Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

AdaSch, wrxowe krzesełka w skórce? Ładnie to wygląda

Tak, chyba po 3-trzech latach czatowania :mrgreen:

skóra perforowana, podgrzewana z poduchami 8) i pachnie nowością :shock:

Zastanawiałem się nad fotelami z STI ale jednak jestem trochę za "duży".

 

Dzisiaj wstępnie przymierzę kanapę - dół. W razie czego tapicer itd.

 

W niewiarygodnie dobrym stanie było auto. Fotel kierowcy nie ma nawet przytartych nitek nie wspominając o skórze. Piękne felgi 17" w ogóle wypasiona wersja WRX-a. Auto z roku 2006. Zero korozki przy śrubach montażowych, w ogóle 0 nalotu rudej.

 

NA oko, to kanapa tył wrx wagon jest taka sama gabarytowo jak w forku ale to na oko. Być może uda się przełożyć bez większej walki.

Aha, mam jakąś rozpórkę, dostałem w gratisie. Montuje się to pod siedzeniami pasażerów. Ja w forku czegoś takiego nie miałem albo nie zauważyłem.

 

Moje obecne fotele i kanapa będzie na sprzedaż jakby ktoś chciał :mrgreen: Wiadomo - stan BDB ale trzymania bocznego one nie mają żadnego. Natomiast są bardzo wygodne bo są jednak duże.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wstępne info

 

kanapa dół tył pasuje prawie idealnie, inny ksztal gąbki od dołu, cała eszta perfct nie licząc mocowania rozpórki dół ale mam na to pewien pomysł,

 

oparcie wstępnie pomierzyłem, jak dobrze pójdzie to wszystko będze on-bolt. Kształt itp takie same.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś się orientuje, gdzie w 3m można kupić jakieś "kredki" do rys na lakierze? Dziś rano zauważyłem, że jakiś ch.. przerysował mi prawe drzwi. Przednie i tylne...

 

Z tym nie pomogę, ale muszę powiedzieć, że twoje auto bardzo rzuca się w oczy tam gdzie stoi... może warto zmienić miejsce postoju? :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Młody,

Kiedy będziesz u mnie na dzielni :mrgreen:

Muszę podglądnąć jedno mocowanie u Ciebie kanapy

 

Pozdrawiam

 

Oj nieprędko. Jestem teraz w Suwałkach, praktycznie do końca września.

 

Ale na jakiś dzionek może na przełomie sierpnia/września wpadniemy z Izą, więc jeśli aktualne to może wtedy :)

 

W razie czego pisz, o które chodzi to pofocę co trzeba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Młody, Co za pech :x

Termin mi zupełnie nie pasuje

 

Co do fotek, potrzebuje fotkę jak masz zamocowaną rurkę pod kanapą pasażerów. Kanapa trzyma się na 2 śrubach 12-strakch

 

Jakość nie ma znaczenia, może buć nawet mms :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Młody,

Wielkie dzięki. Przeszczep trwa :mrgreen: chociaż są dość poważne problemy i to nie z pasowaniem.

 

Wstępnie chę chwalę, w stosunku do OEM forestera te trzymają jak dzikie :mrgreen: no i się mieszczę bez boleśnie 8)

IMAG0998.jpg

 

Pozdrawiam

 

p.s.

to to szorowało, krzywa blaszka :mrgreen:

IMAG0997.jpg

Warsztat otwórzcie i na słuch możecie naprawiać :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

owoc666,

Taki mały przebieg? ciekawe co w nim klęka, że tak szybko go sprzedaje drugi właściciel.

Pewnie mikropęknięcia głowicy :mrgreen:

na poważnie, co chciałbyś dokładnie wiedzieć? stan lakieru wnętrza czy coś mechanicznego?

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...