Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

TZD, przyjeżdżaj kiedy chcesz, wiesz jakie są u mnie godziny urzędowania. '

Adaś, zaryzykuję AFR, bo zawsze był u mnie idealny :mrgreen: , boost mogę sobie nanieść z logów. No chyba, że będzie działać w aucie przede mną. :twisted:

 

Chciałem zrobić jeszcze parę modyfikacji w aucie przed hamownią, ale mam problemy z moim współmodyfikatorem. :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 8

 

spóła :mrgreen:

 

kiedy ta hamownia ?

 

plan na 22 rano

 

plan jest taki, ze jedziemy we 3 osoby bo wtedy jest szansa, że dostainemy "moje" ceny. Oni są cwani i jak jedze więcej osób to nie chcą robić dobrych cen.

 

w wawie na mineralnej za 50pln miałem (ośka) :roll:

 

te czasy już chyba nie wrócą

 

zakładam pełne testy czyli boost i afr i mają mieć to działające 2 -(tzd 3) pomiary

 

na hamowni nie hamujemy bo zakłamujemy informacje o oporach napędu (oleje skrzynia i dyfer, sprawność, opony)

 

wkrótce się odezwę

 

pozdrawiam

 

 

mam pytanko chcialbym sie podlaczyc pod hamowanko?? 22 mi pasuje. dajcie znac czy jest to mozliwe no i co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tyż wstępnie byłbym chętny się shamić :evil:

 

Skoro jednak AdaSch wspomniał, że za dużo brykowozów nie powinno być ze względu na cwaniactwo operatorów (brawo dla nich za "ANTY" podejście do biznesu) to nie mam mega ciśnienia na to... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No se jeszcze Skodówką pojeżdżę :? , a już dzisiaj była nadzieja na przesiadkę w dniu jutrzejszym :| .

 

Rzeczoznawca zakwalifikował felgę do naprawy, ale znana firma naprawiająca felgi odmówiła naprawy :shock: :roll: i trzeba zamówić nową.

 

 

W każdym nietegasie jest jakiś teges :wink: .

 

Kontynuując nieteges, to z wypłatą z OC nie jest do końca tak jak pisałam. Cośtamcośtam dostaną, ale nie pełną kwotę. Muszę się stawić z polisą AC po odbiór auta, w przyszłym tygodniu. W razie, gdy tirowiec się odwoła od wyroku skorzystają z AC.

Nie chcę go tak odbierać, chociaż i tak zaraz po odbiorze zmieniam felgi i oddaję te stare do renowacji. Już tylko 3 :P:lol: .

 

No i walczę o moje 30 zł. :mrgreen:

 

 

 

Bez zahamowań powiem, że się tym razem nie chamóję 8) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra, jutro będę wiedział co i jak.

 

Jak na razie zbieram się po szoku jaki przeżyłem przy przeglądzie na 105kkm

 

ale auto jeździ jak nówka i jestem bardzo zadowolony. Zabrałem świece, są oznaczone która na jakim cylindrze wszystkie wyglądają tak samo i wg mechanika są idealnego koloru. To chyba dobrze patrząc na ew spalanie oleju.

 

zalałem gear 300

to po prostu wymiata. Człowiek tyle lat w nieświadomości jeździł. Po prostu szok taka zmiana na PLUS w każdym elemencie

 

podobno tak wygląda mój blok wg mnie pół zamknięty

http://i53.photobucket.com/albums/g79/a ... GE_188.jpg

 

silnik przepłukany i zalany x-clean 5w40 plus kilka pierdół i kilka poważnych elementów jak zapieczony cylinderek.

 

auto chodzi miód malina. Zobaczymy co będzie wkrótce

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratuluję samopoczucia

przy takim wyglądzie silnika to chyba bym poszedł poszukać w szufladzie jeszcze parę k na nowy blok.... :roll:

chodziło chyba o konstrukcję samego bloku, niż o jego stan? (oby... :) )

 

Skoro nasz naczelny tester olejów tak chwali Gear 300... to zaleję przy najbliższej okazji Amsoil'a :) przynajmniej do tylnego dyfra ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodziło chyba o konstrukcję samego bloku, niż o jego stan? (oby... )

 

Oczywiście o konstrukcje :mrgreen:

 

niedawno był dyskucja czy mam otwarty czy pół zamknięty i wg aso mam taki

 

Skoro nasz naczelny tester olejów tak chwali Gear 300... to zaleję przy najbliższej okazji Amsoil'a

Tomku, jestem od Ogromnym wrażeniem pracy skrzyni, biegi wchodzą szybko pewnie plus taki fajny "klik" odczywalny na drążku, przy wbijani biegu - rewelacja. Skrzynia chodzi bardzo cicho i odnoszę wrażenie, że bardzo lekko.

 

Silnik chodzi cały czas tak samo. Poprzednim razem po zalaniu motul engine clean silnik chodzi zdecydowanie żwawej i itp, co oznacza, że ta żwawość pozostałą taka samo po 15k przebiegu na motulu. Generalnie jestem bardzo zadowolony :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...