Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

co do spota czwartkowego to ja bym się pisał , Dla mnie lepiej 19 bo na 22 musze być w domu

Chętny

 

ps. Mam ogromną prośbę, potrzebuję  Waszej pomocy.

Moja Ania zgłosiła w budżecie obywatelskim projekt boiska wielofunkcyjnego a od 18.09.2017r. rozpoczyna się glosowanie. Zachęcam do głosowania na zgłoszony przez moją żonę projekt nr 17 CHEŁM - BOISKO WIELOFUNKCYJNE MIĘDZY PĘTLĄ TRAMWAJOWĄ ŁOSTOWICE ŚWIĘTOKRZYSKA A ZBIORNIKIEM RETENCYJNYM "AUGUSTOWSKA" (ORUNIA GÓRNA )

Będzie to boisko ogólnodostępne, czynne cały rok! Takiego nie ma w okolicy a dzięki Wam może powstać. Liczę na Wasze głosy! Żeby zagłosować trzeba mieć ukończone 16 lat i mieszkać w Gdańsku.
Głosowanie na stronie :


https://gdansk.budzet-obywatelski.org/wszystko-o-budzecie/glosowanie

 

Proszę o oddanie maksymalnej ilości głosów (5) na ten projekt oraz przekazanie informacji znajomym i rodzinie.

Z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ma ktos moze zapasowa srube M10x20x1,25 pod klucz 14? Sruba do mocowania jarzma tylnego zacisku w Legacy. Problem jest w rozmiarze lba sruby - standard to 17mm. Zamowilem juz w ASO, ale jesli ktos ma "od reki", to ja bardzo chetnie ;) Jedna srubka, a auto na podnosniku :/

T.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odzew, juz ogarnalem ;)

 Wczoraj sruby nie dotarly do ASO ;( moze dzisiaj sie uda. Ale okazalo sie, ze standardowe sruby z lbem 17mm tez pasuja (na styk). Teraz tylko zostalo mi przywrocenei stanu fabrycznego - wszedzie z tylu sa sruby z lbem 14mm i jest to b. wygodne przy demontazu ;)

 

T.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Czy jest na forum ktoś kto ma pojęcie o blacharce i znalazłby chwilę by rzucić okiem na moje auto i mi poradzić? 

Po poprawce nadkola zbierała się w Imprezie woda w komorze, gdzie jest lewarek. Miejsce to było zabezpieczone antykorozyjnie. Źródło problemu namierzyłem ostatecznie sam. 

Chciałbym jednak by ktoś bardziej obeznany ode mnie spojrzał i powiedział, czy są tam zalążki korozji i jak to zabezpieczyć. Mam wrażenie, że lakiernik zaczął mnie trochę zbywać bo za dużo reklamacji zgłaszałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj lepiej znac, co to za lakiernik, zebysmy go omijali
Ja niestety nie pomoge :/
 
 
T.
 
Robotę zrobił dobrze - nie mam powodu by na niego narzekać. Zaślepek pod zderzakiem jak ustaliłem nie było wcześniej. Naromiast uszczelka pod lampą w sedanie lubi puścić - ciężko o to winić lakiernika.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...