Skocz do zawartości

BOV do Subaru


lezo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

OD lat marzyłem o Subaru, wreszcie jak niektórzy już wiedzą udało mi się zrealizować to marzenie i zanabyłem WRXa MY05 EU SPEC, od zawsze tez podobał mi się odgłos BLOW OFF Valve'a.

 

I teraz pytanie jaki kupić, co polecacie i czy są jakieś minusy takiego bajeru?

Pare razy dobrze go słyszałem u Niuńka, u Barta też, ale teraz chyba są na urlopie bo nie mam z nimi kontaktu. WYPOWIEDZCIE SIE :)

 

Michal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 345
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Lezo ja w piatek mam miec HKSa i tobie rowniez go polecam jezeli nie chcesz miec problemow tak jak to Azrael napisal.

 

 

POLECAM HKS mam go u siebie i naprawde miły dzwiek wydaje ale dopiero przy ładowaniu 1.2 bara bo na serii to jak gwizdek działał teraz wydaje naprawde ładny dzwiek:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś z Was dojście do BOV-ów HKS? Chciałbym kupić, ale 1600 PLN za gwizdek to średni deal :twisted:.

 

Tak przy okazji: czy ktoś orientuje się, jakiej marki BOV jest w sklepie internetowym subaru? Bo sądzę, że - aby nie utracić gwarancji - będę musiał wybrać właśnie ten... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś z Was dojście do BOV-ów HKS? Chciałbym kupić, ale 1600 PLN za gwizdek to średni deal :twisted:.

 

Tak przy okazji: czy ktoś orientuje się, jakiej marki BOV jest w sklepie internetowym subaru? Bo sądzę, że - aby nie utracić gwarancji - będę musiał wybrać właśnie ten... :roll:

Panowie, po co płacić za coś, co może być drobre i sprawdzone w cenie ~600-800. I z tego co pamiętam chyba produkowane jest w Polsce czyli BlowOFF Valve 2M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, po co płacić za coś, co może być drobre i sprawdzone w cenie ~600-800. I z tego co pamiętam chyba produkowane jest w Polsce czyli BlowOFF Valve 2M.

 

Hmmm... dotychczas szedłem, jeśli chodzi o wyposażenie, po "kawiorowemu" - defi, blitz itp. Ale biorąc pod uwagę, że BOV i tak jest schowany... :roll:

 

BigG - mówiłem właśnie o tym BOV-ie, do którego dałeś link.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na allegro jest chyba kilka róznych blow off'ów np.

 

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=121325994

 

Nick na allegro jest zbieżny z nickiem jednego Forumowicza - zapytaj go na PW. Sam też to zrobię 8).

 

Xbike, Azrael - macie namiar na 2M? Zadzwoniłbym i ustalił, jak dużo zachodu wiązałoby się z dorobieniem flanszy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xbike, Azrael - macie namiar na 2M? Zadzwoniłbym i ustalił, jak dużo zachodu wiązałoby się z dorobieniem flanszy...

 

Michal ma ode mnie matryce flanszy, gdyby nie znalazl, moge Ci wypozyczyc tą którą jest w moim aucie /jeszcze przez chwile nim nie polatam/. Dorobią na Prymasa Tysiąclecia lub na Jana Kazimierza /najbliżej z naszych okolic/, gdyby co PW.

 

[ Dodano: Sro Sie 16, 2006 1:28 am ]

2M to bardzo fajna firma z właścicielem znającym się na rzeczy :-)

 

Uprzedzam, ze Bov od Devila nie ma regulacji napięcia sprężyny na żadnym tłoczku, ja w swoim /po wskazowkach Mchala/ robilem pewne modyfikacje - dziala ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xbike, Azrael - macie namiar na 2M? Zadzwoniłbym i ustalił, jak dużo zachodu wiązałoby się z dorobieniem flanszy...

 

Michal ma ode mnie matryce flanszy, gdyby nie znalazl, moge Ci wypozyczyc tą którą jest w moim aucie /jeszcze przez chwile nim nie polatam/. Dorobią na Prymasa Tysiąclecia lub na Jana Kazimierza /najbliżej z naszych okolic/, gdyby co PW.

 

[ Dodano: Sro Sie 16, 2006 1:28 am ]

2M to bardzo fajna firma z właścicielem znającym się na rzeczy :-)

 

Uprzedzam, ze Bov od Devila nie ma regulacji napięcia sprężyny na żadnym tłoczku, ja w swoim /po wskazowkach Mchala/ robilem pewne modyfikacje - dziala ok.

Ale z tego co pamiętam, to on ma i te z reglacją, i te bez regulacji?? ale mogę się mylić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do seryjnego auta najlpeiej żaden, ale jak juz musisz to coś renomowanej firmy o konstrrukcji zapewniającej szczelność na wolnych obrotach. HKS, Greddy, Forge....

 

Czemu zaden najlepiej? Bo za male doladowanie? Czy jakie minusy?

 

[ Dodano: Sro Sie 16, 2006 7:39 am ]

bart1000 nie ma BOVa :mrgreen:.

 

 

Hehehehe, sorry, za duzo wrażeń na jeden wieczór było :)

 

[ Dodano: Sro Sie 16, 2006 7:39 am ]

Lezo ja w piatek mam miec HKSa i tobie rowniez go polecam jezeli nie chcesz miec problemow tak jak to Azrael napisal.

 

Tak pewnie zrobie, daj znac jak założysz to się ustawimy na prezentację ;>

 

[ Dodano: Sro Sie 16, 2006 7:41 am ]

Lezo ja w piatek mam miec HKSa i tobie rowniez go polecam jezeli nie chcesz miec problemow tak jak to Azrael napisal.

 

 

POLECAM HKS mam go u siebie i naprawde miły dzwiek wydaje ale dopiero przy ładowaniu 1.2 bara bo na serii to jak gwizdek działał teraz wydaje naprawde ładny dzwiek:)

 

 

No w planie jest kompletny wydech Hayward&Scott i mapowanie silnika, wiec wtedy bewnie bedzie jak trzeba. Mowisz, ze do tego momentu nie ma sensu ? Jaki jest odgłos na serii?

 

[ Dodano: Sro Sie 16, 2006 7:43 am ]

lezo widze ze masz takie same poglądy na temat wyglądu i koniecznego wyposażenia wrx co ja :D,

 

 

Hehehe, jasna sprawa bęben_wrc! Zreszta na dobre fotele od STI albo EVO tez bede polowal, ale wszystko w swoim czasie, dopiero co fura zakupiona :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...