Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

@@tzd

DIT + CVT kiedyś do EU dotrą.  ;)

Fotele w Forku sprawiają wrażenie tragicznych, ale nie jest tak źle wbrew odczuciom. No .... siedzi się jak na taborecie i trzymania bocznego brak - to fakt.  :P

Konie są, ale z powodu braku kopa w plecy to ich nie czuć. :biglol:

Kopa brakuje bardzo i przez to ma się obawy czy samochód ruszy, czy dasz radę się włączyć do ruchu na czas itp. Ale później patrzysz w lusterka i na wskazówkę prędkościomierza i jesteś w szoku jak to tak łatwo poszło.  B)

Edytowane przez Platon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Nijak to się ma do mojego starego stuningowanego (250KM) forka z 5MT, da się jeździć, ale gdzie te konie...? gdzie kopnięcie w plecy?...

no właśnie, gdzie te konie? gdzie te niutki?


 

 

Ale później patrzysz w lusterka i na wskazówkę prędkościomierza i jesteś w szoku jak to tak łatwo poszło. 

to fakt, niby nic się nie dzieje a tu 90 na liczniku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

siedzi się jak na taborecie i trzymania bocznego brak - to fakt

na szczęście tak czy siak cierpliwie czekam na nowy rocznik a może nawet model, może coś zmienią w fotelach, chociaż trochę :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpowiedzcie proszę gdzie w Gdańsku pojechać na serwis klimatyzacji (przestała chłodzić)?

Napisałem już do ASO ale nie wiem czy oni się klimą zajmują i czy cena będzie rozsądna.

 

W ASO kompletny przegląd klimy wraz z napełnianiem, odgrzybianiem i nowym filtrem 550 zł brutto.

Edytowane przez faza20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym sie pisal na 7mego wieczorem :-)

 

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

 

OK! To ja zaproponuję miejsce... Aby było wygodnie to się dostosuję i w promieniu 50km od półwyspu Kassandra ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra to spot 21.07 na godz. 20 ale frekwencja min 4 auta :P:D zobaczymy ile osób będzie mogło :D

ponieważ parking na końcu JPII jest płatny 24h to zmiana miejscówki - i tutaj propozycja:

1) westerplatte - tunelem całkiem sprawnie i szybko

2) ergo lub energa arena - ale nie wiem jak tam z wjazdem i parkowaniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parking przy plaży na Westerplatte też jest płatny, ale nie wiem do której chłopaki tam siedzą.

 

Na parking przy stadionie można wjechać (chyba?) tylko od strony MP ale nie wiem czy całą dobę jest tam otwarta brama...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...