Skocz do zawartości

Fabryczne audio


lezo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 147
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

polecam glosniki Hertz'a bardzo dobra jakosc a przystepna cena

ale z tego co wiem jezeli bedziech chcial wlozyc cos porzadniejszego to moze byc problem z otwieraniem szyb- tak sie przynajmniej dzieje w gietekech nie wiem czy wueriksach tez ?

jezeli wlozysz jakies dobre ramki dystansowe (najlepiej z mdf'u) to bedzie miodzio

audio fabryczne nie gra (nie gralo, nie gra i nie wiadomo czy bedzie gralo, bo w nowych tez jest kiepskie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam glosniki Hertz'a bardzo dobra jakosc a przystepna cena

 

Również polecam Hertza.

Zamontowałem w antyku i z radyjkiem Pioneera graj jak trzeba. Wszyscy pytają gdzie jest woofer ;) Podstawą jest również odpowiednie wygłuszenie przy pomocy specjalnej gąbki

We Wrocławiu jest firma, która ma bardzo dobre ceny, zawsze coś doradzi i w razie potrzeby zrobi montaż.

Jak by co podam namiar na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zastosowałem rozwiązanie, które idealnie się sprawdziło: zostawiłem radio 2 din subaru, żeby nie zwracało uwagi "ulicznych audiofili" :twisted:. Zorganizowałem porządny wzmacniacz (michal - jeszcze raz dzięki za pomoc 8) ), który w Galerii Tonów podpieli mi pod subarowskie radio, do tego wymiana głośników, kabli, minimalne wygłuszenie drzwi i gra teraz, że fest 8).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zastosowałem rozwiązanie, które idealnie się sprawdziło: zostawiłem radio 2 din subaru, żeby nie zwracało uwagi "ulicznych audiofili" :twisted:. Zorganizowałem porządny wzmacniacz (michal - jeszcze raz dzięki za pomoc 8) ), który w Galerii Tonów podpieli mi pod subarowskie radio, do tego wymiana głośników, kabli, minimalne wygłuszenie drzwi i gra teraz, że fest 8).

 

a booyakasha jest ciezsza o 50 kg :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zastosowałem rozwiązanie, które idealnie się sprawdziło: zostawiłem radio 2 din subaru, żeby nie zwracało uwagi "ulicznych audiofili" :twisted:

 

U mnie to też jest jedyny argument który jeszcze pozwala na trzymanie tego czegoś w Subaru....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq,co Ci Czarek tam wlozyl,mow:P

 

Mi na szczęście nic :D. Natomiast jeśli chodzi o mój samochód, rola Czarka była ograniczona do:

- przeróbki radia 2DIN subaru polegającej na wyprowadzeniu sygnału do wzmacniacza zewnętrznego

- instalacji wzmacniacza i przeprowadzenia kabli

- podstawowego wyciszenia drzwi (chodziło o niedociążanie samochodu)

 

Ale jeśli pytasz o sprzęt, to grają u mnie teraz Helix HXA 400 Mk II i głośniki Rainbow 265. I to rozwiązanie uważam za optymalne, bo:

- gra wystarczająco dobrze

- łączne koszty były rozsądne

- nie dorzuciłem, wbrew temu, co pisał adamusmax zbyt wiele masy, a i przeróbki w samym samochodzie były minimalne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq,co Ci Czarek tam wlozyl,mow:P

 

Mi na szczęście nic :D. Natomiast jeśli chodzi o mój samochód, rola Czarka była ograniczona do:

- przeróbki radia 2DIN subaru polegającej na wyprowadzeniu sygnału do wzmacniacza zewnętrznego

- instalacji wzmacniacza i przeprowadzenia kabli

- podstawowego wyciszenia drzwi (chodziło o niedociążanie samochodu)

 

Ale jeśli pytasz o sprzęt, to grają u mnie teraz Helix HXA 400 Mk II i głośniki Rainbow 265. I to rozwiązanie uważam za optymalne, bo:

- gra wystarczająco dobrze

- łączne koszty były rozsądne

- nie dorzuciłem, wbrew temu, co pisał adamusmax zbyt wiele masy, a i przeróbki w samym samochodzie były minimalne

 

Przemus ile wazy wzmacniacz i ile glosniki? te fabryczne na pewno byly lzejsze bo sa kupowe i nie graja dobrze a niestety glosniki o duzej mozy troche waza - mysle ze na serio ze 20 kg to przybylo wiec kila ulamkow sekundy stracisz na torze :) i Cie Astra objedzie i zblizysz sie do mojeje pozycji :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemus ile wazy wzmacniacz i ile glosniki? te fabryczne na pewno byly lzejsze bo sa kupowe i nie graja dobrze a niestety glosniki o duzej mozy troche waza - mysle ze na serio ze 20 kg to przybylo wiec kila ulamkow sekundy stracisz na torze :) i Cie Astra objedzie i zblizysz sie do mojeje pozycji :mrgreen:

 

Cholera - ja w Słomczynie byłem już PO instalacji!

 

Czyli... mogłem być pierwszy... :cry:

 

:wink: :D

 

(a tak naprawdę, wystarczy że wywaliłbym z samochodzu 80+ kg owoca, i już by było po problemie :D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...