Skocz do zawartości

Hamulce - klocki, tarcze itp.


Patryk55XL

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Ja właśnie zakupiłem LUCASa 130 zł - pierwszy tani zakup do Imprezki :)

Zobacz czy nie maja do Twojej.

 

jezdzilem na lucasach w GT. Na poczatku bylem zachwycony - ale ja raczej tylko przemieszczam sie po miescie - zadne tam upalania itp. Niestety po 15 tys mialem wrazenie ze auto zamiast hamowac - tylko zwalnia. Nie wiem czy to byla wina klockow czy tarcz kiepskich - wymienilem komplet na taroxa. Narazie jestem na dotarciu wiec ciezko mi powiedziec jaka roznica. Ale jak wymienialem klocki to jezsze trzymaly sie te lucasy ok - widac moze to wina tarcz byla - albo po prostu spadla wydajnosc klockow ....

 

b.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lucas nic nie hamuje. W WRX będzie się przy lekko dynamiczniejszej jeździe palił obawiam się.

 

jezeli dobrze zrozumialem to kolega zamontowal je na tylna os - tam sie nawet drewniany klocek z oltcita nie zapali :mrgreen:

 

na tyl moze byc i lucas i textar ;) na przod bym nie ryzykowal - bo moze przypalic oponke jak w plomieniach stanie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tyle wiem że w pewnym 400 konnym GT długo siedziała Remsa - taka jak Intak jeździ.

 

no i o to chdzi - widziales moje hamulce - wogole nie hamuja - zbieram sie tak zeby je wymienic i zbieram ale zawsze cos ciekawszego o zrobienia wymysle :mrgeen: - na tyl tez se remse wsadze i juz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm... ja do mojego nic nie umiałem napasować, w serwisie kupiłem. Z przodu seryjne wytrzymały 'aż' 28kkm :) z tyłu 43kkm. I tak nieźle, kiedyś w golfie gti przednie klocki razem z olejem wymieniłem :) jakieś włoski były, przy hamowaniu fajny swąd się wydobywał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...