Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukiwana metalowa beczka 200 litrów. Na działce nie wolno palić ognisk więc beczka taki patent na spalenie suchych liści i gałęzi. Do Legazia powinna wejść więc odbiorę osobiście 

Poszukam w pracy.
Zapytaj mnie po 14:00
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jak kiedyś szukałem to GD nie miało ale dokopałem się do jakichś crash testów i wyglądało to ok.

GC ma już swoje lata, gniją mocno, nie mają isofixu i z tych powodów do np. wożenia dzieci takiej maszyny bym nie wybrał.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Syn wspominał, że takiego by takiego GT by chciał ale ja się boje bo to ultra świerzak.  jeździ w 100% zgodnie ze znakami, 30 to 30, 50 to 50 itd. ale jakby walnął lub ktoś w niego to raczej słabo. Wydaje mi się jako minimum Imprezę GH bo to nowa konstrukcja już z kurtynami i esp. Jedyne co wkurza, to że 1,5L pali prawie tyle co 2.0 czyli dużo... Parę razy jechał forkiem to  przerażenie w oczach. Nic nie chodzi jak masełko w KIA, szybko przyspiesza, trzeba naciskać mono hamulec aby hamował, kierownicę też trzeba kręcić z użyciem siły itd. Nasza impreza diesel to cywilizowane auto, ale dla studenta diesel to nie najlepszy pomysł...

P.S. jak był mały to mu EVO 7 obiecywałem to mi teraz wypomina :D

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, AdaSch napisał:

Syn wspominał, że takiego by takiego GT by chciał ale ja się boje bo to ultra świerzak.  jeździ w 100% zgodnie ze znakami, 30 to 30, 50 to 50 itd. ale jakby walnął lub ktoś w niego to raczej słabo. Wydaje mi się jako minimum Imprezę GH bo to nowa konstrukcja już z kurtynami i esp. Jedyne co wkurza, to że 1,5L pali prawie tyle co 2.0 czyli dużo... Parę razy jechał forkiem to  przerażenie w oczach. Nic nie chodzi jak masełko w KIA, szybko przyspiesza, trzeba naciskać mono hamulec aby hamował, kierownicę też trzeba kręcić z użyciem siły itd. Nasza impreza diesel to cywilizowane auto, ale dla studenta diesel to nie najlepszy pomysł...

P.S. jak był mały to mu EVO 7 obiecywałem to mi teraz wypomina :D

 

Pozdrawiam

Jakbyście szukali np. forka SG 125 hp w "lepszym paliwie" to pisz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Syn wspominał, że takiego by takiego GT by chciał ale ja się boje bo to ultra świerzak.  jeździ w 100% zgodnie ze znakami, 30 to 30, 50 to 50 itd. ale jakby walnął lub ktoś w niego to raczej słabo. Wydaje mi się jako minimum Imprezę GH bo to nowa konstrukcja już z kurtynami i esp. Jedyne co wkurza, to że 1,5L pali prawie tyle co 2.0 czyli dużo... Parę razy jechał forkiem to  przerażenie w oczach. Nic nie chodzi jak masełko w KIA, szybko przyspiesza, trzeba naciskać mono hamulec aby hamował, kierownicę też trzeba kręcić z użyciem siły itd. Nasza impreza diesel to cywilizowane auto, ale dla studenta diesel to nie najlepszy pomysł...
P.S. jak był mały to mu EVO 7 obiecywałem to mi teraz wypomina
 
Pozdrawiam


To może Lanos 2.0 NA + LPG ? To bardzo wdzięczne auta są a jak znajdziesz wzmacniane gniazda to będzie ekonomicznie.

Może Legacy IV warto rozważyć?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a te wzmacniane gniazda to jaki kod silnika?

Legacy za duże :D

Edit:

Wielkościowo mu się podoba ta kia która jeździł ew Clio jak w traficar, ale impreza też jest ok

Na razie ćwiczy jazdę fiatem :D który jest praktycznie jego rocznikiem urodzenia

Edytowane przez AdaSch
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, kriskristoffers napisał:

No wiesz w tym wieku refleks nie ten, przyda Ci się takie udogodnienie :biglol:

 

19 godzin temu, Aga napisał:

ABS mam, dziękuję :mrgreen:

 

Dziś ok 8 rano chyba widziałem Panią Moderator na wysokości Qubusa w Gd. Wydawało się że ogarnia, nawet bez ESP;)

Edytowane przez keyman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, keyman napisał:

 

 

Dziś ok 8 rano chyba widziałem Panią Moderator na wysokości Qubusa w Gd. Wydawało się że ogarnia, nawet bez ESP;)

Bardzo możliwe, że mnie tam widziałeś, bo tam byłam o tej porze :D

 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...