Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, yaro napisał:

Potrzebuje pomocy, gdzie ubezpieczacie auto (chodzi o OC). Dziś miałem telefon o kontynuacje ubezpieczenia ALIANZ oszalał w zeszłym roku płaciłem z NW 575 złotych dziś chcą 1623 złotych (to jest ponad 280% zwyżki). Nie maiłem żadnych przygód.

Kojarzę, że ktoś z forum zajmował się ubezpieczeniami . Poradzicie ?  

Odpal Google i wpisz CUK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Aga napisał:

Zajrzał wszędzie gdzie się dało, mam gaz od kilku lat, ale takiego przeglądu to w życiu nie miałam. Na drugim stanowisku w międzyczasie przejechało co najmniej 5 aut, aż go kolega ponaglał ... że w ten sposób nic nie zarobią ;)

Pamiętam jak pisałaś o tym i się zastanawiałem czy jechać tam (zawsze tam jeżdżę) i mój przegląd trwał 5m. Nie był to nowy pracownik (kojarzę go z poprzednich kontroli). Sprawdził auto, pogadał o forku (podkreślił, że jak na 15 letnie auto to super o nie dbam hee). Nie długo znowu mnie czeka przegląd 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, yaro napisał:

Potrzebuje pomocy, gdzie ubezpieczacie auto (chodzi o OC). Dziś miałem telefon o kontynuacje ubezpieczenia ALIANZ oszalał w zeszłym roku płaciłem z NW 575 złotych dziś chcą 1623 złotych (to jest ponad 280% zwyżki). Nie maiłem żadnych przygód.

Kojarzę, że ktoś z forum zajmował się ubezpieczeniami . Poradzicie ?  

To rzeczywiście poszaleli.

Wg mnie najskuteczniejszą metodą jest w pierwszej kolejności kalkulator OC typu rankomat a później negocjacje z 2-3 ubezpieczycielami co przedstawią najciekawsze oferty (najlepiej zaczac negocjować z miesiąc przed wygaśnięciem ubezpieczenia).

Oczywiście wymaga to zaangażowania i poświęcenia czasu oraz trochę gadki z telemarketerami ale można kilka stów w ten sposób zaoszczędzić (moim zdaniem żaden broker nie będzie walczył o Twoje pieniądze jak Ty sam).

Jak masz działalność gospodarczą to sprawdź koniecznie AVIVE bo mają dobrą ofertę dla przedsiębiorców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje pomocy, gdzie ubezpieczacie auto (chodzi o OC). Dziś miałem telefon o kontynuacje ubezpieczenia ALIANZ oszalał w zeszłym roku płaciłem z NW 575 złotych dziś chcą 1623 złotych (to jest ponad 280% zwyżki). Nie maiłem żadnych przygód.
Kojarzę, że ktoś z forum zajmował się ubezpieczeniami . Poradzicie ?  


Forumowicz Dehnel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muszę ogarnąć to do 15.04.2017. Rankomat wypełniłem mam ofertę na 1150 ale czekam na kontakt (poprosiłem dwie firmy) ... zobaczymy

kojarzę, że ktoś z forum pomagał dobrze ubezpieczyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Aga napisał:
Wszystkiego gość się chyba uwziął, a jak mu powiedziałam, że jest lekko nadgorliwy to mi nie chciał podbić z powodu nie do końca dobrze świecącego halogenu ( :blink: ) i przepalonej żarówki nad rejestracją :facepalm:
Zajrzał wszędzie gdzie się dało, mam gaz od kilku lat, ale takiego przeglądu to w życiu nie miałam. Na drugim stanowisku w międzyczasie przejechało co najmniej 5 aut, aż go kolega ponaglał ... że w ten sposób nic nie zarobią


Czepił się czegoś w instalacji?

 

Edit. Dziś moja żona była w Lemar Forkiem na przelocie. Głośności nie badali. Diagnosta powiedział, że fajnie mruczy i cichutki jak na nie-serię, a tak poza tym to chciał kupić OBKa. 

 

Edytowane przez dr.elich
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też zawsze robię w  Lemarze na Milskiego i zawsze szybko i bezproblemowo... Co więcej, wychodzą z założenia, że jak ktoś ma Subaru to sam dba o to :) Nawet nie chcą się karnąć do środka :rolleyes:

Kiedyś robiłem przegląd na Chełmie, chyba Biegańskiego, i tam mają rolki, ale zapewniali, że są dostosowane do 4x4.

 

Co do ubezpieczenia to polecam Avivę, ale ja biorę pakiety a samo OC może wychodzić inaczej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co najtaniej wychodzi aviva ale będę walczył dalej ... możliwe, że Forek pójdzie na sprzedaż ale zanim podejmę decyzję muszę znaleźć inne auto (najlepiej XT w AT) . No i muszę się uśmiechnąć do posiadaczy forka XT polifcie czy pozwolą przymierzyć fotelik tyłem do kierunku jazdy (do mojego SF wchodzi ale mam za mało miejsc z przodu i jest słabo).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.03.2017 o 11:25, cianbo napisał:

 

 

SunCar ul. Śnieżna w Gdańsku, boczna od Marynarki Polskiej.

Nie mają rolek, tylko płyty, także bez obaw można tam jechać autem z AWD.

Dzięki - przegląd przeszedłem, ale do tematu podchodzą bardzo skrupulatnie i na głośniejszym niż mój Devil wydechu nie ryzykowałbym tam jechać. Sprawdzane było wszystko, włącznie z testem jakości spalin :unsure:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Qóba napisał:

Dzięki - przegląd przeszedłem, ale do tematu podchodzą bardzo skrupulatnie i na głośniejszym niż mój Devil wydechu nie ryzykowałbym tam jechać. Sprawdzane było wszystko, włącznie z testem jakości spalin :unsure:

 

To albo się coś zmieniło, albo jak jesteś u nich pierwszy raz, to tak sumiennie podchodzą do badania.

Jeżdżę tam już trochę lat i nigdy się przesadnie nie czepiali. No nic, w czerwcu kończy mi się badanie tech. i wtedy się okaże ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, że chciałem kupić? W sezonie nie dbają o takie rzeczy, robią na sztukę. Ostatnio w nie-ASO pobliskim zmienialem, ale wątpię, by im się chciało.

 

PS. Ty masz nieseryjny dolot w Forku? Miałem Cię zapytać i ciągle zapominam.

 

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...