Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

13 godzin temu, dr.elich napisał:

Czy ktoś z Was zna serwis w Trójmieście specjalizujący się w szyberdachach i wart polecenia?

W Foresterze SG niestety zużyły mi się prowadnice, mój mechanik nie zdołał uruchomić mechanizmu. Same prowadnice nie są dostępne niestety. Pozostaje albo jakiś magik od tych tematów, albo cały nowy mechanizm i prucie tapicerki. 

a jak się to objawia? mój rzadko otwieram ale wolę wiedzieć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.02.2021 o 22:17, dr.elich napisał:

Skoro serwis nie poradził to może być krucho. Mówili, że prowadnice są połamane a to źle wróży.

Rozebrali ? Czy przypuszczenia. U mnie też przestał działać, po rozbiórce i oczyszczeniu działa do dziś ( 2 lata ).

Nie ma tak dużo roboty aby sie dostać do niego ( ogarnąłem to z złożeniem w 1,5 h gdzieś )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
3 godziny temu, Aga napisał:

W moją nową szybę czołową wczoraj walnął kamień i mam odprysk :facepalm:

Poleci ktoś na PW gdzie mi to naprawią? Dzięki z góry ;)

 

 

2 godziny temu, Aga napisał:

No co... kamień na AK poleciał i trafił w moją piękną nową szybę :evil:

Tu wyraźnie jest potrzebne okadzenie/ wykadzenie złego, który nadal wokół ciebie i twojego Subaru krąży :upside-down-face_1f643-small: . Mam jeszcze habaneros, którego mógł bym użyć ale tkwię w Warszawie więc może aficionado z 3miasta by pomogli. Nie jest to trudne tylko potrzebny jest bezpośredni kontakt z przedmiotem (a może i podmiotem) okadzania/ wykadzania. No i trochę to trwa, potrzebne są i zasoby i miejsce no i przede wszystkim aktorzy spektaklu :scenic: .

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Aga napisał:

No co... kamień na AK poleciał i trafił w moją piękną nową szybę :evil:

Mi w zeszłym roku w ciągu 3 miesięcy kamyczki na obwodnicy wymusiły wymianę 2 razy... A specjalnie omijałem okoliczne remonty...

11 minut temu, JX6 napisał:

Okadzałbym :D

Lizus :OO:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, tremba napisał:

Mi w zeszłym roku w ciągu 3 miesięcy kamyczki na obwodnicy wymusiły wymianę 2 razy... A specjalnie omijałem okoliczne remonty...

Tydzień nie minął od odebrania z ASO po wymianie ;)

 

2 godziny temu, Szürkebarát napisał:

No i trochę to trwa, potrzebne są i zasoby i miejsce no i przede wszystkim aktorzy spektaklu :scenic: .

Papierosy się liczą? ;)

 

1 godzinę temu, JX6 napisał:

Okadzałbym :D

Wolę nie pytać czy przedmiot czy podmiot :lol: :P

 

22 minuty temu, Ayo napisał:

jakby co moge z AK poprawic :D

Dziękuję :OO:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Aga napisał:

Papierosy się liczą? ;)

Papierosy - nie liczą się. Trzeba spalić przedni tytoń ukształtowany hecho mano. Jak ktoś lubi format papierosowy to cigarillo pasują. Na przykład takie https://cigarro.pl/?749,la-flor-dominicana-mojitos-tin-10-szt 

22 minuty temu, Aga napisał:
2 godziny temu, JX6 napisał:

Okadzałbym :D

Wolę nie pytać czy przedmiot czy podmiot :lol: :P

Wygląda na to, że i jedno i drugie wymaga zabiegu ;) . Nie ma śmiacia. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Aga napisał:

Na szczęście nie stać mnie na takie fanaberie :lol:

 

 

Mam nadzieję, że na inne fanaberie cię stać. :thumbup:

 

PS. Jeśli kogoś stać na papierosy to i na cygara go stać. Choć spalanie cygar (cygaretek) wymaga więcej czasu więc i na ten zasób trzeba stać, człowieka. 

11 minut temu, JX6 napisał:

Nas na wszystko stać - mamy Subaru;)

Optymizm, doprawdy, młodzieńczy. Brawo.

Edytowane przez Szürkebarát
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No gdzie tam, wystarczy wyrobić sobie legitymacje partyjną i problem z głowy default_smile.png
Działa również na parkowanie gdzie popadnie https://www.google.pl/search?q=parkowanie+Kurski+pis&tbm=isch&ved=2ahUKEwj8rvyIxavvAhULyyoKHfSzCZEQ2-cCegQIABAB&oq=parkowanie+Kurski+pis&gs_lcp=ChJtb2JpbGUtZ3dzLXdpei1pbWcQAzoECB4QClDJtgJY98MCYJfKAmgAcAB4AIABpAGIAa0JkgEDNC42mAEAoAEBwAEB&sclient=mobile-gws-wiz-img&ei=x8dLYLyvC4uWqwH056aICQ&bih=542&biw=360&client=ms-opera-mobile&prmd=nimv
A w nagrodę za zaradność jeszcze prezesem możesz zostać default_wink.png a jak się postarasz to nawet ślub ci po znajomości anulują. A mówią, że Piłsudski był wielki a tu proszę, on żeby się wielokrotnie żenić zmieniał religię co było popularnym rozwiązaniem a z odp. legitymacjią to ci też anulują i po kłopocie. Aha, jeszcze żonę możesz bić bo cię nie wsadzą. Rozważ, tyle plusów default_wink.png
Aga, a co do szyby, przekaz fundacji od pomocy z syndromem touretta aby woził niepełnosprawnych, a jak wymienią szybę to cofnij najem i będzie nówka sztuka.

Wysłane z mojego HTC EXODUS 1 przy użyciu Tapatalka



  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Aga napisał:

W moją nową szybę czołową wczoraj walnął kamień i mam odprysk :facepalm:

Poleci ktoś na PW gdzie mi to naprawią? Dzięki z góry ;)

 

To najlepsze miejsce gdzie ogarną naprawę bądź wymianę szyby.

Pilkington auto szyby Gdańsk - firmowy serwis
58 341 00 58
https://maps.app.goo.gl/whNybf8A6pDWSvGZ8

Niestety często się zdarza uszkodzenie szyb, dużo remontów, teraz po zimie sporo piachu z kamykami. 

  • Super! 1
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Natalia Łynka napisał:

wpada ktoś na spot 20.03 na osowie?

Skoro tu pytasz, to może byś też tu napisała co to za spot, kto organizuje, co się będzie działo, gdzie i kiedy :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Aga napisał:

Skoro tu pytasz, to może byś też tu napisała co to za spot, kto organizuje, co się będzie działo, gdzie i kiedy :)

 

Kiedyś napisałam to dostałam bana i nie wiem czy mogę :p

2 spot Subaru w tym roku. Organizuje Subaru spot Trójmiasto, poprostu się spotykamy , żadnych wiekszych atrakcji. Na godzinę 19:00 jest przelot na jdm Trójmiasto

 

:) 20.03 to godzinie 17;00 na Osowej przy myjni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...