Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 21.05.2017 o 20:24, dr.elich napisał:

Może masz seryjne sprężyny albo tylnego staba?

 

 

staba mam

Dnia 21.05.2017 o 20:27, yaro napisał:

Chciałeś sprzedać ?

rozważam, bo otwartą sprawą jest OBK. Jak będę miał OBK to nie wiem po co mi byłby forek - i tu jest sedno.

Mam nadal 2 garaże a raczej nie chciałbym głównego auta zostawiać pod chmurą. Forek w Garażu ma ciepło itd więc nie zmarniał pomimo, rzadkiego używania. Byłem z nim na hamowni tej na maćkach - Tune Up podobno bardzo ogarnięci. Auto ma silnik przygotowany pod sporo więcej niż seria, więc na hamowni ubyło 8 koni (odpreżony i seryjny program) ale tuner już się obśliniał, że jeżeli jest tak odprężony jak mówię to 300+ bez problemu. Mam też te wzmonienia skrzyni więc te 420 Nm powinna znieść bez zająknięcia.

Nie wiadomo, tylko czy seryjne turbo tyle by wydoliło czy nie ale jakby miał nawet 260 i dużo momentu to też nie jest problem. Seryjne turbo od 2.5 STI i po kłopocie bo wszystko pasuje P&P.

Hamulce ma bardzo dobre, zawieszenie też, kilka poprawek lakierniczych i będzie jeszcez długo żył.

Środek mam też super, audio itd.

 

tyle, że jak będę miał OBK to co z nim zobić? Żona chce duże auto, samohamujące itd, itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 5/21/2017 o 20:13, AdaSch napisał:

Hej, wietrze garaż, zanim zapytam szeroko.

Kto chce uszkodzony dyfer od górka, oraz uszkodzana skrzynię od xt? Pełno innych gratow też mam jak kawałki zwrotnicy i wiele wiele innych. Zostawię sobie tylko wiskoze reszta out.

Forek wraca do łask, ale ma już 12 lat i wymaga pomocy lakierniczej w kilku miejscach chociaż jak na 12 lat, to wg mnie nieźle się trzyma.

Kolejny raz muszę regenerowac sls-y czy ktoś ma może jakoś rabacik w NG?
 

 

Co z tą skrzynią jest nie tak? W częściach czy w całości? Chętnie poznam listę 'gratów' :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was wybiera się na Baltic Cup w nadchodzący weekend? Może ktoś lepiej orientujący się w tamtych okolicach, poleciłby miejsce do zaparkowania i oglądania w sobotę i niedzielę :)?

 

Link:

http://rajdgdansk.pl/trasa_kibice.html

Tutaj link do mapy:

http://rajdgdansk.pl/uploads/MAPA_14RGBC.pdf

 

Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Qóba napisał:

Czy ktoś z Was wybiera się na Baltic Cup w nadchodzący weekend? Może ktoś lepiej orientujący się w tamtych okolicach, poleciłby miejsce do zaparkowania i oglądania w sobotę i niedzielę :)?

 

 

 

Dzięki.

Trudno powiedzieć, bo odcinki w większości zmienione w porównaniu do zeszłego roku. Ja zawsze wybierałem się na ten w okolicy Kartuz, bo miałem najbliżej. :) 

Naprościej zaparkować w okolicy startu/mety i przejść trochę wzdłuż odcinka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest tu wśród nas jakiś mechanik lub osoba która ogarnia chociaż troche mechanike w forku i chciałbym troszkę mi pomóc ? A może zna ktoś mobilnego mechanika z Trójmiasta ? :mellow: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj drugi bieg mi nie wchodzi i czuć że mechanicznie coś w tym przeszkadza  a po ruszeniu autem oddziaływa to na resztę biegów i zostaje mi tylko pierwszy bieg i wsteczny. Jak auto stoi w miejscu to tylko 2 bieg nie wchodzi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aut sporo, ale forumowych chyba jednak mały odsetek. Większość to nowe modele w SBD wlascicieli, którzy nie kojarzą starszych generacji aut.
Bywając w Poznaniu wydawało mi się, że tam jest sporo aut spod znaku plejad, a i ludzie czasem pozdrowili. W Gdańsku tego często raczej nie uświadczysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, GucioForever napisał:

kojarzy ktos moze tego forka? Parkuje na przymorzu

Chcesz kupić? :P

 

 

Jakby ktoś chciał coś odebrać od carfita to dajcie znać, jadę w tym tygodniu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aut sporo, ale forumowych chyba jednak mały odsetek. Większość to nowe modele w SBD wlascicieli, którzy nie kojarzą starszych generacji aut.
Bywając w Poznaniu wydawało mi się, że tam jest sporo aut spod znaku plejad, a i ludzie czasem pozdrowili. W Gdańsku tego często raczej nie uświadczysz.

Chcesz kupić?
 
 
Kratke z bagaznika chetnie bym kupił :-) bo akurat jestem z rodziną w Gdańsku i bagaxnik pełny


Wysłane z mojego GT-S7710 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Aga napisał:

Będę nasłuchiwać na Morskiej :P

Niestety plan nie powiedzie się jeżeli chodzi o temat egzaminacyjny, ponieważ był tylko jeden kandydat do tytułu :D czego zupełnie nie rozumiem.... .Plan jest pokazać młodemu jak wygląda duże 3miasto :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...