Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

No wreszcie jakaś sensowna dyskusja, temat o bagnetach bardzo mi się podoba :mrgreen:

 

Z tym, że ja operuję bagnetem tylko lewą ręką, w obydwie strony.
:shock: człowiek całe życie się uczy

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS Gdyby ktoś chciał coś przetransportować do/z Wawy to dawać znaka, bo ja jadę na weekend do stolnicy :wink:

Ja chcę!! Ale to duże jest :|

Jadę sama OBKiem, jak wejdzie do bagażnika, to mogę przywieźć, to chyba nie silnik? :mrgreen:

 

Chociaż silnik by pewnie wszedł :wink: .

Mam kratę i rozłożenie siedzeń niewiele daje, chyba, że to wejdzie pod "kratkę", bo blachy za siedzeniami nie mam.

Wyjeżdżam w pt, wracam w niedzielę, jakbyś chciał, to na PW daj znać :wink:

 

Pozdrawiam

Agnieszka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga, nie spoko to nie silnik...coś większego :mrgreen:

 

 

 

Klapa tylna ze spojlerem, spojler co prawda zdjęty. Generalnie to chyba nie jest nic pilnego i poczekam aż sam będę jechał do Wawy albo jakoś na raty czyli najpierw sama klapa albo spojler...jak coś to dam znać jeszcze jeżeli nie ma problemu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zapakowałam do OBKa 4 pełne koła i 4 zimowe opony, to w sumie mam w/na samochodzie 9 felg i 13 opon :lol: . Mam jeszcze miejsce dla 2 pasażerów :mrgreen: .

 

A czy w kierunku Agalandu bedziesz miała miejsce na ładunek ok 95 kg nie w bagażniku ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się jednak jak wrócić na Święto Zmarłych , potem .

pociągiem chyba, nie wiem co to ten potem :mrgreen: :wink:

 

Jakby co to wiesz :wink: .

W niedzielę będę jechała do Gdańska po południu, ale nie wiem o której. Teoretycznie egzamin mam o 11, ale kiedy ja zacznę i skończę, tego nikt nie wie :mrgreen: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym pojechał w niedzielę , to mam pracę na cały tydzień , ale na niedzielę chcę być w domu , bo na Łostowickiej nie mam grobów . Codziennie tam korki i zapakowany parking . Po 1 listopada muszę wrócić na rozbudowę szpitala . Nie lubię tej siódemki , ale przed 15 listopada bedę jechał jeszcze raz . Do 15 listopada muszę zgłosić się w fabryce w Helsingborgu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do bagażnika włożyłam 4 koła i 1 oponę (oraz laptopa), wożenie w pionie mnie wkurza, bo jeżdżą po bagażniku. Za moim fotelem 3 opony weszły, obok córka :wink: .

 

Ja wożę szesnastki :P :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...