Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

Duży wpływ na tę sytuację ma na pewno też słyszalny w dzisiejszych czasach na każdym kroku: "brak czasu". Sam po sobie widzę, że praca nie pozwala mi na wiele wolnego, a każdego wieczoru ciągle jest coś do zrobienia i trudno się zorganizować, bo w końcu każdy chce też móc wreszcie usiąść na dupie:)

 

 

pitbull418--> Jak w styczniu kupowałem Subaru, to mniej więcej od razu trafiłem na to forum. Pamiętam, że czytałem wszystkie wątki jakie tylko w ręce mi wpadały, bo czekałem na dopełnienie formalności rejestracyjnych (co w moim przypadku spotkało się chyba z wszystkimi możliwymi przeciwnościami), więc chciałem wykorzystać ten czas na jak najlepsze zapoznanie się z tematyką Subaru. No i zmierzam do tego, że wielokrotnie wtedy trafiłem na stare posty ludzi, którzy pisali o pozdrawianiu na drodze innych użytkowników Subaru. Początkowo wydawało mi się, że faktycznie może tak to wyglądać, bo tych samochodów nie ma tak wiele. Z tym, że dopiero jak sam kupiłem Subaru i zacząłem zwracać uwagę na te auta na drodze, to okazało się, że jest ich mnóstwo w Trójmieście. Wcześniej nigdy na drodze nie zauważyłem takiego jak mój, a od stycznia widziałem już 4 albo 5, z czego dwa (w innym kolorze co prawda) często stoją przecznicę od mojej pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ku przestrodze - ostatnio Policja ustawiła się na AK w Gdańsku na trawniku rozdzielającym obie jezdnie i łapali na suszarkę z obu kierunków.

Piszę o tym, bo nie ma tam żadnej zatoczki i innego wynalazku, gdzie niebieskich można się spodziewać... :idea: Są takie miejsca o których wiadomo, że trzeba się tam pilnować i zwolnić. A tu?

Dla mnie to było kompletne zaskoczenie i cudem tylko uniknąłem trafienia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lipton,

no całkiem sporo, ale prawie nikt z dieslem/ lub czymś nowym a przynajmniej nie jeździ na spoty :mrgreen: chociaż tych aut jest od zatrzęsienia na trójmiejskich drogach.

Pozdrawiam

no potwierdzam Twoje słowa co chwile widzę jakąs subaryne ( forka impre legasia ) i zadna nie ma swiń oraz nie widac tych ludzi na spotach wieć trzeba zrobić jakieś promowanie subaru w trójmieście a mianowicie naszych co czwartkowych spotów ;)

 

 

A ja zawsze myślałem, że te forum i spoty to pewna Subarowa Elita, dla której ta marka to nie tylko samochody, ale styl życia, pewna pasja, która nie ustaje nawet po sprzedaży zabawki i kupnie żonie auta do jazdy (jak w moim przypadku)... W każdym razie cieszyłem się bardzo, jak zostałem zaproszony na pierwszego spota i cieszy mnie do tej pory, że trafiają tu nieliczni, którzy wiedzą o co chodzi, mają pasję, lubią ludzi, wymianę poglądów i doświadczeń, kręci ich mimo wszystko bezpieczna jazda i chcą umieć więcej, niż inni na czarnym pasku asfaltu (i nie tylko... :mrgreen: ). Owszem, przez jakieś dwa lata, odkąd ja uczestniczę w spotach przewinęło się dość sporo ludzi, ale jak widać trwa przy tym garstka najwytrwalszych. I o to chyba chodzi... nic na siłę, marketing nie jest nam potrzebny. Jak ktoś chce i poczuje to co my,to sam do nas trafi bądź przyprowadzi go kolega, a jak już przyjdzie, to zostanie na pewno miło przyjęty.

 

Mistral

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przed czy za ostowicką jadąc do góry?

 

Za ostowicką jakieś 400-500m... :wink:

 

-- Cz sie 23, 2012 2:38 pm --

 

Przepraszam, obejrzałem materiał video i to było ok. 100m za Jabłoniową.

 

:arrow: http://youtu.be/fHOFSzm-Ccg?t=20s (misiaki po lewej stronie 00:20)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja niestety dziś znowu nie zawitam na spocie :(

 

Nikko co do łapania w dwie strony, to widziałem taki numer na potokowej oraz jakoś nie dawno na trakcie św. wojciecha ( z tym że w tym przyypadku to było dmuchanko w obie strony - godzina koło 23 ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kropkowicz--> Kierowca przeżył z tego co czytałem na trojmiasto.pl. Z komentarzy pod newsem wynika, że tylko nogę ma złamaną. Jakieś Audi ponoć wyprzedziło tę Hondę i zajechało jej drogę. Ciekawe ile w tym prawdy, bo w komentarzach różne rzeczy ludzie czasem piszą.

 

Czy to jest to duże skrzyżowanie przy Hali Olivia gdzie się skręca na Uniwerek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kropkowicz,

Z opinii na trójmiasto.pl wynika, że ktoś mu zajechał drogę i uciekł. To jakieś audi. czy to jakiś uczestnik czy przypadkowa osoba? może słyszałeś opinie?

 

Pozdrawiam

 

-- 24 sie 2012, 10:26 --

 

Ayo, PW :arrow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...