Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

22 minuty temu, Ayo napisał:

wystawiem aukcje WOSP na wycieczke po kaszubach kupeta jakby ktos chcial sie przejechac.

https://allegro.pl/oferta/kaszuby-by-subaru-impreza-typer-10152310779

za udostepnienie dalej rowniez bede wdzieczny.

Pierwsza ;)

 

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Fala napisał:

Szanowni forumowicze z północy, 

Czy któryś z Was bywa w Sławnie? 

Paczkę z butami mam do odebrania - sprzedawca nachalnie :) odmawia wysyłki kurierem. 

O tyle ważne dla mnie, że rozmiar 31cm/48 jest - hmm... - rzadki. 

Dziękuję! 

Będę jechał przez Sławno w tym tygodniu. We wtorek lub w środę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Ayo napisał:

wystawiem aukcje WOSP na wycieczke po kaszubach kupeta jakby ktos chcial sie przejechac.

https://allegro.pl/oferta/kaszuby-by-subaru-impreza-typer-10152310779

za udostepnienie dalej rowniez bede wdzieczny.

super  :D  trzeba by to na fb udostępnić . 

Edytowane przez yaro
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Tomir napisał:

Będę jechał przez Sławno w tym tygodniu. We wtorek lub w środę.

Dziękuję! 

Tylko... 

Screenshot_20210130_203227.jpg

Screenshot_20210130_203156.jpg

  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Aga napisał:

A nie możesz zamówić sam kuriera po odbiór tej przesyłki? Chyba jest taka opcja? 

We wcześniejszej fazie wymiany wiadomości na olx (facet nie podał żadnych danych kontaktowych) proponowałem takie rozwiązanie. Cisza. 

Potem się raz odezwał jw. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Fala napisał:

We wcześniejszej fazie wymiany wiadomości na olx (facet nie podał żadnych danych kontaktowych) proponowałem takie rozwiązanie. Cisza. 

Potem się raz odezwał jw. 

Dziwne bardzo... Zapłaciłeś mu już? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Aga napisał:

Dziwne bardzo... Zapłaciłeś mu już? 

No co ty. Czy ja tak wyglądam??... 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Aga napisał:

Ale w ogóle fajna akcja, może on sam w tym Sławnie mieszka i dlatego nie musi podawać adresu w celu osobistego odbioru :mrgreen:

Nie znam się na Waszych północnych regionalizmach ale może tak być :mrgreen::mrgreen::faja:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkałem już różnych dziwaków na olx. Ludzie się boją wszystkiego. Będę jechał we wtorek i mogę podjechać bez problemu pod wskazany adres. Napisz tylko proszę ile mu zapłacić.  Mogę sprawdzić na miejscu czy to nie cegły w paczce ale jak to jakieś specjalistyczne buty to się nie znam. 

Edytowane przez Tomir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przymierzam się do zakupu imprezy GC dla syna i nawet mam jedno na oku. Jest jedno ale. Kierowca ma 2 metry wzrostu i chciałbym sprawdzić czy się zmieści do tego samochodu :). Czy ktoś w trojmieście posiada taki samochód bez modyfikowanych foteli i kierownicy i byłby na tyle łaskawy żebyśmy mogli się do niego przymierzyć? W zamian oferuję piwo lub słodycze.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad sprowadzeniem Outbacka z USA. Ktoś może polecić jakiś warsztat, który uczciwie podejmie się odbudowania rozbitka? Oczywiście, wskazane by było połączenie uczciwości, jakości i atrakcyjnej ceny :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Qóba napisał:

Czy możecie polecić jakąś firmę w Trójmieście (najlepiej Gdańsk) do odświeżenia felg? Głównie chodzi o porysowane ranty. Dzięki ;) 

Ja polecam felgitrojmiasto.pl (przy obwodnicy, na tyłach DBK - przy stacji Moya) szczególnie w złotym kolorze GK1 BBS Gold.
17" - 200zł/szt., 18" - 250zł, takie ceny były pod koniec zeszłego roku.

To jest tylko punkt przyjeć i wysyłają felgi do centrali, więc wskazane jest mieć coś na zmianę

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Forumowicze. Chciałbym Was zaprosić do spróbowania swoich sił za kierownicą Subaru Imprez Turbo (opony z długim kolcem) na zamarźniętym jeziorze pod Olsztynem. Wynajmujemy auta, mamy przygotowane trasy, czekamy aż będzie w 100% bezpiecznie  Już na dniach powinno to być możliwe. Wszystkie jazdy odbywają się z instruktorem. Nie wjeżdzamy na tor własnymi autami. 

 

Koszty wynajmu auta na pojedynczy wyjazd ok. 5km to 250zł. Koszt przewiezienia na prawym fotelu Subaru Imprezą, rajdówką biorącą udział w cyklu Szuter Cup to 150zł.

Rezerwacje na godziny lub na cały dzień realizujemy od poniedziałku do piątku. Koszt wynajmu na godzinę to 1000zł a na cały dzień 6000zł.  

 

Po bieżące informacje zapraszam na profil Facebook - Subaru Events. 

 

Filmik poglądowy: 

 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czy ktoś z Was zna serwis w Trójmieście specjalizujący się w szyberdachach i wart polecenia?

W Foresterze SG niestety zużyły mi się prowadnice, mój mechanik nie zdołał uruchomić mechanizmu. Same prowadnice nie są dostępne niestety. Pozostaje albo jakiś magik od tych tematów, albo cały nowy mechanizm i prucie tapicerki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...