się od tych, które znamy z torów F1, gdzie ważną rolę odgrywa technologia. Wie o tym każdy, kto próbował pojeździć na gokarcie. Bo jest to dyscyplina sportu, którą możemy z powodzeniem uprawiać także w Trójmieście. W Trójmieście funkcjonuje kilka torów gokartowych. W lecie pojeździć na kartach możemy w Gdańsku, Sopocie i w Gdyni. W zimie zaś tylko w Gdańsku i w Gdyni, bo znany sopocki tor, firmowany przez firmę Kart Center, przenosi się we wtorek do hali Międzynarodowych Targów Gdańskich.

 

- Tor w MTG wymaga innej techniki jazdy. Jest szerszy. Nie ma tam asfaltu. Zmienia się przyczepność. Poza tym na zawodników nie chlapie - mówi Rafał Rogacewicz z Kart Center. - Tor na hali jest też szybszy. Mamy poza tym kilka niespodzianek, liczymy więc na sporą frekwencję.

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znany sopocki tor, firmowany przez firmę Kart Center, przenosi się we wtorek do hali Międzynarodowych Targów Gdańskich.

Jeździłem tam za czasów kiedy uprzednio Kart Center tam rezydował. Powiem tak: zabawa była przednia przez pierwsze 0,5h. Potem nuuuda. Powodem była strasznie śliska nawierzchnia. Owszem można się pobawić w zapinanie boków na dohamowaniu czy pokonywanie slidem całych zakrętów, ale na dłuższą metę staje się to nudne. Nie ma to jak prawdziwa walka i ucinanie kolejnych dziesiątych części sekundy na szybkim przyczepnym asfalcie tak, jak było to np. na Oliwie. Remedium jest zabawa w godzinach przedpołudniowych, kiedy nawierzchnia jest napastowana jakimś środkiem zwiększającym przyczepność. Kolega, którego robiłem ponad 0,5sek na kółku - i to było wszystko co można było wycisnąć na tym torze - następnego dnia po pastowaniu zrobił rundę o...5sek lepszą od mojego z dnia poprzedniego. :shock:

PS. Chyba, że przenoszą się do zupełnie innej hali...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wot ciężko:

http://www.trojmiasto.pl/s/auto-manix/

 

 

SebastianZ1, czy jadący miał możliwość sprawdzać swój czas na każdym przejeździe?

w polifarbie były ekrany gdzie można było próbować ...

 

To jak, MTG we czwartek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyjadę na spota i przywiozę oleje oraz wisienki dla zainteresowanych.

 

Aga teraz robisz w zaopatrzeniu?? :P

 

Ja pewnie się pojawię. Jak ktoś potrzebuje to mam świńskich naklejek w pi...u w różnych kolorach.

 

To jak, MTG we czwartek?

 

Czwartek mi trochę nie leży ale na inny termin wstępnie się piszę. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: potrzebuję i się zgłoszę jeszcze w tym tygodniu

 

Spoko luzik. Będziesz we czwartek na pasie?

 

Tummi, o Nagengaście pogadaj z Niumenem. On powinien coś wiedzieć. Słyszałem że amorki ogarniają fachowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będziesz we czwartek na pasie?

 

Możliwe ale nie wiem czy dotrę , bo mam parę spraw .

Ja do tego pasa mam 460km :mrgreen:

 

-- 2 lis 2010, o 21:31 --

 

Mam drugi problem , bo parkuję w takim miejscu że wieczorem nie da się wyjechać ( jestem zablokowany ) Gdyby ktoś się przemieszczał obok Wzgórza Mickiewicza ......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...