Skocz do zawartości

Assistance Subaru- brawo


ibra3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

wyjechałam na długo wyczekiwany urlop po Europie Foresterm XT. Pech zaczał sie już przy pierwszym postoju w Zurichu, awaria cylindra (naprawa gwarancyjna i bardzo długa). Była to Wielkanoc kiedy zgłosiłam awarię w Assistance. Zorganizowali pomoc drogową, która odholowała auto do Serwisu Subaru. W poniedziałek dostałam samochód zastępczy, którym pojechałam w dalszą podróż (nie mogłam anulować rezerwacji w Hotelu).I TU  WIELKIE BRAWA  dla całej ekipy pracującej w Assistance Subaru, opiekowali sie mną od poczatku awarii. Byłam regularnie informowana na czym stoję i co moga dla mnie zrobić. A mieli sporo problemów!!!! Najpierw wypożyczalnia w Zurichu kazała zwócić samochód (nie zezwolili na kontynuację jazdy w kierunku Polski). następnie znaleźli firmę która zezwoliła na jazdę do Prenzlau (40 km do Szczecina) w Prenzlau podstawili mi samochód już polski o godz. 4 w nocy..Dotarłam do domu o 5 . Nie ukrywam że byłam zła na całą tą sytuację ale szybko zrozumiałam że to nie ich wina że Szwajcaria traktuję Polaków jak Europejczyków gorszej kategorii. W dniu powrotu Pani Zuzanna cały czas była ze mna w kontakcie.Czułam się dopieszcona i wiedziałam że pomogą mi w każdej sutuacji. Wilekie podziękowania można na nich  liczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 80
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

a nawaliło drugi raz to samo czyli jeden cylinder nie pracuje więc moc 240 nieużyteczna.  Część silnika była już

wymieniana. Po 1200 km znowu to samo ;((( Z  Forek XT z 2012.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie Subaru Forester XT z automatyczna skrzynia biegów , benzyna silnik poj 1998 cm3, 177KW z produkcja 2012. Zarejestrowany 2013 :)))) Na razie nic dalej nie wiem. Samochód przewieziono z Zurichu do Krakowa i czekam co dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

dokładnie Subaru Forester XT z automatyczna skrzynia biegów , benzyna silnik poj 1998 cm3, 177KW z produkcja 2012. Zarejestrowany 2013 :)))) Na razie nic dalej nie wiem. Samochód przewieziono z Zurichu do Krakowa i czekam co dalej.

 

to jaki w koncu ten silnik bo jestem zdezorientowany DIT chyba nie było  2012 r ? chociaż pewnie się mylę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla zainteresowanych jeden blok już był wymieniany miesiac temu po 1200 km te same objawy. Ostanie informacje :silnik jedzie do Japoni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla zainteresowanych jeden blok już był wymieniany miesiac temu po 1200 km te same objawy. Ostanie informacje :silnik jedzie do Japoni.

 

 

No masakra jakaś. Może to nie problem z blokiem a glowicami?

 

faktycznie dziwne jakieś, to chyba do tej pory jedyny taki przypadek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że jednak chodzi o silnik 2,5. @@ibra3,to Forester III czy IV ?

W poście ibra3 jest napisane, że

 

Subaru Forester XT z automatyczna skrzynia biegów , benzyna silnik poj 1998 cm3, 177KW z produkcja 2012.
Zatem Forek IV XT.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

@pegi, moc i reszta pasuje, zastanawia mnie jednak czy w Polsce były sprzedawane auta z produkcji 2012 :rolleyes:

Na to pytanie też jest odpowiedź wyżej:

 

 

W 2012 roku były produkowane auta MY2013. Tak jest z moim.

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...