Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

Uzywka wyje tak samo niestety... a diagnozy nie udalo sie postawic. Zobaczymy co powiedza po „osluchaniu podczas jazdy”
Rozumiem, że na pewno nie kardan na wale...

Wysłane z mojego HTC One dual sim przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że też na pewno nie łożysko w dupce skrzyni? Jak mi padło, podobnie wylo w zależności od obciążeń, a most tylko przy pewnych prędkościach. Naprawa niewiele dała bo potem zrobił spektakularne kabum na treningu :)

Wysłane z mojego HTC One dual sim przy użyciu Tapatalka

P.s. nioslo się na dyfer!

Wysłane z mojego HTC One dual sim przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://opposedforces.com/parts/impreza/us_g11/type_4/automatic_transmission/at_transfer_and_extension/illustration_1/

 

wałek 24

łożysko 33

 

mi wyło a był mininalny luz -znany problem jak kardan nie chodzi lekko, a najczęściej nie chodzi lekko. Oczywiście może być coś innego ale to popularny problem w 5mt

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy porządny śnieg, a ja do pracy dojeżdżam pożyczoną Octavią TDI  :( Ledwo na moją górkę pod domem  wyjechałem. Płakać się chce. Jutro Forek jedzie do Gdyni na wywalenie silnika. Dobrze że jest zimno na dworze, to chyba jakoś dojadę te 50km :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś termin tego spociku? Może jutro?

@rydzada wpadaj Skodą, bez obaw.

Edit. Jest taki pomysł, żeby zrobić wypad na mazury, na jezioro Kinkajmy. Olsztyńska ekipa forum Subaru co roku śmiga tam po lodzie. Zeszłej zimy ustawialiśmy się z @owadem ale niestety praca mi się poprzestawiała i nie mogliśmy jechać. W tym roku pewnie tylko najbliższe dni są jakąś realną szansą.

Jeśli ktoś jest chętny, oczywiście o ile warunki będą bezpieczne (tu liczymy na chłopaków z Olsztyna - robią odwierty w lodzie celem oceny) to możemy się zacząć ustawiać. Proponuję pomyśleć o czwartku, piątku sobocie lub niedzieli, względnie - jeśli będzie odwilż - przyszły tydzień.

Edytowane przez dr.elich
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, AdaSch napisał:

a ja już po ślizganiu :)

 

Ja też, i to w doborowym towarzystwie :lol::

 

 

IMG_20180116_215416.jpg

47 minut temu, dr.elich napisał:

 

Edit. Jest taki pomysł, żeby zrobić wypad na mazury, na jezioro Kinkajmy. Olsztyńska ekipa forum Subaru co roku śmiga tam po lodzie.

 

Też tam latalem :-), Welniacz podał, bodajże wczoraj, że jest 5cm, także patrząc na prognozę silne mrozy mają być za tydzień, w ten weekend raczej będzie za cienki. Także możemy pomyśleć o kolejnym weekendzie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, dr.elich napisał:

 

@rydzada wpadaj Skodą, bez obaw.

 

 

Diesel ze skrzynią DSG, ASR, ESP. Boję się nawet pomyśleć, co by ze mną zrobił (albo i nie zrobił), jakbym w zakręcie ręczny zapiął :) Teraz czekam, aż korki ustaną i lecę Forkiem do T. do Gdyni, wpatrzony w Torqua i jego wskaźnik temperatury ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, dr.elich napisał:

To co, 2 chętnych już jest?

Mandat wlepili?

 

Byłem rok temu i od roku planuję ponowny wypad:) Ale ja kombinuję nocleg na miejscu i może jeszcze zabranie rodziny. Z mojej perspektywy podróż to 4-5 godzin w jedną stronę:wacko:  a dodatkowo jak wspominam zeszły rok, to dobrze by było po pałowaniu odpocząć, przeanalizować błędy i następnego dnia zaatakować lód jeszcze raz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...