Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

Podasz więcej szczegółów? Auto w specu cywilnym da radę? I kierownik bez doświadczenia w wyścigach? Da się tam we 2kę jednym autem na zmianę ścigać? To bym żonę wziął.

 

ja uważam, że warto na takie pojeżdżawki przyjeżdżać czymkolwiek po to, żeby podnosić swoje umiejętności jako kierowca oraz żeby poznawać granice możliwości auta (nie wspominając o zwykłym "wyjeżdżeniu się" :)). Pierwszy raz w Borsku byłem Forkiem SBD. Śmiali się, mówili, żebym tylko rolki nie trzasnął na pierwszym przejeździe, ale co z tego :)

 

Nikt nie sprawdza, kto jeździ autem więc możesz na zmianę z kimś prowadzić. Jedyne co jest specyficzne w takiej formie jak była w ten weekend to taka, że jeździłbyś z innymi na torze więc raz na jakiś czas trzeba będzie kogoś puścić, żeby go nie hamować. Ale byli ludzie z VW Borą czy Fordem Focusem 1.6 w gazie i radzili sobie (miejscami lepiej ode mnie  :angry: <face palm>). 

 

 

 

Cześć z racji, że 3 dni temu przeprowadziłem się do Gdańska z odległej o jakieś 400 km wielkopolski stwierdziłem, że warto się przywitać z wami (miejscowymi) tutaj Do zobaczenia na drogach trójmiasta i mam nadzieje na jakimś spocie

Witojcie :)

Edytowane przez m4ver
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć :) z racji, że 3 dni temu przeprowadziłem się do Gdańska z odległej o jakieś 400 km wielkopolski stwierdziłem, że warto się przywitać z wami (miejscowymi) tutaj :) Do zobaczenia na drogach trójmiasta i mam nadzieje na jakimś spocie :)

Witaj w Trójmieście :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Podasz więcej szczegółów? Auto w specu cywilnym da radę? I kierownik bez doświadczenia w wyścigach? Da się tam we 2kę jednym autem na zmianę ścigać? To bym żonę wziął.

:needpics2as1fs:  

 

 

 

tak jak napisal m4ver bierz auto i trenuj.

jak lookam na te przejazdy z gory to nie nalezy miec kompleksow ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Podasz więcej szczegółów? Auto w specu cywilnym da radę? I kierownik bez doświadczenia w wyścigach? Da się tam we 2kę jednym autem na zmianę ścigać? To bym żonę wziął.

:needpics2as1fs:  

 

 

 

tak jak napisal m4ver bierz auto i trenuj.

jak lookam na te przejazdy z gory to nie nalezy miec kompleksow ;)

 

 

Żona nie jeździła sportowo nigdy chyba. Nie wiem czy spokojniejszego miejsca do nauki podstaw jednak nie poszukać. Z tego co piszesz jakieś tempo jazdy tam jednak jest. Myślałem, że na tym forum chwalimy się autami...

 

Dobra w sumie w czwartek też bym się pisał :) można by jakieś fotki pstryknąć :) to co zwołuję ludzi ? tylko gdzie i na którą godzinę ? :)

 

Zaproponuj coś. Jakieś miejsce, gdzie ładne zdjęcia wyjdą. 

Edytowane przez dr.elich
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Żona nie jeździła sportowo nigdy chyba. Nie wiem czy spokojniejszego miejsca do nauki podstaw jednak nie poszukać.

to na SJSa, albo bednary.

innymi nie ma co sie przejmowac, jak powiesz organizatorom co i jak to przydziela Cie do grupy rekreacyjnej i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to właśnie chodzi. Czyli jest sens. Trzeba tylko poprosić, żeby z Wami być w grupie...

Na SJS to większa logistyka. Niestety za daleko. Najbliżej to łódź zdaje się.

A na Bednary to nie przyjeżdżają nadmuchane na 500KM Evo z 5ma kompletami opon? Tam jest miejsce dla amatorów?

 

Edit: Aha, sugerujecie zakładać tam jakiś komplet opon do zabicia, czy przy obecnych warunkach nie bawić się w przekładki?

 

No i pozostaje jeszcze dylemat - czym jechać. Impreza za ładna, Forek za szybki. Ale żona Forkiem na co dzień jeździ, więc to ma większy sens.

Edytowane przez dr.elich
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyluzuj, ja mowie o szkoleniu z doskonalenia techniki jazdy, a nie zawodach.

jak chcesz wpasc na Borsk to nie kombinuj, po prostu przyjedz.

pobawicie sie autem, zobaczycie jak sie zachowuje i pozniej na jakis kursik wyzbyc sie zlych nawykow i nabrac dobrych.

wpadnijcie na 2 auta i sie pozamieniacie.

nikt tam nie cisnie, zeby palowac, to Twoj czas i jezdzisz jak chcesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Termin już znany?

 

Na 1szy raz to chyba jednak wolę zająć prawy fotel i pilnować żony, by się nie zagalopowała, wiec raczej 1 auto. Czyli wsiadać w auto jak stoi, sprawdzić olej i jazda?

 

Czekam na Twój film by mieć argument w pertraktacjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swoją żonę wysłałem na Autodrom Pomorze na szkolenie I stopnia z instruktorem i uważam, że było warto. Faktem jest, że to kosztuje trochę (ok 400zł) ale to już takie prawdziwe szkolenie jest z szarpakami, slalomami itp. Była bardzo zadowolona :) Może taką opcję też warto rozważyć?

 

A co do Borska, to na prawdę nie ma co się spinać. Kiedyś też tak się wahałem czy warto i czy się nie ośmieszę itp. Ale Rybek i Ayo zawsze zachęcali i dodawali odwagi :) Teraz w weekend był Polonez FSO nawet :)

Edytowane przez m4ver
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://autodrompomorze.pl/pl/wyroznione/915/

 

Takie coś np?

 

1h trochę słabo. Z tego pewnie 10 min i pozycji za kierownicą.

 

Ja robiłem takie szkolenie z bezpiecznej jazdy u kumpla, ale to był wieczór teorii i cały dzień jazdy 1 on 1. Tylko to wyższa logistyka była by ogarnąć lotnisko itd. Taka komercyjna opcja kusząca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No 2h indywidualnego to już spokojnie wystarczy chyba. Tam wykładu jest z 30 min jak dobrze pamiętam a potem praktyka. Uczestniczyliśmy tylko w grupowych szkoleniach więc nie wiem do końca jak wyglądają indywidualne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zone zapisalem na szkolenie w bednarach, o tyle fajnie, ze moglem tez w tym uczestniczyc, siedzialem sobie z boku i rowniez sluchalem calkiem ciekawego wykladu, pozniej na prawym w samochodzie spokojnie krzyczalem na zone, zeby sie nie stresowala ;) na poczatku najwazniejsza jest praca rak na kierownicy i przekladanie lapek, dobrze zlapac jakies podstawy z balansu samochodem, a pozniej juz tylko praktykowac w codziennej jezdzie.

w sumie mam za soba 1 szkolenie I stopnia i z 5 razy robilem II stopien, bardzo polecam.


 

 

Ale Rybek i Ayo zawsze zachęcali i dodawali odwagi

Pan mnie chyba z kims myli ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ok, dzięki za info. Będziesz jutro na spocie? Wydechu byśmy posłuchali.

Daj spokój, wydech w częściach jest jeszcze, montaż dopiero w przyszyły piątek :/ Nie wiem czy dam radę jutro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Pan mnie chyba z kims myli
 

 

Jak chwalą to się uśmiechaj i :yahoo:  :)

 

 

 

Masze ulubione nie-ASO, czy gdzie indziej?
 

 

Tak, nie-aso

Edytowane przez m4ver
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto się dziś ok. 11 spotkał z moją żoną na światłach pod Manhattanem? 2 czarne Forki stanęły obok siebie na światłach. Żona nie mogła się ścigać, bo teściową wiozła...

 

Co do dzisiejszego już spota - może ustalmy czas i miejsce. Tam gdzie ostatnio?

Edytowane przez dr.elich
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...