Skocz do zawartości

Rozeta na Bemowie


kanap4

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 322
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ale o co ci czwartek chodzi ? o szczytowanie czyli lot nad szczytem czy orgazm w czasie lotu ? :mrgreen:

vert sie nie przejmuj. One kombinuja takie grepsy. NIby, że one są smieszne. aLE ZNACZENIA W NICH JAKBY NIE MA, TYLKO ROBIĄ Z LUDZI IDIOTÓW. Ze mnie i z Ciebie. Wiesz, taki klub intelygientów se tworzą. Bo my nie rozumimy.

A ja kiedys jechałem wiele lat temu maluchem z placu unii w marszałkowska i mialem jeszcze bagażnik na dachu. Z rodzina jechałęm. No to ja się pytam czy w oczach kawiora mozna nizej upaść? Nie można. I jadę.

Ale puszczam samochód z prawego bo go autobus zablokował. Za mna volvo. Trabi. To ja mu palec.

To on nastepowo, a pora była latowa, objechał mnie z prawej , zwolnił i w obecnosci moich dzieci wrzasnął przez okno: wsadź ten palec w dupę żonie, pierdolony yntelygiencie. A był to Zbygniew Boniek we własnej osobie.

Tydzień później leciałem z nim do pragi samolotem. Ja w biznesie a on z córka w towarowym. No i co, korciło, zeby podejśc i sie uprzejmie przypomnieć. Ale człowiek głupi, nie zrobił z siebie ćwoka. A trzeba było.

Więc teoretycznie mam papiery na ętelygięta, ale wydane przez PZPN, więc nie wiem czy się liczą.

 

[ Dodano: Sro Sie 30, 2006 3:39 pm ]

Arno bo to jest po francusku :mrgreen:

po francusku to moja pracownica ma numer telefonu konczacy sie na 69.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za mna volvo. Trabi. To ja mu palec.

To on nastepowo, a pora była latowa, objechał mnie z prawej , zwolnił i w obecnosci moich dzieci wrzasnął przez okno: wsadź ten palec w dupę żonie, pierdolony yntelygiencie. A był to Zbygniew Boniek we własnej osobie.

Tydzień później leciałem z nim do pragi samolotem. Ja w biznesie a on z córka w towarowym. No i co, korciło, zeby podejśc i sie uprzejmie przypomnieć. Ale człowiek głupi, nie zrobił z siebie ćwoka. A trzeba było.

Więc teoretycznie mam papiery na ętelygięta, ale wydane przez PZPN, więc nie wiem czy się liczą.

 

No nie ma takiego emotikona ani skrótu, który określiłby mój stan w tej chwili :lol: ROTFL jest duuuużo za słabe :mrgreen:

Piękna przypowieść ale pana B. należałoby pochwalić za elokwencję i refleks, ja bym nie wpadł na "...żonie" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo on jest człowiek rodzinny.

jak bedzie startował do pralamnetu to się zgłoszę z czarnym PIAREM

 

[ Dodano: Sro Sie 30, 2006 3:53 pm ]

zreszta wtedy to on cos z G-techem majstrował. Ciekawe czy sie ropzliczyl i czy komisji sejmowy nie należałoby szybciorkiem uskutecznić.

WiSiek! Ty znasz tych wszystkich harpagonów, te zadne krwi ludzkiej psy gończe, moze im cóś zasugeruj a my się bedziem pławić w Bońkowej krzywdzie! Niech i ja mam cóś z życia, tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Az ale my nie jestesmy kierowcami rajdowymi tylko ciezkimi amatorami ktorzy pozuja na rajdowcow

 

Mów o sobie... :roll:

 

A od kiedy zaczyna sie rajdowiec? ;-)

 

Spójrz na mnie, przypomnij sobie, jak wyglądałem 6 miesięcy temu - właśnie wtedy narodził się rajdowiec :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Az ale my nie jestesmy kierowcami rajdowymi tylko ciezkimi amatorami ktorzy pozuja na rajdowcow

 

Mów o sobie... :roll:

 

A od kiedy zaczyna sie rajdowiec? ;-)

 

Spójrz na mnie, przypomnij sobie, jak wyglądałem 6 miesięcy temu - właśnie wtedy narodził się rajdowiec :mrgreen:.

 

kochanie czy bedziesz na mojej imprezie ze bym zloil ci twoj sliczny tyleczek w pazdzierniku ?shodanik i michalis bedom wiec ja mysle ze i ty powinienes byc nawwet kosztem jakejs syfnej japoni pelnej malych stupek japonskich ble ...mala stopa mala...

oj co ja bredze ...przemuniu czekam na ciebie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kochanie czy bedziesz na mojej imprezie ze bym zloil ci twoj sliczny tyleczek w pazdzierniku ?shodanik i michalis bedom wiec ja mysle ze i ty powinienes byc nawwet kosztem jakejs syfnej japoni pelnej malych stupek japonskich ble ...mala stopa mala...

oj co ja bredze ...przemuniu czekam na ciebie :mrgreen:

 

Verciku, szczęście Ty moje kochane, zrobię wszystko, by być i dać Ci tę szansę 8).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemus, ty se tej japonii nie odpuszczaj bo syn bardzo se japoneczki chwalil.

przed wyjazdem przeczytaj ksiazke: bezsennosc w tokio! koniecznie. boki zrywac i wyjatkowo instruktazowa.

 

[ Dodano: Sro Sie 30, 2006 10:04 pm ]

Przmeq a jak wyladujesz u Vercia na imprezce to ci zrobia z DE Rozetę Bemowską. Uważaj. To artysci sa. Bohema, kurde blaszka. Z nimi to nigdy nie wiadomo. Ale Kaczor powiedzuial w Brukseli ze w zasadzie to juz mozna sie gejić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaczor powiedzuial w Brukseli ze w zasadzie to juz mozna sie gejić.

Owszem, ale pod warunkiem, że z kobietą, pod kołdrą, po ciemku, po ślubie i po wpłaceniu na fundusz wyborczy PiS.

Reklamował za to "te takie różne kluby" i zapraszał cudzoziemców do ich odwiedzania. Tęczowy Ambasador Kultury, normalnie :-D

 

WiSiek! Ty znasz tych wszystkich harpagonów, te zadne krwi ludzkiej psy gończe,

Arno! Ja Ci nie wypominam, że jesteś brzydki i masz wysypkę... Nie kompromituj mnie publicznie...

 

edit: no dobra, zanim ktoś wrzuci coś z tej serii... wolę sam... ;-)

 

Taki pierwszy z brzegu, materiał kompromitujący:

 

(edit 2 - kancel, starczy tej perwersji... ;-) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemus, ty se tej japonii nie odpuszczaj bo syn bardzo se japoneczki chwalil.

przed wyjazdem przeczytaj ksiazke: bezsennosc w tokio! koniecznie. boki zrywac i wyjatkowo instruktazowa.

 

Przyjęto, zrozumiano, wykonano 8).

 

a jak wyladujesz u Vercia na imprezce to ci zrobia z DE Rozetę Bemowską. Uważaj. To artysci sa. Bohema, kurde blaszka.

 

Eeee tam or razu "bohema" - to zwykłe obiboki i moczymordy są :mrgreen:.

 

WiS - :shock:. Nieźle :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehe Michalis czy masz dzwonek ustawiony na slowo michalis jak sie na forumie o tobie mowi ? :mrgreen:

 

Nie, "zyczliwi" mi donosza ;-)

 

Zreszta postanowilem sobie range na forum podniesc, bo jestem tu prawie od poczatku, a ledwo pare postow napisalem. Wiec teraz bede pisal duzo i o wszystkim :mrgreen:

 

Pozdrawiam,

 

Michalis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemus, ty se tej japonii nie odpuszczaj bo syn bardzo se japoneczki chwalil.

przed wyjazdem przeczytaj ksiazke: bezsennosc w tokio! koniecznie. boki zrywac i wyjatkowo instruktazowa.

 

[ Dodano: Sro Sie 30, 2006 10:04 pm ]

Przmeq a jak wyladujesz u Vercia na imprezce to ci zrobia z DE Rozetę Bemowską. Uważaj. To artysci sa. Bohema, kurde blaszka. Z nimi to nigdy nie wiadomo. Ale Kaczor powiedzuial w Brukseli ze w zasadzie to juz mozna sie gejić.

 

arno, a czy na Ciebie można liczyć na którejś z tych imprez..?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...