Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

udało mi się, żonka porobiła sobie boczki na parkingach. Śmiszne sceny to golf GWE tarzający się prawie w miejscu :)

Aha, kontrola trakcji na niewiele pozwala


Druga lokalizacja. Czyli Plaża przy Westerplatte. Właśnie ruszam z Gdyni.  

 

jak byliśmy to było z chyba 6 aut, czyli tłok i jakoś nie chciałem dostać strzała od jakiegoś mistrza w BMW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melduje że:

 

- na Ergo jest jakaś impreza, sporo aut na parkingu + Policja - nie polatasz

- Leclerc - Policji brak za to trochę aut na parkingu - polatasz ale trzeba uważać

 

Tak ogólnie okolice stadionu Energa podłoże "przyjazne" dla Subaru - Marynarki Polskiej + Załogowa placyk zaliczone ;)

 

taki krótki raport

pozdro

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem wczoraj na tym podwójnym parkingu. Od około 20, do 22. Frekwencja była zmienna od samotności do maksymalnie 6 aut. Było sporo zabawy, nawet filmiki sobie nakręciłem. Niestety z powrotem obwodnica stała i powrót to była męka dzięki ciężarówkom, które nie mogły podjechać pod górki. Beztytuu_zpskunibhg6.jpg

 

P.S. Pozdrawiam Legasia, którego wyprzedziłem na Estakadzie Kwiatkowskiego, przed drugą w nocy.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem wczoraj na tym podwójnym parkingu. Od około 20, do 22. Frekwencja była zmienna od samotności do maksymalnie 6 aut. Było sporo zabawy, nawet filmiki sobie nakręciłem. Niestety z powrotem obwodnica stała i powrót to była męka dzięki ciężarówkom, które nie mogły podjechać pod górki. Beztytuu_zpskunibhg6.jpg

 

P.S. Pozdrawiam Legasia, którego wyprzedziłem na Estakadzie Kwiatkowskiego, przed drugą w nocy.

To jakoś pechowo się mineliśmy. Ja pojechałem miastem i problemów o 22 już nie było

A , Nie, źle, ja tam widziałem tłok i pojechałem dalej.

Kropek, jak Twoje quattro? żyje jeszcze?

Edytowane przez AdaSch
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faza20,

 

jednak uśmiechnąłbym się w sprawie płytki CD z mapami do imprezy. Miałem chwilkę czasu i jest szansa, że otwieranie navi i ten tilt nie działa u mnie bo mam płyty outbacka,

 

Ostatnio przydałby się czytnik CD ale w tej wersji loadera do navi to u mnie w ogóle tego nie widać. Możesz mi gdzieś zgrać obraz płyty?

Edytowane przez AdaSch
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Czy ktoś z Was słyszał o urządzaniu pojeżdżawek po jeziorach w naszym regionie, podobnie do tego co odbywa się na Kinkajmach? Czekam na wieści kiedy Kinkajmy startują aby się tam wybrać, ale zastanawiam się też czy jest taka atrakcja bliżej niż 200km od 3miasta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic mi nie wiadomo aby już w tym roku był tam trening. Raczej organizowany jest z wyprzedzeniem i z ulicy to pewnie ciężko się wbić.

 

Na rajdowym trójmieście będzie pewnie info z wyprzedzeniem. Jak będę coś wiedział to wrzucę tu info. No i jeszcze z zeszłego roku w tym samym miejscu:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...