Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

23 minuty temu, dr.elich napisał:

Zaszczytem bym tego nie nazwał - Twój wygląda znacznie lepiej. Ale popracujemy nad tym, gdy już ktoś poleci naprawdę dobrego blacharza.

Wybieram się na poprawki lakiernicze, bo mi klar odłazi na zderzaku, masce i lusterku. Ale to chyba na wiosnę dopiero.

Jak będzie jakiś spot to pogadamy ;)

1 minutę temu, dr.elich napisał:

Ok, już rozumiem. I przepraszam.

Spoko ;) moderator czuwa :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy jest na TF ktoś z Gdańska, kto ma Forka SH N/A MT? Być może taki zakupię dla żony ale daleko jest i chce, żeby sobie zobaczyła czy pasuje jej jak chodzi skrzynia. Podjadę i piwo przywiozę :) albo kwiaty :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć 

potrzebna pomoc w głosowaniu :D Moja Ania zgłosiła projekt i walczymy aby przeszedł

 

Zachęcam do głosowania na projekt nr 12 CHEŁM - BOISKO WIELOFUNKCYJNE MIĘDZY PĘTLĄ TRAMWAJOWĄ ŁOSTOWICE - ŚWIĘTOKRZYSKA A ZBIORNIKIEM RETENCYJNYM "AUGUSTOWSKA" (ORUNIA GÓRNA )

Będzie to boisko OGÓLNODOSTĘPNE, o nawierzchni poliuretanowej - czynne cały rok! Takiego nie ma w okolicy a dzięki Wam może powstać..

Boisko ma być wyposażone w 2 bramki do gry w piłkę nożną i ręczną, 4 kosze do gry w koszykówkę, 8 ławek, kosz na śmieci, stojak rowerowy - otoczone ogrodzeniem o wys. 4m. wraz z piłkochwytami. Liczymy na Wasze głosy! Aby zagłosować trzeba mieć ukończone 16 lat i mieszkać w Gdańsku.

Głosowanie na stronie :

https://gdansk.zetwibo.pl/voting/info

 

Jeśli chcesz nam pomóc w promowaniu tego projektu - udostępnij i daj znać!

 

41752370_266115214231626_3432620919040770048_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, yaro napisał:

cześć 

potrzebna pomoc w głosowaniu :D Moja Ania zgłosiła projekt i walczymy aby przeszedł

 

Zachęcam do głosowania na projekt nr 12 CHEŁM - BOISKO WIELOFUNKCYJNE MIĘDZY PĘTLĄ TRAMWAJOWĄ ŁOSTOWICE - ŚWIĘTOKRZYSKA A ZBIORNIKIEM RETENCYJNYM "AUGUSTOWSKA" (ORUNIA GÓRNA )

Będzie to boisko OGÓLNODOSTĘPNE, o nawierzchni poliuretanowej - czynne cały rok! Takiego nie ma w okolicy a dzięki Wam może powstać..

Boisko ma być wyposażone w 2 bramki do gry w piłkę nożną i ręczną, 4 kosze do gry w koszykówkę, 8 ławek, kosz na śmieci, stojak rowerowy - otoczone ogrodzeniem o wys. 4m. wraz z piłkochwytami. Liczymy na Wasze głosy! Aby zagłosować trzeba mieć ukończone 16 lat i mieszkać w Gdańsku.

Głosowanie na stronie :

https://gdansk.zetwibo.pl/voting/info

 

Jeśli chcesz nam pomóc w promowaniu tego projektu - udostępnij i daj znać!

 

41752370_266115214231626_3432620919040770048_n.jpg

Tak się jakoś fajnie złożyło, że oddałem dwa głosy na ten projekt, zatem musi być interesujący. Fajna inicjatywa :)

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mi podstawisz swojego Forka z tym plakatem to chętnie po mieście się pokręcę i będę zachęcać do głosowania :)

53 minuty temu, Aga napisał:

Nie ma już indeksów :OO:

 

Oj tam, oj tam. Wykorzystasz swój urok osobisty i Ci nie odmówią :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem kogo, ale w tym tygodniu jadąc gdańską aleją Zwycięstwa w godzinach wieczornych, gdzieś chyba na wysokości czołgu - pozdrawiałem "awaryjnymi" swoim srebrnym OBK, niebieski OBK, chyba na gdańskich numerach. Tylna szyba oklejona w naklejki zlotowe Plejad ;) oczywiście odpowiedziano mi "długimi". Taka miła historia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...