Skocz do zawartości

dobry serwis klimatyzacji Warszawa


sebachon

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Dzięki za info. Miałeś doświadczenia z obiema firmami?

 

Tak. Do tej pierwszej radzę Ci zadzwonić najpierw bo oni nawet w zimie mają obłożenie. Co do drugiej to wysłał mnie tam pracownik tej pierwszej ponieważ zależało mi na czasie, a i tak coś tam do nich wysyłaliby do regeneracji. W obu przypadkach problem wyglądał na poważny a okazywał się błahy, nikt jednak nie zdzierał kasy, mimo że oba zakłady do najtańszych nie należą. Tylko żeby było jasne, bo zapomniałem, Subaru tam nie serwisowałem - ale wiem od innych że robią wszystkie marki bez różnicy i tak samo dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam tych z Górczewskiej - to jeden z najlepszych serwisów klimy w branży - naprawdę sie znają i potrafią naprawiąc a nie wymieniać. W STi też mi uciekał czynnik. Test "vacu" maszyną wyczodił idealnie. Okazałą sie zużyta uszczelka na połaczeniu przewód-chłodnica klimy i jak maszyna do napełniania robiła próżnie to się uszczelka zasysała i teoretycznie było szczelnie. Niestety jak w pojawiało sie ciśnienie to już była lipa. W tym warsztacie zrobią próbe ciśnieniową i myslę ze na spokojnie znajda nieszczelność i uczciwie powiedza co i za ile.

Miewaja długie terminy, bo są dobrzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Gdyby ktoś miał podobne problemy i aktualnie szukał sprawdzonego punktu to ja ze swojej strony mogę polecić DIAG-MOT w Warszawie  http://www.diagmot.waw.pl/usługi/regeneracja-sprężarek-do-klimatyzacji/  Naprawiałem ostatnio sprężarkę klimatyzacji i panowie spisali się naprawdę dobrze, a i w portfelu nie odczułem tego tak źle jak przewidywałem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 2 lata później...
  • 2 miesiące temu...
W dniu 12.02.2020 o 13:58, Łukasz Skoczek napisał:

W Warszawie są dobre warsztaty, tylko trzeba dobrze szukać. Ale jeśli chcesz naprawić klimatyzację to tylko tu http://autoperfektserwis.pl/ Mają bardzo szeroki zakres usług. Byłem nie raz i doceniam ich fachowe podejście do pracy. 

 

Aż zajrzałem do wątku bo przed weekendem byłem serwis robić a tu o tym samym warsztacie mowa :D Podbijam, konkretny warsztat, szybko i sprawnie, ceny standardowe. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...