Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś poleci w 3City dobry serwis regeneracji maglownicy? Coś czuję że trzebaby zająć się tym tematem 

Podobno ciężko z tym jest w Trójmieście, nawet „na górce” nie chcą nikogo polecać.
Kolega regenerował w Sopocie ale nie wyszło to zbyt dobrze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kriskristoffers napisał:

No właśnie w Sopocie mam blisko z pracy i tak myślałem, ale właśnie te opinie :facepalm:

Jeśli chwile poczekasz to mogę swoją w bardzo dobrym stanie za niewielkie pieniądze odsprzedać, będę wymieniał na STI i mi zostanie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, dr.elich napisał:

A polecicie kogoś, kto dobrze i niekoniecznie tanio ogarnie konserwację podwozia w Forku?

W Rumii jest pewien warsztat, pracuje tam jeden gosciu ktory kocha stare japonce, i ostatnio wspominal mi ze po godzinach zajmuje sie wlasnie konserwacja podwozi.  Kolega sprawil na mnie dobre wrazenie, zdecydowanie wie o czym mowi. Gdybys chcial dac mu szanse to PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.08.2019 o 17:04, prezespolski napisał:

Brak dwóch świateł stopu (spojler i prawa lampa).

a zanasz kogoś z GKA, GKS, GWE itp kto zmienia żarówki :evil2: ja mam wrażenie, że z tych rejonów nikt nie wie, że żarówki są wymienne :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.08.2019 o 22:26, dr.elich napisał:

Chciałbym kogoś, kogo efekty pracy ktoś widział po przynajmniej 1-2 latach. Ale jeśli nikogo takiego nie znajdę - poproszę o adres.

Mega ciężki temat - wiem co mówię - we wrześniu mam trzecie podejście do tematu. Generalnie zawsze po zimie coś się działo więc na razie nikogo nie polecam.

Jak ten warsztat da radę to dam w przyszłym roku po zimie znać. Generalnie koszty dla progów i nadkoli tył to rząd 5k+ a i tak się nie ma pewności czy nie wyskoczy rudzielstwo...

Zrobienie dołu tył ze ściągnięciem zawiasu itp to koszt ok 3k

 

Winni też są wszelcy mechanicy - po naprawie wszelkie śruby powinny byś spryskane woskiem w spray. Mega zabezpiecza i nie przeszkadza potem w demontażu. jak tego nie zrobisz to problem jest potem z każdą śrubą którą odkręcasz.

 

No i przy okazji

 

Kompletna kanapa czarna skóra forester II 2006 SG OEM

to ogłoszenie to dopiero początek - sprzątam garage, a tam jest pełno graciarni której już mój forek nie potrzebuje.

Ktoś chce tylny spojler na klapę pomalowany na kolor J32 czyli obsidian black - 50 pln ?

kopia spoilera z FXT STI - Robił to jeden z forumowiczów ze swojego wzoru.

Edytowane przez AdaSch
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie ze strefy ekologicznej - czy niepotrzebne części np dyfer czy mogę wrzucić do pojemnik metal plastik:krecka_dostal::mrgreen:

mam też stare kanapy czyli gąbki i stelarze i wiele innych - jak się pozbyć ogromnej ilości różnych części?

Sporo mam tego po swapie z FXT STI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@AdaSch jestem  w odwiedzinach u Rodziców, do niedzieli rano, dziś po 17 podjadę jeszcze do garażu, później może jakiś mini spot ? :D

 

 

8 godzin temu, AdaSch napisał:

czy niepotrzebne części np dyfer czy mogę wrzucić do pojemnik metal plastik

 

wg mnie nie, na koszu na śmieci w mojej okolicy (tzn okolicy mojego garażu) jest napisane, aby nie wrzucać części samochodowych... też mam trochę żelastwa (np. skrzynię biegów :D) którego chcę się pozbyć, będę próbował wywieźć to do skupu złomu, może jeszcze z 5 zł na paliwo się zwróci :)

Pogiętą felgę z GT-ka sprzedałem na złom za chyba ok. 30 zł, czas i paliwo na dowiezienie mi się zwróciło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...