Jump to content
Bergen

Trójmiejskie spoty

Recommended Posts

Widywałem ją kiedyś na żabiance,więcej info nie mam.

Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka

Czy ktoś poleci w 3City dobry serwis regeneracji maglownicy? Coś czuję że trzebaby zająć się tym tematem 

Podobno ciężko z tym jest w Trójmieście, nawet „na górce” nie chcą nikogo polecać.
Kolega regenerował w Sopocie ale nie wyszło to zbyt dobrze.

No właśnie w Sopocie mam blisko z pracy i tak myślałem, ale właśnie te opinie :facepalm:

Godzinę temu, kriskristoffers napisał:

No właśnie w Sopocie mam blisko z pracy i tak myślałem, ale właśnie te opinie :facepalm:

Jeśli chwile poczekasz to mogę swoją w bardzo dobrym stanie za niewielkie pieniądze odsprzedać, będę wymieniał na STI i mi zostanie 

A polecicie kogoś, kto dobrze i niekoniecznie tanio ogarnie konserwację podwozia w Forku?

30 minut temu, dr.elich napisał:

A polecicie kogoś, kto dobrze i niekoniecznie tanio ogarnie konserwację podwozia w Forku?

W Rumii jest pewien warsztat, pracuje tam jeden gosciu ktory kocha stare japonce, i ostatnio wspominal mi ze po godzinach zajmuje sie wlasnie konserwacja podwozi.  Kolega sprawil na mnie dobre wrazenie, zdecydowanie wie o czym mowi. Gdybys chcial dac mu szanse to PW.

Chciałbym kogoś, kogo efekty pracy ktoś widział po przynajmniej 1-2 latach. Ale jeśli nikogo takiego nie znajdę - poproszę o adres.

W dniu 14.08.2019 o 17:04, prezespolski napisał:

Brak dwóch świateł stopu (spojler i prawa lampa).

a zanasz kogoś z GKA, GKS, GWE itp kto zmienia żarówki :evil2: ja mam wrażenie, że z tych rejonów nikt nie wie, że żarówki są wymienne :facepalm:

@tzd jesteś w Gdańsku?

Posted (edited)
W dniu 14.08.2019 o 22:26, dr.elich napisał:

Chciałbym kogoś, kogo efekty pracy ktoś widział po przynajmniej 1-2 latach. Ale jeśli nikogo takiego nie znajdę - poproszę o adres.

Mega ciężki temat - wiem co mówię - we wrześniu mam trzecie podejście do tematu. Generalnie zawsze po zimie coś się działo więc na razie nikogo nie polecam.

Jak ten warsztat da radę to dam w przyszłym roku po zimie znać. Generalnie koszty dla progów i nadkoli tył to rząd 5k+ a i tak się nie ma pewności czy nie wyskoczy rudzielstwo...

Zrobienie dołu tył ze ściągnięciem zawiasu itp to koszt ok 3k

Winni też są wszelcy mechanicy - po naprawie wszelkie śruby powinny byś spryskane woskiem w spray. Mega zabezpiecza i nie przeszkadza potem w demontażu. jak tego nie zrobisz to problem jest potem z każdą śrubą którą odkręcasz.

No i przy okazji

Kompletna kanapa czarna skóra forester II 2006 SG OEM

to ogłoszenie to dopiero początek - sprzątam garage, a tam jest pełno graciarni której już mój forek nie potrzebuje.

Ktoś chce tylny spojler na klapę pomalowany na kolor J32 czyli obsidian black - 50 pln ?

kopia spoilera z FXT STI - Robił to jeden z forumowiczów ze swojego wzoru.

Edited by AdaSch

pytanie ze strefy ekologicznej - czy niepotrzebne części np dyfer czy mogę wrzucić do pojemnik metal plastik:krecka_dostal::mrgreen:

mam też stare kanapy czyli gąbki i stelarze i wiele innych - jak się pozbyć ogromnej ilości różnych części?

Sporo mam tego po swapie z FXT STI

Tym spoilerem jestem zainteresowany

@AdaSch jestem  w odwiedzinach u Rodziców, do niedzieli rano, dziś po 17 podjadę jeszcze do garażu, później może jakiś mini spot ? :D

8 godzin temu, AdaSch napisał:

czy niepotrzebne części np dyfer czy mogę wrzucić do pojemnik metal plastik

wg mnie nie, na koszu na śmieci w mojej okolicy (tzn okolicy mojego garażu) jest napisane, aby nie wrzucać części samochodowych... też mam trochę żelastwa (np. skrzynię biegów :D) którego chcę się pozbyć, będę próbował wywieźć to do skupu złomu, może jeszcze z 5 zł na paliwo się zwróci :)

Pogiętą felgę z GT-ka sprzedałem na złom za chyba ok. 30 zł, czas i paliwo na dowiezienie mi się zwróciło :)

14 godzin temu, dr.elich napisał:

Tym spoilerem jestem zainteresowany

Pw

7 godzin temu, tzd napisał:

jestem  w odwiedzinach u Rodziców, do niedzieli rano, dziś po 17 podjadę jeszcze do garażu, później może jakiś mini spot ?

to co? 17:30 przy garage? daj znać

2 minuty temu, AdaSch napisał:

to co? 17:30 przy garage? daj znać

przy moim czy Twoim? :D

Zakładałem Twój :) potem jadę na serwis kliny imptezą

Wysłane z mojego HTC One dual sim przy użyciu Tapatalka

• Upvote 1

Koledzy z Gdyni możecie mi powiedzieć jak się najlepiej SKM dostać na Verve? Gdzie wysiąść żeby mieć jak najkrótszą drogę na tor na skwerze? Chyba że macie pomysł gdzie w miarę blisko zostawić samochód bo będę z dzieciakami małymi jechał.

Siemanko. Pociągiem to WZGÓRZE SWIETEGO MAKSYMALNA lub na CENTRUM

Autem możesz spróbować zaparkować koło Riviery. To jest na wzgórzu jakieś 300 metrów od SKM

Wysłane z mojego ONEPLUS A6013 przy użyciu Tapatalka

Obczajcie aplikacje CarMeets. Zapraszam do grupy 3miasto. Będzie łatwiej się spiknąć na drodze. default_biggrin.png

Wysłane z mojego ONEPLUS A6013 przy użyciu Tapatalka

Zainstalowałem , zobaczymy czy to coś warte.

Przyznać się, kto dziś prezentował swoje fury?

26166bec1c0147b3914bbb5e138a88a0.jpg

5422586fa169a6c77274127c6205fb61.jpg

Ps. Przepraszam, że nie ująłem ostatniego Forka ale takie tłumy były, że przepchnąć się nie mogłem.

• Like 1