Jump to content

Trójmiejskie spoty

Recommended Posts

• Replies 25.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Aga

2769

• tzd

1881

• AdaSch

1439

• kropkowicz

1397

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Bardzo miło było spotkać się z @keyman i @bmbm  To miejsce śmiało możemy nazwać spotem XV II   

Dzisiejszy iksfałowy spot  Dzięki za miłe spotkanie @Snuff , @keyman i @bmbm  

Coś się kończy coś się zaczyna.. Podobno z samochodu można cieszyć się dwa razy: raz przy kupnie, drugi przy sprzedaży. Ja poczułem smutek ale na dobrą wróżbę dla nowego właściciela robiłem dobrą

Posted Images

W dniu 3.04.2021 o 13:13, Totem napisał:

Może jakiś offroad'owy spocik, Borkowo:

coś więcej ?

ps. ten 10.04 aktualny ? 

1 minutę temu, kriskristoffers napisał:

Ja jadę do Bielska Białej na wymianę skrzyni w Outbacku więc raczej odpadam :)  

a tam jakaś promocja czy co heeee dojedziesz ?

Godzinę temu, kriskristoffers napisał:

Ja jadę do Bielska Białej na wymianę skrzyni w Outbacku więc raczej odpadam :)      

@Totem musisz wpaść mojego Forka obejrzeć

Nie lepiej spotkać się gdzieś gdzie można pojeździć? Do oglądania to mam albumy z twórczością Egona Schiele :D 

1 godzinę temu, yaro napisał:

coś więcej ?

ps. ten 10.04 aktualny ? 

Trzeba uzgodnić termin i jechać się w błocie taplać, nic więcej nie trzeba :) 

A co jest 10.04, bo przegapiłem?

1 godzinę temu, kriskristoffers napisał:

@ewemarkam podjął się naprawy bo "fachowcy" sprawę olali i takiego starego auta nie tykać lepiej, nawet Miszewko w kulki poleciało.

a nie łatwiej i taniej używkę znaleźć?

ciekawe ile by chcieli za wymianę 2 synchronizatora. Trochę go "przytarłem" i bieg nie wchodzi na "klik"

No chyba, że żonka zgodzi się na 6mt ale to z 12k z całością.

Dzisiaj udało mi się zdobyć kolejny unikat czyli Kierownicę powietrza z SG9 STI z pod maski do IC.

Oznacza to, że moja z imprezy GD będzie na sprzedaż. Ta z imprezy ma dwupłatowe kierowanie a w Forku jest jeden płat. być może dostawie drugi. Wydaje mi się, że to kwestia natrysku wody bo Impreza ma a forek nie (ale będzie miał bo przełożę i mam graciarnię do zamontowania)

Aha, skoro mam już ten scoop to spróbuję popracować na CAI wykorzystując tą kratkę. Cześć łapacza powietrza nie jest wykorzystana i przez tą kratkę mogę doprowadzić zimne powietrze w stefę dolotu powietrza (ale musi się to mieścić w moich wymaganiach estetycznych...)

image.thumb.png.7ca4eb7dfbccd61838427894c2661544.png

Ah, to automat więc wszystko jasne....

Wysłane z mojego HTC EXODUS 1 przy użyciu Tapatalka

Trzeba uzgodnić termin i jechać się w błocie taplać, nic więcej nie trzeba  

A co jest 10.04, bo przegapiłem?
SPOT NA C.H OSOWA o 17 a potem wspólny przelot na JDM Trójmiasto
@yaro będziesz? Bo nie wiem czy mam sie spieszyc z zakładaniem spoilera z Stb ^^

Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka

2 godziny temu, mlodyX napisał:

@yaro będziesz? Bo nie wiem czy mam sie spieszyc z zakładaniem spoilera z Stb ^^

Mam zamiar ale jeszcze nie wiem czy mi się uda wyrwać . 

W dniu 6.04.2021 o 18:08, mlodyX napisał:

SPOT NA C.H OSOWA o 17 a potem wspólny przelot na JDM Trójmiasto

Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka

Narazie przez przedłużone obostrzenia jesteśmy zmuszeni odwołać znowu spot:(

Przepraszam i do zobaczenia na drogach. Mam nadzieję , że niedługo sytuacja się ustabilizuje

• Sad 1

11 godzin temu, Natalia Łynka napisał:

Narazie przez przedłużone obostrzenia jesteśmy zmuszeni odwołać znowu spot:(

Przepraszam i do zobaczenia na drogach. Mam nadzieję , że niedługo sytuacja się ustabilizuje

Jakie obostrzenia ? heee 

na stronie jdm pojawiła się taka informacja. ... 

Informujemy, że JDM Trójmiasto 2021 Vol. 1 nie odbędzie się na parkingu Ergo Areny, tak jak to było dotychczas podane na wydarzeniu.
Niemniej jednak, w związku ze zbliżającym się Dniem Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej, pojawimy się na parkingu przy Cmentarzu Łostowickim, od ul. Łostowickiej. Stamtąd przejdziemy pod pomnik Golgoty Wschodu, by zostawić znicze i kwiaty, upamiętniając ofiary zbrodni sprzed ponad 80 lat.
Nie raz zapraszano nas na podobne inicjatywy (np. spot na Westerplatte 1 września), dlatego teraz my zapraszamy inne grupy, do dołączenia do nas w tym dniu, bądź odwiedzenia innego miejsca pamięci i zostawienia tam światełka.
3 godziny temu, yaro napisał:

Jakie obostrzenia ? heee 

na stronie jdm pojawiła się taka informacja. ... 

Informujemy, że JDM Trójmiasto 2021 Vol. 1 nie odbędzie się na parkingu Ergo Areny, tak jak to było dotychczas podane na wydarzeniu.
Niemniej jednak, w związku ze zbliżającym się Dniem Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej, pojawimy się na parkingu przy Cmentarzu Łostowickim, od ul. Łostowickiej. Stamtąd przejdziemy pod pomnik Golgoty Wschodu, by zostawić znicze i kwiaty, upamiętniając ofiary zbrodni sprzed ponad 80 lat.
Nie raz zapraszano nas na podobne inicjatywy (np. spot na Westerplatte 1 września), dlatego teraz my zapraszamy inne grupy, do dołączenia do nas w tym dniu, bądź odwiedzenia innego miejsca pamięci i zostawienia tam światełka.

Jdm zmieniło charakter wydarzenia. Ale był też osobny spot Subaru gdzie miał być przelot do nich, który został odwolany

Godzinę temu, dr.elich napisał:

@yaro wybierasz się ?

mam wolne :D w zależności od nastroju ale chciałem podskoczyć zobaczyć co i jak :D

Nareszcie ładna pogoda... I mogłem potwierdzić właściwie pewną teorię, że elektroniczny pedał gazu z US GD STI pasuje P&P do GD i SG z elektroniczną przepustnicą...
Od razu ładniej pod kierownicą :)
IMAG2438.jpg
Jakby co to mam pedał gazu "tuningowy" od wersji z "drutem" i mogę odstąpić.
Do impręzy GH też taki kupiłem (jest inny niż SG i GD) i powinien pasować w teorii... Ale nie mam jeszcze nakładek na pozostałe pedały... Więc nie grzebałem.

Wysłane z mojego HTC EXODUS 1 przy użyciu Tapatalka