Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, kriskristoffers napisał:

Ja jadę do Bielska Białej na wymianę skrzyni w Outbacku więc raczej odpadam :)      

 

@Totem musisz wpaść mojego Forka obejrzeć

 

Nie lepiej spotkać się gdzieś gdzie można pojeździć? Do oglądania to mam albumy z twórczością Egona Schiele :D 

 

1 godzinę temu, yaro napisał:

coś więcej ?

 

ps. ten 10.04 aktualny ? 

Trzeba uzgodnić termin i jechać się w błocie taplać, nic więcej nie trzeba :) 

 

A co jest 10.04, bo przegapiłem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, kriskristoffers napisał:

@ewemarkam podjął się naprawy bo "fachowcy" sprawę olali i takiego starego auta nie tykać lepiej, nawet Miszewko w kulki poleciało.

a nie łatwiej i taniej używkę znaleźć?

ciekawe ile by chcieli za wymianę 2 synchronizatora. Trochę go "przytarłem" i bieg nie wchodzi na "klik"

No chyba, że żonka zgodzi się na 6mt ale to z 12k z całością.

 

Dzisiaj udało mi się zdobyć kolejny unikat czyli Kierownicę powietrza z SG9 STI z pod maski do IC.

Oznacza to, że moja z imprezy GD będzie na sprzedaż. Ta z imprezy ma dwupłatowe kierowanie a w Forku jest jeden płat. być może dostawie drugi. Wydaje mi się, że to kwestia natrysku wody bo Impreza ma a forek nie (ale będzie miał bo przełożę i mam graciarnię do zamontowania)

Aha, skoro mam już ten scoop to spróbuję popracować na CAI wykorzystując tą kratkę. Cześć łapacza powietrza nie jest wykorzystana i przez tą kratkę mogę doprowadzić zimne powietrze w stefę dolotu powietrza (ale musi się to mieścić w moich wymaganiach estetycznych...)

 

image.thumb.png.7ca4eb7dfbccd61838427894c2661544.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba uzgodnić termin i jechać się w błocie taplać, nic więcej nie trzeba  
 
A co jest 10.04, bo przegapiłem?
SPOT NA C.H OSOWA o 17 a potem wspólny przelot na JDM Trójmiasto
@yaro będziesz? Bo nie wiem czy mam sie spieszyc z zakładaniem spoilera z Stb ^^

Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.04.2021 o 18:08, mlodyX napisał:

SPOT NA C.H OSOWA o 17 a potem wspólny przelot na JDM Trójmiasto
@yaro będziesz? Bo nie wiem czy mam sie spieszyc z zakładaniem spoilera z Stb ^^

Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka

 

Narazie przez przedłużone obostrzenia jesteśmy zmuszeni odwołać znowu spot:(

Przepraszam i do zobaczenia na drogach. Mam nadzieję , że niedługo sytuacja się ustabilizuje

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

11 godzin temu, Natalia Łynka napisał:

Narazie przez przedłużone obostrzenia jesteśmy zmuszeni odwołać znowu spot:(

Przepraszam i do zobaczenia na drogach. Mam nadzieję , że niedługo sytuacja się ustabilizuje

 

Jakie obostrzenia ? heee 

 

na stronie jdm pojawiła się taka informacja. ... 

 

Informujemy, że JDM Trójmiasto 2021 Vol. 1 nie odbędzie się na parkingu Ergo Areny, tak jak to było dotychczas podane na wydarzeniu.
Niemniej jednak, w związku ze zbliżającym się Dniem Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej, pojawimy się na parkingu przy Cmentarzu Łostowickim, od ul. Łostowickiej. Stamtąd przejdziemy pod pomnik Golgoty Wschodu, by zostawić znicze i kwiaty, upamiętniając ofiary zbrodni sprzed ponad 80 lat.
Nie raz zapraszano nas na podobne inicjatywy (np. spot na Westerplatte 1 września), dlatego teraz my zapraszamy inne grupy, do dołączenia do nas w tym dniu, bądź odwiedzenia innego miejsca pamięci i zostawienia tam światełka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, yaro napisał:

 

 

Jakie obostrzenia ? heee 

 

na stronie jdm pojawiła się taka informacja. ... 

 

Informujemy, że JDM Trójmiasto 2021 Vol. 1 nie odbędzie się na parkingu Ergo Areny, tak jak to było dotychczas podane na wydarzeniu.
Niemniej jednak, w związku ze zbliżającym się Dniem Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej, pojawimy się na parkingu przy Cmentarzu Łostowickim, od ul. Łostowickiej. Stamtąd przejdziemy pod pomnik Golgoty Wschodu, by zostawić znicze i kwiaty, upamiętniając ofiary zbrodni sprzed ponad 80 lat.
Nie raz zapraszano nas na podobne inicjatywy (np. spot na Westerplatte 1 września), dlatego teraz my zapraszamy inne grupy, do dołączenia do nas w tym dniu, bądź odwiedzenia innego miejsca pamięci i zostawienia tam światełka.

Jdm zmieniło charakter wydarzenia. Ale był też osobny spot Subaru gdzie miał być przelot do nich, który został odwolany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie ładna pogoda... I mogłem potwierdzić właściwie pewną teorię, że elektroniczny pedał gazu z US GD STI pasuje P&P do GD i SG z elektroniczną przepustnicą...
Od razu ładniej pod kierownicą :)
IMAG2438.jpg
Jakby co to mam pedał gazu "tuningowy" od wersji z "drutem" i mogę odstąpić.
Do impręzy GH też taki kupiłem (jest inny niż SG i GD) i powinien pasować w teorii... Ale nie mam jeszcze nakładek na pozostałe pedały... Więc nie grzebałem.

Wysłane z mojego HTC EXODUS 1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 1.05.2021 o 20:59, Totem napisał:

nie polecam. Strasznie przemądrzały starszy Pan . Regenerowali mi pompę z skutkiem marnym. Przy reklamacji Pan zrobił mi wykład jaki on to jest góru a Ty chłopcze to słuchaj mądrzejszych ... Upierali się, że pompa jest ok a wina tkwi w maglu. Nie uległem i ostatecznie zregenerowali pompę ponownie ( do dziś działa ). Koszt podwójnego montażu/ demontażu i nie smak pozostał ...

 

Przypomniało mi się mój bracki też tam miał reklamację ( właśnie magla ) ...

Fakt, że info sprzed około 5 lat myślę ...

 

 

Edytowane przez yaro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...