Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Czy ktoś korzystał z tego toru:

 

http://motopark.torun.pl/#

 

?

Warto tam się wybrać?

400 za cały dzień to nie jest źle i niedaleko. Pozdr

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

To może ktoś się wybiera na SJS 26.02? :)

Edytowane przez owad
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Czy ktoś korzystał z tego toru:

 

http://motopark.torun.pl/#

 

?

Warto tam się wybrać?

400 za cały dzień to nie jest źle i niedaleko. Pozdr

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

To może ktoś się wybiera na SJS 26.02? :)

 

Ja byłem tam na szkoleniu na kwalifikację i sam obiekt jest spoko, chociaż byłem tylko na płycie poślizgowej. Upalali tam coś na motorkach, potem jakieś drifty były więc coś tam można pojeździć ;) Samo szkolenie nie wiem jak wygląda, ale z chęcią sam bym się wybrał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkolenia w Toruniu to chyba nie ma. Jest wjazd płatny i tyle. Ciekawi mnie tylko jak tam jest z organizacja.

 

Wynajęcie toru na cały dzień to 4k netto.

Byłem tam w listopadzie na imprezie co Gacek organizował. Tor spoko, chociaż mógłby być dłuższy (nie było wjazdu na część rallycrosową - szuter). Napisz do użytkownika "Subary", na pewno poopowiada trochę więcej o obiekcie i o Toruniu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Torunski tor - okrazenie zajmuje ok.1min, nowy asfalt, porownywalny do autodromu pomorskiego choc bez wzniesien, drifterzy uwielbiaja tu smigac bo sa zakrety do przekladek, na yt powinien byc jakis film

Edytowane przez lukas.stk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawił mi się problem w Imprezie pod postacią wody w bagażniku - najpewniej przecieka przy śrubach tylnego spoilera (2 z nich skorodowały).

 

chcę to szybko i porządnie zrobić. Czy możecie polecić jakieś miejsce najlepiej w okolicach Moreny? Zwykle robiłem rzeczy blacharskie na Stalowej w serwisie na K, względnie w Pruszczu - bo do tych zakładów wysyła ASO. Chciałbym jednak - jeśli się da - tak prostą rzecz zrobić w okolicy i od ręki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Imprezki, która wracała wczoraj z Gdańska Głównego Błędnikiem i Al.Zwycięstwa koło 18:00 i bardzo miło mruczała do uszka mojej żonie jadąc obok. Dzięki temu przybliżył sie moment zakupu takiego cudeńka bo do tej pory było stanowcze nie ;))) a po tym spotkaniu było "nawet pozwoliłabym Ci kupić takiego" :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam subarowiczów z trójmiasta. Mam takie pytanie do Was. Czy jest gdzieś w trójmieście lub okolicach magik od subaru? po półrocznej walce z nie odpalaniem poddaję się i chcę ją oddać do kogoś kto ogarnia subarki. Możecie kogoś polecić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam subarowiczów z trójmiasta. Mam takie pytanie do Was. Czy jest gdzieś w trójmieście lub okolicach magik od subaru? po półrocznej walce z nie odpalaniem poddaję się i chcę ją oddać do kogoś kto ogarnia subarki. Możecie kogoś polecić?

Poszla pw

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...