Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

Znacie jakieś miejsce, gdzie można dać subarowy zderzak do naprawy i polakierowania?

Najlepiej, by umieli jeszcze podłączyć OEM spryskiwacze reflektorów. Chodzi oczywiście o Forka.

 

 

Znalazłem http://www.plastikserwis.pl ale nie wiem, ile są warci.

 

 

Tomek,

 

robiłem zderzak darmowozu w Gdyni (http://www.plastikag.pl/)... Podobno jedni z najlepszych a następnie kupiłem drugi zderzak :mrgreen:

 

więc wyszedłem na tym marnie

 

bo 200 naprawa, 300 drugi 250 malowanie i odświerzenie "nowego"

 

naprawa ok,ale pękniecie było na boku i nie były zachowane kształty i linie łamane a to nie godzi się z moją wizją estetyki :mrgreen: po za tym, tym czym żona jeździ świadczy o mnie - ot taki bzik :oops:

 

Kto dzisiaj będzie na pasie?

Może dzisiaj szkolenie ze sprawdzania oleju? :mrgreen:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie po "przespaniu się z myślą" jednak emocje opadły... :P

 

Im dłużej się zastanawiam tym bardziej jestem skłonny odczekać jeszcze kilka miesięcy i złapać nieco drożej np. taką sztukę:

http://forum.subaru.pl/viewtopic.php?f=15&t=137788&start=0

 

Chyba, że są jacyś chętni na mojego WRXa :mrgreen: to wtedy jeszcze raz przemyślę temat USa...

 

 

Kto dzisiaj będzie na pasie?

Może dzisiaj szkolenie ze sprawdzania oleju?

 

Ja będem...Kruk wpadniesz :?: ...chciałbym się przekonać czy warto zamieniać WRX na STI :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja będem...Kruk wpadniesz :?: ...chciałbym się przekonać czy warto zamieniać WRX na STI :mrgreen:
Powinienem być ale mogę się spóźnić bo przed 21 raczej mnie rodzina nie wypuści :wink: Umówiłem się wstępnie z Kropkowiczem że coś tam może podłączymy, no i z Tummim na odbiór pianki. Co do mojego STI to chyba słaby przykład bo chyba ma mało wspólnego z serią, twarde, głośne, hardcorowe...może tylko zniechęcić :mrgreen:

 

EDIT: kurcze przepraszam ale jednak nie mogę dziś wpaść, może za tydzień się uda, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh,

 

ja położyłem się obok córci aby ją uśpić...ręka w szczebelkach... głaskanie...i w końcu sam zasnąłem :mrgreen:

 

żona stwierdziła, że słodko wyglądamy więc mnie nie budziła. o 22 tal mi zdrętwiała ręka, że sam się obudziłem...

 

Właśnie wróciłem z kopalni.

ja też wczoraj użyłem takiego określenia :mrgreen:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tummi, średnie wzrosło bo ostatnio nie robię tras. W mieście pali 15 LPG + 1 benzyny, niezmiennie.

Jak na 230 konnego TurboForka, chyba w porządku.

 

Chociaż ostatnio coś mi padło, prawdopodobnie map sensor do gazu, i jeżdżę tylko na benzynie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kropkowicz, oczywiscie, ze mam gaz ;) Jestem proLPG pelna geba... moze inaczej - proSTAG, bo na tym sie jako-tako znam i potrafie sobie sam pomoc. Niestety z wlasnego doswiadczenia wiem, ze przeczytanie (ze zrozumieniem) instrukcji montazu i konfiguracji LPG przerasta gaziarzy :/

 

tzd, gdybys przypadkiem mial Staga, to sluze pomoca ;)

 

 

T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...