Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

oba parkingi są fajne, ale w zeszłym roku z Darkiem mieliśmy spory problem z zaparkowanymi autami... Gdy stały widać było jedną osobę, gdy wyjeżdżali obawiając się o swoje fury widać było dwie głowy :ph34r:. Kiedy wyślizgaliśmy śnieg do lodu i przenieśliśmy się na ten drugi parking to znowu towarzystwo zaparkowanych i zaparowanych fur nie było zadowolone i znowu pouciekali :lol:

 

czwartek mam sparing więc jak się w miarę wyrobię to dojadę trochę później

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, może ustalmy, że westerplatte, nawet jak warunki będą nie do końca, choć patrząc na parkingi u mnie pod pracą, to śnieg się nie roztopi - może być tylko bardzeij ślisko :evil: .

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Westerplatte są dwa miejsca gdzie można polatać bokiem (pomijając teren terminalu). Dwa parkingi przedzielone drogą, z czego jeden funkcjonuje jako zatoka/przystanek autobusowy (miejsce znane z zimowych spotów 10'/11') i parking przy przejeździe przez tory, obok psp. Imo ten drugi jest lepszy bo nie ma przejazdu przez drogę. Jest szerszy, przez co krawężniki nie mają tylu okazji do ataku, choć i tak za mały na odkręcenie 2ki. Nie jest to zaspa, szału nie ma, ale z braku laku... Byłem we wtorek, śniegu jest tyle co pudru na pączku (oprócz przystanku gdzie jest czarno), natomiast lód pod nim pozwala ślizgać się do woli.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no Wester Wester

 

http://rajdowetrojmi...37e484b77#25672

 

rajdowe3m ustawia sie na weekendowe Kopaniewo

 

ktos z was sie wybiera ?? z tego co obserwuje na kamerkach np. z Wladyslawowa, to w tamtych okolicach sypie snieg, caly czas.

 

http://www.interkar.pl/index.php?id=1567&kid=3&typ=mjpg

Edytowane przez bartek eg6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze zmieniłem na zimówiki bo straszą mandatami.... :wacko:

 

Piotr, nie zmieniaj... ostatnio, jak zmieniłeś to była lipa... świetnie sobie n letnich radzisz :-)

 

Przepis o obowiązku jazdy na zimówkach jest w Niemczech, u nas jeszcze nie, tylko trzeba odpowiednią głębokość trzymać. Pewnie jednak wprowadzą coś takiego tylko po to, aby mieć za co mandaty lepić i tak jak pisze Mzy zima będzie regulowana nie pogodą, a ustawą...

 

A ja właśnie czekam na kuriera, który ma mi dowieźć dwie Pirelki Sottozero :-)

 

 

Mistral

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no też mi się podobała, oświetlona widać gdzie się jedzie i szeroko całkiem- na tym parkingu dla autobusów prawie drzewo zaliczyłem:D minięte o jakieś 5cm. Mimo to koło bije bo przed drzewkiem był krawężnik:( /Emil

Edytowane przez D-Vmax
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstyd się przyznać, ale...zaspałem wczoraj na spota :( Ocknąłem się koło północy i stwierdziłem, że i tak już nie ma sensu raczej jechać :D

 

Byłem za to dziś na chwile na Westerplatte bo i tak musiałem załatwić coś mocno rano i... ładnie wyślizgaliście parking :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...