Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Dziś odebrałem swoje autko z obszycia kiery i gałki. Robiłem w Rumi w BetterCar i  dla forumowiczów będzie 10% rabatu.

 Kierownica obszyta skóra perforowaną i alcantarą i do tego pogrubiona w miejscu nad kciukiem :)

 

Mega zadowolony :D

IMG_20200908_184057.jpg

IMG_20200908_184018.jpg

Edytowane przez mlodywwo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ma ktos moze sprawna sonde 22641AA381 (Legacy MY07 2.0 DOHC) do pozyczenia na 10 minut? :)  Ew. czy ktos chcialby moja, prawdopodobnie niesprawna (blad grzalki), przetestowac u siebie? Zapewniam odczyt i kasowanie bledow :) 

Grzalka dziala "na stole", AFR w samochodzie tez jest pokazywany, wyskakuje mi P0030 tylko na wolnych obrotach i nie jestem pewien, czy to na pewno sonda... Tym bardziej, ze kupilem zamiennik i jest jeszcze gorzej :D

 

T.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dało się zrobić czegoś w tygodniu jak byłem w trójmieście? :D

swoją drogą, fajnie się jechało w Gdańsku Traktem św Wojciecha (albo DK91, nie jestem pewien) w okolicach nowego BP od miasta w nocy, te wystające studzienki na zerwanej drodze, taka "jajko niespodzianka" :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Natalia Łynka napisał:

Organizuje kolejny spot w trójmiescie :) 11.10. 2020 o 14:30 i potem na street meeting robimy przelot. Bedzie prawdopodbnie na Osowej albo na matarni. Zapraszam :d jak by co jest wydarzenie na fb (spot subaru v7) 

Będziemy pewnie wspólnie z @PG25

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Natalia Łynka napisał:

Organizuje kolejny spot w trójmiescie :) 11.10. 2020 o 14:30 i potem na street meeting robimy przelot. Bedzie prawdopodbnie na Osowej albo na matarni. Zapraszam :d jak by co jest wydarzenie na fb (spot subaru v7) 

 

Ja wstepnie też się piszę.

  • Super! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 22.09.2020 o 22:21, Natalia Łynka napisał:

Organizuje kolejny spot w trójmiescie :) 11.10. 2020 o 14:30 i potem na street meeting robimy przelot. Bedzie prawdopodbnie na Osowej albo na matarni. Zapraszam :d jak by co jest wydarzenie na fb (spot subaru v7) 

Czy to spotkanie jest aktualne, czy będzie to sobota 10.10 godz 11.00?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Street meeting został odwołany wiec zmienilam termin i widzimy sie w sobote o 11:00 i lecimy na jdm, ma byc inny zlot niz zazwyczaj podobno i jestem ciekawa co z tego wyjdzie :)

Noi na ten dzien jak ktos ma jakies porobione, albo porpsotu zadbane autko i chcial by sie z nami byc tam to miala bym misje specjalna. To napisze na priv proszę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...