Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

40 minut temu, Jarek Niedzielski napisał:

Nie wiem kogo, ale w tym tygodniu jadąc gdańską aleją Zwycięstwa w godzinach wieczornych, gdzieś chyba na wysokości czołgu - pozdrawiałem "awaryjnymi" swoim srebrnym OBK, niebieski OBK, chyba na gdańskich numerach. Tylna szyba oklejona w naklejki zlotowe Plejad ;) oczywiście odpowiedziano mi "długimi". Taka miła historia ;)

Odpozdrawiam ;) to było bardzo miłe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam sie nad pojechaniem Gdansk Baltic Cup w niedziele 30 wrzesnia pod stadionem Energa. 

Czy ewentualnie znalazlby sie ktos odwazny i chetny co by wspomogl poczatkujacego kierowce z "prawego"? 

Na razie to przymiarki, bo nie ma mnie obecnie w 3-city (ale planuje dojechac 29 wieczorem :) ). Mam nadzieje, ze sie uda. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.09.2018 o 19:59, kriskristoffers napisał:

Nie trawię typa

A jaki był wybór?

oszołom od krucjaty różańcowej?

Dla mnie liczy się aktywność. Wystarczy zobaczyć aktywności naszych europosłów, ilość interpelacji wypowiedzi itd.

wiadomo, że syte koty się nie ruszają. Oczywiście jak masz wybór "heretyk" czy kot to wybierzesz mniejsze zło.

 

Ja generalnie załamuje się obecnym poziomem intelektualnym "świeżej krwi" i dyskusjami co się zmieniło po wejściu do UE. Ich niewiedza świadczy o tym że oni są debilami lub sposób przekazywania/przyswajania wiedzy jest katastroficzny,

nie wiem czy ich rodzice nie pamiętają jak wyglądała sytuacja w 2001r czy 1997 kiedy dostaliśmy zielone światło na drodze do członkostwa w UE.

zaraz zaraz, jak sobie wspomnę wiarę z niebotycznych zysków z amber gold czy getback, to chyba problem z kumaniem jest większy niż sądzę...

 

A co do pozdrowień, to żonka pozdrawia dwa oświniaczone subaraczki, (kiwka była).

 

P.S.

czy ktoś zna lakiernie fiatowskie i może coś polecić? Fiat jest obecnie odświeżany (mechanika i eksploatacja) bo auto super a młody w przyszłym roku ma 18-stkę i jak na pierwsze auto to bdb wybór.

Chce to zrobić w normalnym ASO lub byłym ASO bo to we fiacie nie duże pln-y a mają dostęp do części.

forek stoi w spa a jak wyjedzie z mechaniki to idzie do spa lakierniczego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...