Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

20: 39 odwiedziny Lemara i lodówka bez przeglądu heh

Pokłóciłem się z Panem o katalizator :

Wpisał mi niekompletny układ wydechowy-brak katalizatora, uciążliwy hałas lol

Nawet na moją prośbę nie chciał zmierzyć spalin i głośności ,

Zalecenie kupić zamiennik katalizatora heee 

Myślicie, że rozmowa z kierownikiem coś zmieni ? Pan powiedział, że mogę jutro o 8 przyjechać i się żalić u kierownika  

  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, yaro napisał:

20: 39 odwiedziny Lemara i lodówka bez przeglądu heh

Pokłóciłem się z Panem o katalizator :

Wpisał mi niekompletny układ wydechowy-brak katalizatora, uciążliwy hałas lol

Nawet na moją prośbę nie chciał zmierzyć spalin i głośności ,

Zalecenie kupić zamiennik katalizatora heee 

Myślicie, że rozmowa z kierownikiem coś zmieni ? Pan powiedział, że mogę jutro o 8 przyjechać i się żalić u kierownika  

Gdzie to było ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, dr.elich napisał:

Lemar. Chełm. Dotychczas problemów nie robili.

Czyżby? Opisywałam tu swoje przejścia jakiś czas temu. Godzinę mnie tam trzymał diagnosta i grymasił...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są jeszcze normalne punkty. Np ul. Benzynowa w Gdańsku-Przejazdowie ;) Wczoraj bylem kaszkajem żony. 2-3 min i po sprawie. Z Forkiem było podobnie, choć tak fajnego wydechu jak Yaro nie mam :) Oni mają też drugą stację na Oruni Górnej 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, yaro napisał:

20: 39 odwiedziny Lemara i lodówka bez przeglądu heh

Pokłóciłem się z Panem o katalizator :

Wpisał mi niekompletny układ wydechowy-brak katalizatora, uciążliwy hałas lol

Nawet na moją prośbę nie chciał zmierzyć spalin i głośności ,

Zalecenie kupić zamiennik katalizatora heee 

Myślicie, że rozmowa z kierownikiem coś zmieni ? Pan powiedział, że mogę jutro o 8 przyjechać i się żalić u kierownika  

 

pogadaj z Maksiem, robił jakiś kurs w kierunku powiązanym (nie negocjacje z debilami)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, yaro napisał:

Od 7 lat polecałem lemar , już nie polecam 

Ja u nich byłem fiesta 2 lata temu i nie chciał mi podbić przeglądu bo była w nim klatka bez papierów ale wykonana zgodnie z załącznikiem j wiec ich olalem pojechałem na inna i przechodził bez problemu :) transbud :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, kriskristoffers napisał:

Ja od 7 lat jeżdżę do tego samego diagnosty i mogę absolutnie polecić - SKP Sosnowski koło Intercars na Marynarki Polskiej :)

A ja nie wiem czy polecać. W zeszłym roku na cichym wydechu Devila bardzo kręcił nosem i dostałem warunkowo przegląd. Na głośniejszym moim zdaniem bez szans w tym miejscu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo bezproblemowo jest w Sopocie na stacji diagnostycznej Foxana. Byłem tam z przedstawiałym Focusem gdzie od 2 lat kazali już nim nie przyjeżdżać a tam powiedzieli że stan bardzo dobry i auto super zadbane. Na kontroli zamek maski się nie otwierał ale Pan diagnosta powiedział, że to nie problem i podejrzy przez szparkę w grillu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, dr.elich napisał:

Bardzo bezproblemowo jest w Sopocie na stacji diagnostycznej Foxana. Byłem tam z przedstawiałym Focusem gdzie od 2 lat kazali już nim nie przyjeżdżać a tam powiedzieli że stan bardzo dobry i auto super zadbane. Na kontroli zamek maski się nie otwierał ale Pan diagnosta powiedział, że to nie problem i podejrzy przez szparkę w grillu...

Dobre. Może ma endoskop na takie okoliczności :)

Na razie jest lightowo w miarę. Nie wszędzie ale jednak. Ciekawe czy zmienią podejście jak im kamery w stacjach zamontują  :) Oby nie. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mieli endoskopu. Pan wiedział gdzie VINu szukać.
Pojechałem tam bo są bardzo pobłażliwi. Mam wrażenie, że zaniast szukać usterek szukali pozytywów - zauważyli nowe przewody hamulcowe, mechanizm wycieraczek, itp.
Normalnie umikam takich miejsc bo wierzę w sens rzeczowej kontroli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.04.2018 o 22:23, Aga napisał:

Czyżby? Opisywałam tu swoje przejścia jakiś czas temu. Godzinę mnie tam trzymał diagnosta i grymasił...

Pamiętam, że po Twojej akcji miałem mieszane uczucia ale pojechałem i bez problemu dali.

W piątek dogrywka po rozmowie z dyrektorem ale nie udana (przekroczone spaliny i 97 dB lol).

Dziś założyłem oem końcowy a w stary center wspawałem starego cata  i ............. nastała cisza heee

Przegląd otrzymałem i po akcji ale póki co to koniec przygody z Lemarem .

Rodzinka długo nie cieszyła się ciszą, zamontowałem zestaw od zero sports (fajny wydech, szkoda że imprezowy)

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...