Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

Taka aktywna dyskusja tu na forum a może by tak jakiś mały SPOT?
Ostatnio to chyba na wigilię się widzieliśmy.

Proponuję najbliższy wtorek 07.08 o godzinie 20:00 na parkingu podziemnym CH Matarnia.

Jacyś chętni? Inne propozycje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Wojtasec napisał:

Panowie. No mnie raczej na najbliższym spocie SKP nie będzie ale robię wszystko aby w Polańczyku się pojawić ;) oczywiście jak tylko zdążę poskładać Suruburu bo już mnie nosi aby znów usłyszeć bulgocik :yahoo:

Mogę wysłać mms z głosem ;)  A kiedy Polanczyk jest ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, granat833 napisał:

Ha i jest dyskusja :) wrzuciłem zlomka tu was podjudzilem jak ja wybierałem sobie to nikogo chętnego nie było do pomocy :(  o wy cholery :) ale rozumiem cię doskonale trzeba szukać i szukać i szukać :( 

 

taaa? :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpiszcie sobie w nawigację ul. Zawiślańska 9. Na działki jest brama wjazdowa na pilota i dobrze by było żeby wszyscy chętni w miarę o jednym czasie się tam pojawili bo mam spory kawałek do bramy i muszę wtedy lecieć i otwierać każdemu z osobna. Jest też inna opcja: wystarczy grzecznie koło bramy poczekać (co max 2 minuty ktoś wjeżdża/wyjeżdża) i wjechać jak ktoś inny otworzy. Brama ma fotokomórkę i nie zamyka się od razu po wjechaniu 1 pojazdu. Jak juz będziecie za bramą to 3 alejka w lewo i do samego końca na wprost moja brama działka nr 48 jakby co.

 

Zapraszam :)

 

W razie problemów mój nr 66 zero 6 osiem 3 791 

 

 

 

 

 

 

 

Podziękowanie dla @marhof i @granat833 za przybycie. W sumie 4 Japończyków na placu :)

 

IMG_20180807_201022956.jpg

IMG_20180807_203325957.jpg

Edytowane przez kriskristoffers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...