Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

Ma ktoś może w Trojmiejskim Forku 2,5 XT fajnie grający, bulgoczący i w miarę cywilny wydech końcowy, który nie kosztuje majątku (max.trzy cyfry), a który to można posłuchać na żywo na jakimś mikro-spocie? Chcę sobie taki zapodać np. pod choinkę :) Ulter np robi za niecałe 1000zl,ale nie wiem czego są warte.  Chyba, że fajna zdrowa używka innej znanej firmy? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

szukałem na forum, ale nie znalazłem i za radą, napiszę tutaj o co mi chodzi.

 

Jestem szczęśliwym posiadaczem Subaru Legacy IV.

Jednak ma on parę niedociągnięć lakierniczych. Małe odpryski lakieru na masce, pęknięty lakier na zderzaku czy zdarty na dachu. Moje zasadnicze pytanie to czy ktoś z trójmiasta jest w stanie mi doradzić jakiegoś blacharza-lakiernika? Zależy mi głównie na tym by nie powiedział mi, że trzeba lakierować całe auto (bo wiem, że nie trzeba), żeby nie był za drogi i przyjmował na terenie trójmiasta bądź okolic. Proszę o PW.

Z góry dziękuję za wiadomości!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

To może jutro o 20:00 - parking Matarnia (na głowę nie będzie się lało):)

 

Przy okazji spotu to mam na wymianę powiedzmy za czekoladę z orzechami 2l Motul 300V 10W40 w otwartej w lutym bańce (kupiłem na dolewki ale okazało się, że nie trzeba dolewać a później zmieniłem na Millersa i mi zostało)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To  jaki czas i miejsce?

 

Swoją drogą może byśmy się kiedyś Subarową delegacją na takiego spota wybrali:

 

http://blog.luckymotion.com.pl/2017/07/20/luckymotion-photospot-gdansk-19-07-2017/

 

Pomijając mdłe samochody typu VAGi i pokrzywdzone dziwnym tuningiem (stance to się nazywa?) to jest na co popatrzyć, a przy okazji uwiecznić nasze srogie maszyny na fajnych fotkach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...